1
Szukam Gry / Odp: Szukam gry z dzieciństwa
« dnia: 29.11.2025, 06:27:55 »
Tak!!! To właśnie o tę grę mi chodziło! Bardzo dziękuję za tę informację i pomoc w odnalezieniu tej gry która mi utkwiła w pamięci
jescze raz dzięki!
jescze raz dzięki!
