Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - skr0403

Strony: [1] 2 3 4 5 6 7
1
Hyde Park / Przechowywanie cartów
« dnia: 30.05.2021, 22:13:18 »
Cześć,
chciałem Was spytać jak przechowujecie swoje carty?
Czy macie jakieś specjalne stojaki, trzymacie w szufladach komód, czy może stosujecie jakieś dedykowane opakowania?
Podzielcie się proszę jak to u Was wygląda

2
To i ja wrzucę kilka perełek.

Ten czarny cart z wizerunkiem Ninja - co to za gra?

3
Pomocna dłoń / Pegasus podłączenie po SCART
« dnia: 30.09.2019, 11:47:50 »
Jak w temacie czy to w ogóle jest możliwe i czy ma sens?
Chciałbym by mój pegasus (MT-777DX lub IQ-502) były podłączone do TV po SCART.

Znalazłem coś takiego
https://allegro.pl/oferta/adapter-zlaczka-scart-euro-na-rca-chinch-s-video-7448297155
ale nie jestem pewien, który kolor kabla od Pegasusa powinien być wpięty w które wejście oraz czy przejściówka powinna być ustawiona na IN czy na OUT?

Próbował ktoś keidyś takiego podłączenia?

4
Kupię / Odp: [K] Pudełko lub walizka na cartridge
« dnia: 20.06.2019, 11:49:36 »
Cytat: Jedrek85
ps. daj znać czy gra doszła i czy zadowolony czy nie.

Średnio ;)
Napisałem Ci w mailu co i jak

5
Kupię / [K] Pudełko lub walizka na cartridge
« dnia: 13.06.2019, 07:19:50 »
Poszukuję wygodnego pudełka (lub walizki), w którym mógłbym trzymać swoje cartridge.
Orientujecie się czy jest coś takiego?
Może ktoś ma na zbyciu albo może coś polecić?

6
Sprzedam / [S] Kingston DDR4 8 GB 2666 MHz CL19
« dnia: 09.06.2019, 10:19:09 »
Wiem, że może nie dotyczy pegasusa ale wolę sprzedać w dobre ręce komuś z forum więc zamieszczam.


Do sprzedania mam kość RAM - Kingston DDR4 8 GB 2666 MHz CL19.
Kość nowa, w zaplombowanym opakowaniu.
Cena 150zł z wysyłką

7
Sprzedam / [S] Hama AV-100s SCART switch
« dnia: 09.06.2019, 10:18:02 »
Sprzedam nowy switch SCART (EURO) Hama AV-100s.
Cena: 150zł z wysyłką


8
Kupię / Odp: [Kupię] Kabel S-Video do MT-777dx
« dnia: 19.05.2019, 20:30:27 »
Dzieki wielkie :)

9
Kupię / Odp: [Kupię] Kabel S-Video do MT-777dx
« dnia: 19.05.2019, 15:35:10 »
Na allegro pelno takich kabli za grosze.
https://allegro.pl/listing?string=Kabel%20audio%20video&bmatch=baseline-n-cl-dict4-bp-ele-1-3-0517&order=p

przeciez te, ktore podales w linku nie pasuja do Pegasusa

10
Kupię / Odp: [Kupię] Kabel S-Video do MT-777dx
« dnia: 19.05.2019, 15:01:56 »

11
Kupię / [Kupię] Kabel S-Video do MT-777dx
« dnia: 19.05.2019, 11:29:12 »
Kupię kabel s-video (ten z trzema końcówkami) do pegasusa mt-777dx

12
Witam,
mam na sprzedaż kilka cartów.
Zdjęcia pod linkiem
http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/Galeria/7879134/1

Jeśli ktoś jest czymś zainteresowany, prośba o przesyłanie propozycji cenowych na priv.


13
Kupię / X-Men, Wolverine, Terminator 2
« dnia: 03.08.2016, 21:27:06 »
Poszukuję gier X-Men, Wolverine, Terminator 2.
Interesują mnie oczywiście wersje kolekcjonerskie, za które jestem gotów dobrze zapłacić, ale rozważę każdą propozycję, również wersji bazarowych.

14
Gry na Pegasusa / Odp: Princo of Persia/ Russia?
« dnia: 05.07.2016, 11:11:11 »
Pisząc oryginał miałem na myśli ładny prosty label, niebieska buda - wyglądający na tzw. "fabrycznny", nie bazar.
Zastanawiałem się czy taki "Prince of Rosia" to nie jest jakiś hack albo coś takiego.

15
Gry na Pegasusa / Princo of Persia/ Russia?
« dnia: 28.06.2016, 17:27:52 »
Hej,
mam 2 carty z grą Prince of Persia. Jeden bazar i drugi wyglądający na oryginał.
Przy odpalaniu gry zanim pojawi się graficzne logo Prince of Persia, pojawia się czarny ekran z napisem Prince of Russia.
I tu moje pytanie:
czy to normalne i pegasusowa wersja "tak miała" czy to po prostu jakieś mega bazarowe wersje są?

Strony: [1] 2 3 4 5 6 7