Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - alzen

Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 8
1
Kupię / [K] Gniazdo na pady NES
« dnia: 12.05.2014, 19:21:27 »
Jak w temacie, moze ktos ma zepsutego NESa albo posiada po prostu gniazdo na pady od tej konsoli. Potrzebne mi do przelotki dla pegasusa 9-pin zeby moc korzystac z padow NESowych.

Prosze o odpowiedz tutaj albo w postaci PW.

2
Sprzedam / Odp: [s] 4 wersje pudełkowe
« dnia: 29.11.2013, 17:25:45 »
Sprzedane

3
Sprzedam / Odp: [s] 4 wersje pudełkowe
« dnia: 19.11.2013, 10:35:44 »
Dobrze, jako, że niedługo wyjeżdżam i chcę po prostu spuścić trochę rzeczy od dzisiaj nowa cena.

Big Nose Freaks Out BOX + Złota czwórka BOX za 100zł + wysyłka.


Zainteresowani pisać na PW ew. GG 3747253.

4
Sprzedam / [S] Cała moja kolekcja!
« dnia: 20.09.2013, 04:47:08 »
Za 3h wyjeżdżam więc nie mam czasu się rozpisywać, przedmiot pojawi się dziś około 21 na liście moich przedmiotów, które sprzedaję.

2 porządne pegasusy, dev-carty, carty, gamepad, zasilacz i kable AV oraz przelotki na różne pady.

Zapraszam tutaj po 21 w piątek 20 września.

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=2184930

5
Sprzedam / [S] Karta pamięci Gamecube "Memory Card 251"
« dnia: 21.08.2013, 09:04:11 »
Karta pamięci jak w temacie, czarna. 100% sprawna.

Cena: 40zł + wysyłka.

Jest to oryginalna karta Nintendo.

Możliwy odbiór osobisty w Lublinie, wtedy oczywiście bez kosztów wysyłki.

Kontakt: GG: 3747253.

6
Sprzedam / [S] Jumper Pak do N64
« dnia: 26.07.2013, 21:25:29 »
Puszcze za 10zł + wysylka, poczta polska 9zł listem poleconym priorytetowym, ale mogę też puścić InPostem - będzie taniej.

7
No i właśnie tego wolałem uniknąć, pierdzielenia o byle czym; post machbeda zaczął off-top i uważam, że pora go skończyć. Poczekać na matriały od rotona i wtedy zabrać głos lub po prostu siedzieć cicho i ocenić wszystko wedle własnego uznania.

mod: Więc siedź cicho i się nie odzywaj. Znalazł się ojciec miłosierdzia od rozwiązywania sporów.

8
machbed, dał to dał, teraz sprawa ma się jak widać ku jakiemu takiemu końcowi; po co rozgrzebywać wszystko od początku i czepiać się rotona, że wydał tyle a tyle. Wydał to wydał, jego decyzja.

9
No dobrze, domyślam się że po odrzuceniu wniosku jesteś w bardzo złym nastroju - ale nie tylko w sądzie chciałeś zacząć sprawę; zacząłeś ją również tutaj.

Uważam, że użytkownikom należy się chociażby kilka fotek zestawu i prezentacja działania; wszyscy tu od siebie kupują; powiedziałeś A to powiedz B; ludzie z forum to nie twoja widownia do rozstrzygania tej sprawy tylko użytkownicy którzy może następnym razem jak będą chcieli kupić od tego sprzedającego dwa razy się zastanowią z powodu tego tematu, daj im chociaż materiał do własnej ceny.

Naprawdę przykro mi, że spotkała cię taka sytuacja, nie uważam, że oszukujesz natomiast nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić kto miał rację. Rozkręcanie konsoli praktycznie przebiega w przypadku każdego zakupionego modelu. Dla sądu ta sprawa byłaby pewnie z góry dla Ciebie przegrana, bo rozkręcałeś. Dla nas to nie jest powód - wszyscy rozkręcamy nowo nabyte modele; także nie sądzę że sam coś uszkodziłeś. Z drugiej strony jeśli kozi miał do tej pory dobre opinie, też nie można go przekreślać.

Jak mówię, moim zdaniem użytkownikom forum należą się chociaż film i zdjęcia, żeby każdy mógł wyrobić sobie własne zdanie.

ps. jeszcze moja rada, ubezpieczajcie paczki - jakiś czas temu sie tym zainteresowałem, jak wysyłacie paczkę płaci się 1zł za 50zł wartości. Zestaw kosztował 400zł? Dorzucić te 9zł i ubezpieczyć na 450zł - przecież nie wykluczone, że sytuacja ta jest winą czy kiepskiego zapakowania czy też nieostrożności Poczty Polskiej w obchodzeniu się z paczkami. Tak czy inaczej, poczta paczkę przyjęła, podjęła się dostarczenia - jeśli sprzęt dotarł w innym stanie niż ten w jakim był nadany można próbować odzyskać pieniądze za ubezpieczoną paczkę. Nie wiem na ile to jest skuteczne bo ubezpieczona paczka, której dotyczyła moja sytuacja dotarła bez problemów w dobrym stanie; natomiast uważam, że jak się kupuje drogie rzeczy ubezpieczenie jest absolutnie konieczne. Majątek to nie jest w stosunku do ceny zakupionych przedmiotów - a zawsze ma się większe poczucie bezpieczeństwa.

10
Panie Kozi nie rób ze mnie i z siebie przed wszystkim durnia! I już nie musisz walczyć o dobre imię bo już go nie masz! Dziś złożyłem pisemne zawiadomienie w Prokuraturze Rejonowej w mojej miejscowości - obyś pracował u prywaciarza bo z państwowej roboty Cię wywalą za to...

Ehh, no czytam ten wątek, na forum się tutaj akurat średnio udzielam ale nie mogę w tym momencie się nie wypowiedzieć.

roton, fakt - zapłaciłeś kupę kasy; fakt - z opisu, który przeczytałem dość pobieżnie wydaje się że nie powinno być z tym sprzętem żadnych problemów. Ale człowieku, gadanie że kogoś z pracy wywalą to już nie są miłe teksty i tak naprawdę jak jeszcze tak pokrzyczysz będzie miał fajny materiał do sądu co do kultury twojej wypowiedzi. Co Ciebie obchodzi jego praca? Nie kupiłeś od niego miejsca pracy w którym pracuje tylko konsolę do gier z dawnych lat. Tyle w temacie, uspokój się trochę; to że prawdopodobnie masz rację nie znaczy, że możesz się tak do niego odzywać.

Poza tym, to się pewnie nazywa inaczej prawnie i forum to miejsce dość kameralne ale jeśli kozi w sądzie wygra to jak nic ładując taki temat moim zdaniem niszczysz jego dobre imię; do czego sam przyznajesz się poniekąd swoimi ostatnimi postami. Także jak przegrasz to kozi jeśli akurat nie masz racji i poczuje się tym dotknięty wcale nie będzie musiał tak tego zostawiać moim zdaniem. Wiesz, nie jest to rozwieszanie plakatów mówiących o nim źle; no ale jakieś psucie dobrego imienia to to jest. Z tym, że jak pisałem; forum to miejsce dość kameralne więc nie wiadomo czy ktokolwiek weźmie to pod uwagę.

11
Jak w temacie, do sprzedania taki zestawik. Szczegóły tutaj:

http://tablica.pl/oferta/pegasus-mt-777dx-zasilacz-tatarek-oryginalny-gamepad-168-in-1-ID2NDtx.html

Zobaczcie tam też inne ogłoszenia jest kilka ciekawszych cartów; przy zakupie większej ilości rzeczy może da radę dogadać jakiś upust chociaż nie ukrywam, że kasy trzeba jak rzadko.

Cena: 200zł + wysyłka(wysyłka jakieś 18zł), wiem że na tablicy pisze 220zł, no ale cena 200zł.

Jakby co, moje GG: 3747253.

168 in 1 ma label niepozdzierany, proszę nie sugerować się stanem kartridża na zdjęciach, dołączam inny cart z ładnym labelem.

12
Gry na Pegasusa / Odp: Lifeforce
« dnia: 15.05.2013, 18:26:31 »
Kurcze, jak dla mnie to ta gra jest skaszaniona. Oczywiście, jest na swój sposób wyjątkowa, np. pod względem poziomu trudności. Mój sposób na nią był taki, że przeszedłem ją na 1 życiu(najłatwiej, bo ma się pełen zestaw uzbrojenia - w kilka dni można to wyćwiczyć), dopiero po finałowym bossie mnie rozwalili jak tam się lata przez te takie tuneliki.

Co jednak bardzo denerwuje w tej produkcji to zakończenie, krótkie, nieciekawe i z całą pewnością nieadekwatne do trudu jaki trzeba włożyć w przejście tej gry.

Najładaniejsza jest chyba plansza druga; tak to średnio pod względem audio-wizualnym.

Fajnie to przejść ale wracać raczej nie ma do czego, zbyt ciężka aby była szczególnie grywalna.

13
Do sprzedania mam fajny zestaw konsoli MT-777DX, z oryginalnym padem dla pierwszego gracza w świetnym stanie, zasilaczem Tatarek, oraz cartem 168 in 1(z ładną naklejką, nie taki jak na zdjęciu; ew. mogę zamiast niego dać Złotą Czwórkę też z ładnym labelem).

Cena 170zł + 18zł wysyłka paczką pocztową priorytetową

UWAGA:
Zestaw sprzedaję bo szybko potrzebuję kasy także proszę o kupno tylko osoby które mogą szybko zrobić przelew, do niedzieli, najdalej poniedziałku rano muszę mieć pieniążki na koncie. Ja mam konto w Mbanku, ale rodzina ma też w Aliorze także jeśli masz konto w jednym z tych banków to świetnie. Jeśli nie uda mi się sprzedać tak szybko jak trzeba oferta będzie nieaktualna.

W razie pytań podaję telefon: 533-719-710(PLAY); jakbym nie odbierał próbujcie jeszcze raz, ew. do PLAYa mam darmowe więc jak masz kom w PLAYu możesz podesłać SMS z nickiem napisać, że chodzi o Pegasusa i ja zadzwonię.

Zdjęcia:





14
Sprzedam / Odp: Sprzedam pady do PEGASUSA
« dnia: 03.02.2013, 16:03:39 »
Zdecydowanie, niedorzeczne; ale to trzeba mieć tupet żeby zaproponować taką cenę.

15
Rekordy / Odp: Batman
« dnia: 03.02.2013, 10:17:20 »
To również z opóźnieniem odpowiem. Sam kolego właśnie wykazałeś się ogromną znajomością tej gry, do twojej wiadomości - to jest screen zrobiony po przejściu całej gry; absolutnie nie stałem i nie tłukłem przeciwników z LVL1 aby nabić ten score.

Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 8