Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - cyklop22

Strony: [1]
1
Komputery i Konsole / Doradzcie co wybrac!!
« dnia: 08.11.2009, 16:56:50 »
Moja siostra chce sobie kupic laptopa,jako ze jest studentka i mieszka na stancji(za ta cene mozna kupic duzo lepszy stacjonarny)
chce wybrac ktorys z tych:
http://ce.computers.toshiba-europe.com/innovation/pl/product/Satellite-L500-1EK/1075951/toshibaShop/false/
lub ten
http://www.euro.com.pl/promocje.xml?gclid=CKy9nKeN-Z0CFUGNzAodHSd7ow
ja bym wybral ASUSa bo ma lepsze parametry,choc Toshiba to lepsza firma,co byscie doradzili??Dzieki z gory

2
Kultura i sport / Polska walka stulecia...
« dnia: 25.10.2009, 02:51:26 »
Kto ogladal to niech tu wpisze swoje odczucia .Ja wiedzialem,obstawialem i wygralem:)Adamek zmiotl bokserskiego pacana Golote w przeciagu pieciu rund z ringu,zostawiajac mnie i moich gosci z flaszeczka przy VIVIE :)bo gala zakonczyla sie przedwczesnie.Andrzej po raz kolejny pokazal ze chyba juz z 5 lat temu powinien udac sie na emeryture i dac sobie siana z boksem.Nie mnie jednak pozostal pewien niedosyt ze walka na ktora tak wszyscy czekalismy byla tak naprawde jednostronnym widowiskiem pokazujacym jak prawie 20KG lzejszy Adamek wali w worek treningowy...zwany Andrew G. :/

3
Hyde Park / Trudne gry:)
« dnia: 18.10.2009, 18:12:18 »
http://gry.onet.pl/28061,1580584,artykul.html -jest tu kilka tytulow z NESa,mozna obczaic!!

4
Komputery i Konsole / NEOGEO
« dnia: 13.10.2009, 23:02:42 »
Jestem wielkim fanem gier na automaty (i konsole) NeoGeo,z ktorymi spedzilem rownie mile chwile co z Pegiem,grajac w pobliskim salonie gier,jak pewnie niejeden z Was.Teraz dzieki pewnym stronkom z emu mozna sobie za fikcyjne "zetony" popykac na kompie:)tracac nieco na klimacie,ale przynajmniej sie dymem z fajek nie wali ;D
Jesli jest tu jacys fani tego zajefajnego sprzetu to wypiszcie tutaj wasze opinie na jego temat,oraz ulubione gry,moje to serie:
"The King of Fighters"
"Metal Slug"
"Aero Fighters(Sonic Wings)"
"Fatal Fury"
"Double Dragon"
"Samurai Shadown"

5
Szukam Gry / Mieczyki
« dnia: 06.10.2009, 20:30:48 »
szukam gry o ktorej niewiele pamietam a chcialbym sobie ja odswierzyc,mianowicie chodzilo sie gostkiem z mieczem,mozna bylo grac na 2 player-ow,i pamietam ze charakterystyczne w tej grze bylo to ze nie skakalo sie przyciskiem tylko strzalka do gory co jest zadkoscia w platformerach.No i to wszystko co pamietam,aha nazywalismy ja "mieczyki" ale to malo pomocne,za wszelkie sugestie dziekowka!!

6
Konsole / Jaki to model konsoli?
« dnia: 01.10.2009, 17:56:31 »
Nie mogę znaleźć jego fotek, wiec po krotce go opisze:
Był dosyć duży lecz plaski jak naleśnik :p - pamiętam że jak chodziłem na wagary do kumpla to idealnie miedzy książki wchodził :)
Miał żółte przyciski POWER i RESET oraz czarny EJECT. Pady do niego miały po sześc przycisków - trzy na dole, duże czarne i trzy nad nimi, małe szare. Pistolet czarny, dość duży. Pamiętam że dałem za niego 100zł na bazarze (był 2 razy droższy od BS-a).
Jak ktoś wie co to za model to proszę o fotki.
Pozdrawiam

7
Gry na Pegasusa / Simpsons-Bart vs Space Mutants
« dnia: 29.09.2009, 23:23:17 »
W grze wcielamy sie w bohatera dobrze znanej kreskowki pt.THE SIMPSONS-Barta Simpsona,ktorego zadaniem jest ratowanie swiata przed kosmitami(mutantami zreszta)ktorzy chca przejac kontrole nad swiatem.Bart chcac temu zapobiec musi przebyc piec (chyba bo jetem w piatym i kosmici mowili ze to ostatnia proba przejecia kontroli nad swiatem:P)leveli spelniajac rozne zadanie od przemalowywania sprejem roznych fioletowych rzeczy,po zbieranie kapeluszy i tabliczek "exit".Bart jest wyposarzony standardowo w okulary,po zalozeniu ktorych jest w stanie odroznic ludzi od kosmitow(bez nich nie da sie odroznic),skaczac na glowy tych "zlych"zdobywamy 1 litere z imienia innych bohaterow kreskowki,Homera,Lisy itd.jesli zbierzemy wszystkie wtedy dana osoba pomoze nam w walce z Bossem ,ktorego spotykamy na koncu kazdego "stejdrza".
Moim zdaniem gra jest dosyc trudna i trzeba troche pomyslec co zrobic w niektorych misjach(np jak "wykurzyc ptaka z klatki bo jest dziad fioletowy:)ijednak przyciaga strasznie do telewizora,przynajmniej mnie...pamietam jak 8 lat temu rozkminialismy pierwszy level z kuzynem przez pol dnia(wiadomo czlowiek byl mlody i glupi:P)i strasznie sie cieszylismy konczac go.
Gra moze nie trzyma poziomu moich kultowych gier(contra,3 eyes boy,panic restaurant,flinstones,final fight)ale warto w nia zagrac 8/10 jak dla mnie POLECAM
a oto link:http://www.coolrom.com/roms/nes/660/Simpsons_-_Bart_vs._the_Space_Mutants.php

8
Gry na Pegasusa / zakonczenia gier...
« dnia: 16.09.2009, 20:23:41 »
Napiszcie w tym watku ktora gra waszym zdaniem ma najlepsze zakonczenie,ktore najbardziej zapadlo wam w pamieci,a takze takie ,ktore jest waszym zdaniem najgorsze i najbardziej was rozczarowalo??

moje typy:
najgorsze-zdecydowanie contra i contra force,totalna bzdura i porazka ,a to takie fajne gry...
najlepsze-3 eyes boy-i wogole to jedna z moich 5 ulubionych gier na Nesa!!

9
Konsole / Artykuł - Historia konsol z PC World!
« dnia: 15.09.2009, 07:47:51 »

10
Czy uważacie że brak zapisu stanu gry na NES-ie/Pegazusie był jego wada? Czy raczej tworzył "specyficzny" klimat:P??
Pozdro!!

11
Konsole / Pytanko o NES'a...
« dnia: 14.09.2009, 19:45:36 »
Co myślicie o zakupie oryginalnego NES-a?? Czy może ktoś z was posiada? Bo się trochę zajawiłem czytając to forum a mam możliwość zakupu za dobra cenę oryginału.

12
Gry na Pegasusa / 3 eyes boy
« dnia: 11.09.2009, 20:10:28 »
zna ktos z was te gre?http://www.youtube.com/watch?v=25gducQOXSg. Jest jedna z moich ulubionych gier na pegasusa ma swietny klimat i codowna muze,ktora zmienia sie na bardziej zywiolowa gdy docieramy do bossa,pozatym jest pelna zroznicowanych,bardzo ciekawych lokacji i przeciwnikow.Naprawde goraco polecam te gierke!!aha nie wlaczajcie jej na poziomie easy lepiej na normalu pyknac:)

13
Przywitaj się / Witam!!
« dnia: 11.09.2009, 19:42:36 »
na wstepie witam i pozdrawiam wszystkich uzytkownikow Forum.pare slow o sobie i jak sie tu znalazlem:mam na imie Kuba, moje hobby to pilka nozna (w formie czynnej i biernej),samochody i gry.Moja przygoda z grami zaczela sie od atari 2600 ktore kupili mi rodzice jak jeszcze chodzilem do przedszkola,pozniej madeszla era "pegaza"na ktorego sam sobie uzbieralem siano do spolki z mlodszym bratem(byla to podrobka bazarowa taki dosc duzy,plaski ;)troche przypominajacy UFO,pamietam ze jak chodzilem na wagary to miedzy ksiazki idealnie wchodzil:P)pozniej byl PSX(ktora razem z Pegasusem jest moja ulubiana konsola),komp i PS2.Najmilej jednak wspominam Pegazusa i PSXa bo na nich sie wychowalem (nie ma to jak turnieje osiedlowe i akcje kiedy pol osiedla wbija do jednego chlopa na chate eby pograc i wspolnie sie pobawic:P)
Na forum trafilem przypadkiem.2 tygodnie temu wpisalem w google pegasus i w ten sposob znalazlem te stronke,przedladalem ja codzien i dzis postanowilem sie zalogowac tak wiec jestem
Jeszcze raz pozdro dla PEGAZOMANIAKOW!!!

Strony: [1]