1
Szukam Gry / Szukam gry z dzieciństwa
« dnia: 21.07.2024, 23:06:46 »
Witajcie! Próbuje odszukać grę której nazwa jeśli dobrze pamiętam brzmiała jakoś tak: "gp roonie" lub "gp ruunie"
Gra wyglądała tak że poziom był osadzony jednoekranowo chyba w kosmosie uciekało się przed "czyms" zbierając chyba to były kolorowe kryształy. Przeskakując między przepaściami załączał się jakby dopalacz na pkecach. Po zebraniu wszystkich kryształów otwierał się portal do następnej planszy do którego trzeba było wejść.
Proszę o pomoc w odnalezieniu tej gry.
Gra wyglądała tak że poziom był osadzony jednoekranowo chyba w kosmosie uciekało się przed "czyms" zbierając chyba to były kolorowe kryształy. Przeskakując między przepaściami załączał się jakby dopalacz na pkecach. Po zebraniu wszystkich kryształów otwierał się portal do następnej planszy do którego trzeba było wejść.
Proszę o pomoc w odnalezieniu tej gry.
