Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - asphiii

Strony: [1]
1
Cześć,
tak jak w temacie - bardzo często chipy są zalane glutem. Wiem, że mają zabezpieczać ten element chemicznie i mechanicznie, ale czy to tylko tyle? Nie potrafię uzasadnić sobie w głowie powodu dla którego fabryka oszczędzała na długości kabla, ale na żywicy już nie.

Druga sprawa czy da się to jakoś ściągnąć? Jeżeli tak to z jakiego powodu się to nie lutuje?

Pozdrawiam

2
Pomocna dłoń / Gumki do padów w IQ502
« dnia: 29.03.2024, 00:03:38 »
Cześć, jakie gumki pasują do padów w IQ502?

Wydaje o ile krzyżak to typowy famicom, to reszta guzików to 7x1.8xH5mm. Czy wymieniał to ktoś może?

3
Kupię / [Nieaktualne] Pad z IQ502
« dnia: 18.03.2024, 19:05:01 »
Kupię pada(a najlepiej dwa) z IQ502

EDIT: Nieaktualne, dziękuje wszystkim za pomoc

Strony: [1]