Witam
Kolega odnalazł na strychu taki oto sprzęt:



Konsola była brudna jak pies i zalana. Obudowę domyłem, płytkę też ile mogłem. Środek wygląda tak:



Zasilacz który był w jednej reklamówce z konsolą nie ma żadnych oznaczeń, miał wymienianą końcówkę i po pomiarze daje 13,75V
I teraz mam kilka pytań:
Co to za konsola?
Do czego służą przełączniki na padach?
Zasilacz nie jest za mocny? Z tego co tu wyczytałem pegasus powinien mieć 9V a ten ma prawie 14V Mam zasilacz od tplinka 9V 0,85A po odwróceniu polaryzacji powinien być ok do pegasusa ale zastanawiam się czy ogarnie tego klona.