Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Mischel

Strony: [1]
1
Konsole / Konsola typu terminator kanał AV
« dnia: 17.03.2020, 15:25:02 »
Witam
Mam konsolkę Conqueror, wizualnie to jakaś wariacja terminatora. Ma braki w bloku zasilania i nie działa kanał AV, podpowie ktoś co tam trzeba wlutować?


2
Konsole / Dziwny probelm z odczytem złotej piątki/czwórki
« dnia: 09.05.2019, 07:42:46 »
Witam
Niedawno wyrwałem ciekawego klona pegasusa. Wizualnie mocno zmęczony ale obraz super, dużo lepszy niż MT777DX i innych testowanych przeze mnie klonach z tamtych lat. Konsolka czyta wszystkie karty ale ma problem ze złotą 5. Przy pierwszym jej uruchomieniu zawsze powita mnie szary ekran z kilkoma artefaktami, wyłączę włączę i można grać godzinami ale pod warunkiem że się jej nie wyłączy. Żeby ponownie zagrać trzeba trochę odczekać tak jakby musiała ostygnąć inaczej przy próbie włączenie będzie tylko kolorowy ekran z błędami. Problem występuje tylko ze złotą 5/4, 168in1 można sobie włączyć wyłączyć kiedy się chce i wszystko hula. Załączam zdjęcia środka, może ktoś coś wyłapie.






3
Konsole / MT-777DX różnice na płycie.
« dnia: 30.06.2018, 17:29:45 »
Witam
Niedawno kolega nabył pegasusa MT-777DX i przyniósł na przeczyszczenie, przy okazji porównywałem go ze swoim. Na mojej płycie obok kondensora jest jakaś czarna dioda? u kolegi tego brak. Wie ktoś za co to odpowiada co to jest i czy warto dołożyć?


4
Konsole / Pomoc w identyfikacji konsoli
« dnia: 28.11.2017, 20:30:01 »
Witam
Kolega odnalazł na strychu taki oto sprzęt:



Konsola była brudna jak pies i zalana. Obudowę domyłem, płytkę też ile mogłem. Środek wygląda tak:



Zasilacz który był w jednej reklamówce z konsolą nie ma żadnych oznaczeń, miał wymienianą końcówkę i po pomiarze daje 13,75V
I teraz mam kilka pytań:
Co to za konsola?
Do czego służą przełączniki na padach?
Zasilacz nie jest za mocny? Z tego co tu wyczytałem pegasus powinien mieć 9V a ten ma prawie 14V Mam zasilacz od tplinka 9V 0,85A po odwróceniu polaryzacji powinien być ok do pegasusa ale zastanawiam się czy ogarnie tego klona.

5
Przywitaj się / Witam
« dnia: 27.11.2017, 14:47:21 »
Właśnie się zarejestrowałem. trafiłem tu po tym jak kumpel na strychu wynalazł taki sprzęt:


Nie ma toto żadnych oznaczeń i nie wiem co to jest. podobne trochę do Thompsonic, może kto zna ten model. Zasilacz który był w zestawie nie ma żadnych oznaczeń a po pomiarze miernik pokazuje 13,75V. Udało się wyczyścić i odpalić :)
Pozdrawiam
Michał

Strony: [1]