1
Kupię / Kupię gry ;)
« dnia: 10.08.2012, 19:39:37 »
cześć
kupię wszystkie części Megamana/ Rockmana na pegazusa w rozsądnej cenie bez jakiś wyborów bazar, kolekcjoner itp., jeśli cena będzie dobra to kupię
chyba że ktoś załatwi od razu całość to chętnie zaklepię
pozdrawiam
kupię wszystkie części Megamana/ Rockmana na pegazusa w rozsądnej cenie bez jakiś wyborów bazar, kolekcjoner itp., jeśli cena będzie dobra to kupię
chyba że ktoś załatwi od razu całość to chętnie zaklepię
pozdrawiam

tak to jest jak człowiek niewyspany i czyta bez sensu sorki
