1
Hyde Park / Przechowywanie cartów
« dnia: 30.05.2021, 22:13:18 »
Cześć,
chciałem Was spytać jak przechowujecie swoje carty?
Czy macie jakieś specjalne stojaki, trzymacie w szufladach komód, czy może stosujecie jakieś dedykowane opakowania?
Podzielcie się proszę jak to u Was wygląda
chciałem Was spytać jak przechowujecie swoje carty?
Czy macie jakieś specjalne stojaki, trzymacie w szufladach komód, czy może stosujecie jakieś dedykowane opakowania?
Podzielcie się proszę jak to u Was wygląda







