Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - skr0403

Strony: [1] 2 3
1
Hyde Park / Przechowywanie cartów
« dnia: 30.05.2021, 22:13:18 »
Cześć,
chciałem Was spytać jak przechowujecie swoje carty?
Czy macie jakieś specjalne stojaki, trzymacie w szufladach komód, czy może stosujecie jakieś dedykowane opakowania?
Podzielcie się proszę jak to u Was wygląda

2
Pomocna dłoń / Pegasus podłączenie po SCART
« dnia: 30.09.2019, 11:47:50 »
Jak w temacie czy to w ogóle jest możliwe i czy ma sens?
Chciałbym by mój pegasus (MT-777DX lub IQ-502) były podłączone do TV po SCART.

Znalazłem coś takiego
https://allegro.pl/oferta/adapter-zlaczka-scart-euro-na-rca-chinch-s-video-7448297155
ale nie jestem pewien, który kolor kabla od Pegasusa powinien być wpięty w które wejście oraz czy przejściówka powinna być ustawiona na IN czy na OUT?

Próbował ktoś keidyś takiego podłączenia?

3
Kupię / [K] Pudełko lub walizka na cartridge
« dnia: 13.06.2019, 07:19:50 »
Poszukuję wygodnego pudełka (lub walizki), w którym mógłbym trzymać swoje cartridge.
Orientujecie się czy jest coś takiego?
Może ktoś ma na zbyciu albo może coś polecić?

4
Sprzedam / [S] Kingston DDR4 8 GB 2666 MHz CL19
« dnia: 09.06.2019, 10:19:09 »
Wiem, że może nie dotyczy pegasusa ale wolę sprzedać w dobre ręce komuś z forum więc zamieszczam.


Do sprzedania mam kość RAM - Kingston DDR4 8 GB 2666 MHz CL19.
Kość nowa, w zaplombowanym opakowaniu.
Cena 150zł z wysyłką

5
Sprzedam / [S] Hama AV-100s SCART switch
« dnia: 09.06.2019, 10:18:02 »
Sprzedam nowy switch SCART (EURO) Hama AV-100s.
Cena: 150zł z wysyłką


6
Kupię / [Kupię] Kabel S-Video do MT-777dx
« dnia: 19.05.2019, 11:29:12 »
Kupię kabel s-video (ten z trzema końcówkami) do pegasusa mt-777dx

7
Witam,
mam na sprzedaż kilka cartów.
Zdjęcia pod linkiem
http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/Galeria/7879134/1

Jeśli ktoś jest czymś zainteresowany, prośba o przesyłanie propozycji cenowych na priv.


8
Kupię / X-Men, Wolverine, Terminator 2
« dnia: 03.08.2016, 21:27:06 »
Poszukuję gier X-Men, Wolverine, Terminator 2.
Interesują mnie oczywiście wersje kolekcjonerskie, za które jestem gotów dobrze zapłacić, ale rozważę każdą propozycję, również wersji bazarowych.

9
Gry na Pegasusa / Princo of Persia/ Russia?
« dnia: 28.06.2016, 17:27:52 »
Hej,
mam 2 carty z grą Prince of Persia. Jeden bazar i drugi wyglądający na oryginał.
Przy odpalaniu gry zanim pojawi się graficzne logo Prince of Persia, pojawia się czarny ekran z napisem Prince of Russia.
I tu moje pytanie:
czy to normalne i pegasusowa wersja "tak miała" czy to po prostu jakieś mega bazarowe wersje są?

10
Sprzedam / Prośba o wycenę cartów
« dnia: 18.01.2016, 18:54:57 »
Witajcie,
chciałbym prosić bardziej doświadczonych kolekcjonerów o wycenę kilku cartów:



Zależy mi na wycenie każdego cartridge'a z osobna z ew. komentarzem czy to oryginał, samoróba, bazar, itp. i -jeśli to możliwe- o krótki komentarz czy np. kolor obudowy ma znaczenie przy określaniu wartości carta?
Czy np. istnieje hierarchia między kolorami (fiolet, niebieski, jasny niebieski, czarny, żółty, itd)?

PS. Jeśli wrzuciłem do niewłaściwego działu, proszę o przeniesienie.

Z góry dzięki za wszelką pomoc.

11
Kupię / [K] Kupię zasilacz Sega Saturn
« dnia: 20.12.2015, 14:18:30 »
Nieaktualne.
Temat do usunięcia.

12
Komputery i Konsole / Czym przykleić label do cartridge'a?
« dnia: 12.02.2014, 12:54:37 »
Mam takie pytanie.
Na jednej z moich gier na Sega Mega Drive odkleiła się górna część labela.
Zastanawiam się czym ją przykleić tak żeby było solidnie ale żeby nie zniszczyć naklejki.
Np czy kropelka nie "zmoczy" jej zbytnio?
Prośba o sugestie

13
Kupię / Kupię pudełka na gry do PSX
« dnia: 25.01.2014, 21:51:10 »
Jak w temacie.
Chodzi o pudełka na gry PSX. Te grube, kwadratowe, w idealnym stanie.

14
Konsole / Naprawa padów - jak się zabrać, jaki miernik, itp
« dnia: 16.12.2013, 20:36:41 »
Mam w szafie kilka niedziałających padów i postanowiłem, że chętnie spróbowałbym je naprawić.
Jako, że w niektórych nie działa np jeden przycisk, to pierwszą rzeczą jaka przychodzi mi do głowy jest sprawdzenie przewodu.
I tu moje pierwsze pytanie:
jaki powinienem mieć miernik (albo coś) czym mogę sobie sprawdzić czy przewód przewodzi np dotykając jednym wtykiem miernika jednego końca przewodu pada, a drugim drugiego końca?
Domyślam się, że Amperomierz ale jaki i jakie ustawienia na nim ustawić?

Jak jeszcze mogę domowymi możliwościami zabrać się za próbę naprawy pada?
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Zaznaczę, że jestem raczej zielony w temacie elektroniki, prądu itp. Moje powyższe wypociny to tylko domysły, poprawcie mnie jeśli źle rozumuję.

15
Hyde Park / Telewizory Pegasus i Telewizja cyfrowa
« dnia: 04.08.2012, 19:30:30 »
[Na wstępie sorry, jeśli nie ten dział (prośba o przeniesienie w razie czego).]

Z tego co się orientuję, niedługo zostaniemy uraczeni "telewizją cyfrową".
Dzięki czemu odbiorniki telewizyjne jak mniemam nie będą posiadały standardowego wejścia antenowego.
Myślał ktoś jak się uchronić przed tym by pegasus działał na takim nowo zakupionym telewizorze?
Czy będą jakieś przejściówki (sic!) czy może jednak wejście antenowe pozostanie w TV?

Strony: [1] 2 3