Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - alzen

Strony: [1] 2
1
Kupię / [K] Gniazdo na pady NES
« dnia: 12.05.2014, 19:21:27 »
Jak w temacie, moze ktos ma zepsutego NESa albo posiada po prostu gniazdo na pady od tej konsoli. Potrzebne mi do przelotki dla pegasusa 9-pin zeby moc korzystac z padow NESowych.

Prosze o odpowiedz tutaj albo w postaci PW.

2
Sprzedam / [S] Cała moja kolekcja!
« dnia: 20.09.2013, 04:47:08 »
Za 3h wyjeżdżam więc nie mam czasu się rozpisywać, przedmiot pojawi się dziś około 21 na liście moich przedmiotów, które sprzedaję.

2 porządne pegasusy, dev-carty, carty, gamepad, zasilacz i kable AV oraz przelotki na różne pady.

Zapraszam tutaj po 21 w piątek 20 września.

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=2184930

3
Sprzedam / [S] Karta pamięci Gamecube "Memory Card 251"
« dnia: 21.08.2013, 09:04:11 »
Karta pamięci jak w temacie, czarna. 100% sprawna.

Cena: 40zł + wysyłka.

Jest to oryginalna karta Nintendo.

Możliwy odbiór osobisty w Lublinie, wtedy oczywiście bez kosztów wysyłki.

Kontakt: GG: 3747253.

4
Sprzedam / [S] Jumper Pak do N64
« dnia: 26.07.2013, 21:25:29 »
Puszcze za 10zł + wysylka, poczta polska 9zł listem poleconym priorytetowym, ale mogę też puścić InPostem - będzie taniej.

5
Jak w temacie, do sprzedania taki zestawik. Szczegóły tutaj:

http://tablica.pl/oferta/pegasus-mt-777dx-zasilacz-tatarek-oryginalny-gamepad-168-in-1-ID2NDtx.html

Zobaczcie tam też inne ogłoszenia jest kilka ciekawszych cartów; przy zakupie większej ilości rzeczy może da radę dogadać jakiś upust chociaż nie ukrywam, że kasy trzeba jak rzadko.

Cena: 200zł + wysyłka(wysyłka jakieś 18zł), wiem że na tablicy pisze 220zł, no ale cena 200zł.

Jakby co, moje GG: 3747253.

168 in 1 ma label niepozdzierany, proszę nie sugerować się stanem kartridża na zdjęciach, dołączam inny cart z ładnym labelem.

6
Do sprzedania mam fajny zestaw konsoli MT-777DX, z oryginalnym padem dla pierwszego gracza w świetnym stanie, zasilaczem Tatarek, oraz cartem 168 in 1(z ładną naklejką, nie taki jak na zdjęciu; ew. mogę zamiast niego dać Złotą Czwórkę też z ładnym labelem).

Cena 170zł + 18zł wysyłka paczką pocztową priorytetową

UWAGA:
Zestaw sprzedaję bo szybko potrzebuję kasy także proszę o kupno tylko osoby które mogą szybko zrobić przelew, do niedzieli, najdalej poniedziałku rano muszę mieć pieniążki na koncie. Ja mam konto w Mbanku, ale rodzina ma też w Aliorze także jeśli masz konto w jednym z tych banków to świetnie. Jeśli nie uda mi się sprzedać tak szybko jak trzeba oferta będzie nieaktualna.

W razie pytań podaję telefon: 533-719-710(PLAY); jakbym nie odbierał próbujcie jeszcze raz, ew. do PLAYa mam darmowe więc jak masz kom w PLAYu możesz podesłać SMS z nickiem napisać, że chodzi o Pegasusa i ja zadzwonię.

Zdjęcia:





7
Sprzedam / [Zamienię] Kilka gier
« dnia: 02.02.2013, 04:30:52 »


1. Super 98 Tank-H - składanka z różnymi wariacjami na temat Battle City, hacki w takim stylu jak miała Contra na 168in1 tylko dla Battle City
2. Ike! Ike! Nekketsu Hockey
3. Super Mario 14 - o ile wiem to hack Kid Niki 3 na Maria
4. New Contra - składanka 20 paru hacków pierwszej kontry, w stylu tych ze 168in1
5. Chip & Dale 3 - czyli hack Heavy Barrel na wiewiórki
6. Top Gun 2
7. Home Alone 2
8. NBA - jakaś koszykówka

W zasadzie bez rewelacji, poza tym, że labelki ładnie utrzymane. Dodam, że Nekketsu Hockey podobnie jak Top Gun 2 za jakieś pierdołki nie zamienię więc proszę brać to pod uwagę. Aha, jakby byli jacyś maniacy Tetrisa, to mam na glucie na osobnym carcie Tetrisa 1, też ma ładnie utrzymany label ze złotawym napisem Tetris - nie dodawałem go do listy bo myślałem, że sobie zostawię ale jak będą ciekawe propozycje też mogę puścić.

Z osobami z Lublina lub Kielc mogę się spotkać osobiście więc możnaby przyoszczędzić na wysyłce.

Jak coś to PW albo GG 3747253.

8
Sprzedam / Dwa zestawy Nintendo 64
« dnia: 18.09.2012, 22:16:18 »
Do sprzedaży dwa zestawy Nintendo 64 + gry. W jednym zestawie brakuje tylko kabla AV więc ten należy sobie dosztukować we własnym zakresie. Uważam, że to dobra propozycja jeśli dwie osoby chcą się wyposażyć w Nintendo 64 i porządne gry.

Gry dołączane do zestawów to: Mario 64, Zelda: Ocarina of Time, Diddy Kong Racing, F-Zero X, Extreme G.

Cena: 250zł + wysyłka 25zł.

Dla forumowiczów cena wysyłki do negocjacji. Ew. częściowa zamiana na coś do Gamecube'a ale raczej niechętnie(bo mam wszystko co mi potrzeba do tej konsoli).

Poniżej link do aukcji:

http://allegro.pl/podwojny-zestaw-nintendo-64-osprzet-5-gier-i2621275895.html


9
Sprzedam / [S] 74 kartridże do Pegasusa
« dnia: 21.07.2012, 19:54:50 »
Jak w temacie, zapraszam na aukcję:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2501722319

Na aukcji znajduje się informacja co jest na sprzedawanych kartridżach.

10
Sprzedam / [S] Pegasus MT-777DX w bardzo dobrym stanie
« dnia: 22.06.2012, 13:13:49 »

11
Kupię / [K] Grę N64, Zelda Ocarina of Time
« dnia: 17.06.2012, 07:41:19 »
Jak ktoś ma na sprzedaż proszę o propozycje cenowe na PW.

12
Kupię / [K] Pada Quick Shot dla pierwszego gracza
« dnia: 09.05.2012, 21:03:53 »
Jak w temacie, proszę o propozycje wraz z ceną na PW.

13
Kupię / [K] "Zaczep" trzymający CD nad laserem, do PSX
« dnia: 07.01.2012, 10:14:58 »
Nie wiedziałem jak to nazwać, chodzi o to co trzyma płytę równo nad laserem, tak że nie lata po całym PSX i da się grać.

Tak się bowiem składa, że dostał mi się taki PSX ale nie ma właśnie tego zaczepu; prosiłbym o informacje wraz z ceną tutaj albo na PW; ewentualnie czym to można zastąpić. Konsola jest sprawna.

Model jak widać poniżej: SCPH-5552 PAL

Kilka fotek:


14
Rekordy / Batman
« dnia: 26.12.2011, 03:15:32 »
362,700 pkt.

15
Sprzedam / [Zamienię] Ninja Ryukenden 3
« dnia: 09.12.2011, 00:46:48 »
Otóż to, kupiłem ostatnio u Chatka NR3 (miało być NG2, trudno, zdarza się) i jako, że to mój dubel chętnie zamienię ją na Ninja Ryukenden 2 ew. inną dobrą grę.

Nie ukrywam jednak, że gra mi nie przeszkadza więc pewnie poczekam aż znajdzie się ktoś kto woli 3 niż 2 i się zamienię bo akurat 2 szukam jakiś czas (może ktoś ma dubla). No ale inne dobre gry też można proponować, może jednak się dogadamy jak gra będzie naprawdę ciekawa.

Cart jest bazarkiem, i takiego też szukam NR2.

ps. no jak byliby chętni dać Ninja Gaiden 1 za to NR3 to też nie pogardzę oczywiście ale nie sądzę.

pisać na PW.

Strony: [1] 2