Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - cyklop22

Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 12
1
Stare lata / Odp: Rodzice
« dnia: 02.12.2009, 21:16:00 »
Kurcze, bo z tymi naszymi starymi to jest tak ze oni nigdy tego niezrozumieja. Ich niewychowaly takie maszynki, zabawki czy co tam jeszcze, tak naprawde niemaja czego wspominac, bo co tam wspominac tak naprawde za ich czasow? To, ze latalo sie po chleb za karteczki, nie no to zapozniejsze lata i teraz to moga wspominac mlode mamuski xD.
No, ale np te dziesci lat temu, wiecej nawet, to niebylo takich rarytasow, oni mieli swoje dziecinstwo i jakos u mnie nikt nigdy teraz tego nieopowiada ze starych itp.
My natomiast mielismy piekne czasy i to co nas wychowalo bylo piekne. Rodzicow trza kochac i szanowac, ale niemozna pozwolic by besztali nasze dziecinstwo, bo to 1 z tych elementow, ktore tak naprawde byly glownym kluczem, albo jednym z glownych kluczy, ktore dawaly radosc zycia itd. Cale szczescie u mnie nikt niesapie, ze grywam na kompie, ale grywam i co? Niektorzy jednak maja z tym problem, ale pamietajcie jedno, ze my wiemy swoje i nikt tego nam nieodbierze. A starszym dziekowac za to, ze nas zrodzili i wydawali kiedys te pieniazki na cos, co bylo piekne i co jest piekne. No to moze tyle heh.
Mati ja sie tutaj z Toba wogole nie zgodze,uwazam ze nasi rodzice mieli rownie wspaniale dziecinstwo jak my,a nawet jeszcze lepsze,bo zyli w innych czasach,gdzie nie bylo konsol,a dostep do TV byl ograniczony,wiec ludzie zamiast "marnowac czas"(to pojecie wzgledne dla nas graczy)spotykali sie ze soba,mieli rozne wspolne gry,zabawy,grali w pilke,bawili sie w podchody,w chowanego itp.A zobacz na nas,zniewoleni przez cyferki od 1 do 9 ;) ,poziom w szkolach coraz nizszy,GPS-y i kalkulatory,ktore maja nam pomagac w rzeczywistosci nas oglupiaja,wiekszosc mlodych teraz zamiast biegac za pilka woli Lolka zajarac,spedzac czas przed Tv,przed kompem lub przed konsola-moim zdaniem to wcale nie jest lepsze!

2
Przywitaj się / Odp: Spóźnione witam xD
« dnia: 02.12.2009, 20:58:57 »
Witaj na "Naszym"forum ;)

3
Przywitaj się / Odp: Moja kolej : ]
« dnia: 02.12.2009, 20:57:23 »
Witam i ja :)

4
Przywitaj się / Odp: Witam serdecznie!
« dnia: 30.11.2009, 06:38:22 »
Witam! mam kumpla o tym nazwisku ale moze to zbieg okolicznosci,jestes moze z Lubuskiego?? :)

5
Przywitaj się / Odp: Witam!
« dnia: 28.11.2009, 23:55:41 »
no hej Krystek :)

6
Przywitaj się / Odp: no cześć :)
« dnia: 27.11.2009, 19:19:38 »
sie masz kolezanko,Witaj :)!!

7
Gry na Pegasusa / Odp: Pochwal się swoimi cartridgami
« dnia: 24.11.2009, 19:58:42 »

 Ja do kolekcjonerów nic nie mam tylko jak kupują to niech grają do cholery! :D



Doolo ja mam kumpla ,ktory kolekcjonuje oryginalne plyty z muza,jak kupi sobie taka plyte to nigdy jej z folii nie wypakowuje,tylko stawia na polke "do kolekcji"a sam sciaga sobie mp3-ki...Dziwne co? troche chore nawet,ale jednak potwierdzam ze kolo jest calkiem normalnym homo sapiens :P

8
Kosz / Odp: Skojarzenia
« dnia: 22.11.2009, 00:57:25 »
Nowe Gry-Banan na pysku :P

9
Komputery i Konsole / Odp: PSX
« dnia: 22.11.2009, 00:55:04 »

Z kolei wracając do ukochanego szaraczka tak kolorowo nie było poprostu każdy chciał zarobić wydając na świat wiele bubli.

.
Wiem sony wydajac PSX swiadomie rozdawala zestawy "Developers Kits"zeby producenci robili gry i je wypuszczali-zakladajac ze im wiecej tym lepiej ,co jak wiemy wyszlo im na zdrowie w przeciwienstwie do Nintendo i Segi ktore postawily na jakosc,mco w tym przypadku bylo drastyczne w skutkach :/

A wiesz co te wszystkie gry co wychodzą nie wykorzystują w pełni możliwości konsoli.
Poprostu karmią nas kawałkami żeby na koniec wydawać takie hity że nam łeb pourywa  :P i to w tym kocham.


Oj GT5 je wykorzysta jak zawsze!! wkoncu nie po to pracuja nad nia przez 5 lat !!

10
Stare lata / Odp: Szczególne więzi z niektórymi kartridżami
« dnia: 22.11.2009, 00:39:10 »
Taki to pozyje dlugo!! :P

11
Kosz / Odp: Skojarzenia
« dnia: 22.11.2009, 00:37:48 »
choinka-swieta!!!!!!!Juz niedlugo!!!!!!!!!!!

12
Komputery i Konsole / Odp: PSX
« dnia: 22.11.2009, 00:36:55 »
a kumpel jest zalogowany na forum GT? .Gusta sa rozne i ja to jak najbardziej szanuje,kazdy lubi to co lubi,wazne zeby miec swoje zdanie :) ja osobiscie fify nie lubie ale nie gralem w nia od czasu Fify 2003 wiec nie jestem obiektywny,PES rules jak dla mnie!!

13
Kosz / Odp: Skojarzenia
« dnia: 22.11.2009, 00:26:15 »
mroz-snieg

14
Stare lata / Odp: Szczególne więzi z niektórymi kartridżami
« dnia: 22.11.2009, 00:24:52 »
Nie pucuj sie :P :P :P ja kupuje gry po kryjomu ale wiesz co...sama chciala mi kupic PS3 na urodziny (24  czerwca) ale ja...nie chcialem bo pomyslalem ze to zle wplynie na nasz zwiazek,ze mniej czasu bedziemy spedzac razem ale teraz to moge rozkminiac i pukac sie w glupi leb :( :P sam jestem sobie winien...

15
Komputery i Konsole / Odp: PSX
« dnia: 22.11.2009, 00:21:02 »

A powiem ci że grałem w GT5 prolog i nic specjalnego(ale to tylko prolog prawda)
Wiesz GT będzie musiało odpowiedziec na NFS,więc oczekiwania są ogromne.
GT5 przede wszystkim bedzie musialo odpowiedziec na "Forza Motorsport 3" na X360 bo NFS to arcade i GT5 go zje na pierwsze sniadanie a i Forze przypuszczam tez!!
Zelas GT trzeba po prostu lubiec a ja je kocham,jestem pasjonatem motoryzacji,ktory jak po wyplacie czegos w aucie nie zrobi to umiera :) wiec dla mnie ta gra to OBOWIAZEK jest po peostu swietna i obowiazkowa dla fanow motoryzacji i tuningu,dla niej kupie PS3 no i dla PESa tez,reszta to tylko dodatek jak dla mnie :P

Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 12