1
Stare lata / Odp: Rodzice
« dnia: 02.12.2009, 21:16:00 »Kurcze, bo z tymi naszymi starymi to jest tak ze oni nigdy tego niezrozumieja. Ich niewychowaly takie maszynki, zabawki czy co tam jeszcze, tak naprawde niemaja czego wspominac, bo co tam wspominac tak naprawde za ich czasow? To, ze latalo sie po chleb za karteczki, nie no to zapozniejsze lata i teraz to moga wspominac mlode mamuski xD.Mati ja sie tutaj z Toba wogole nie zgodze,uwazam ze nasi rodzice mieli rownie wspaniale dziecinstwo jak my,a nawet jeszcze lepsze,bo zyli w innych czasach,gdzie nie bylo konsol,a dostep do TV byl ograniczony,wiec ludzie zamiast "marnowac czas"(to pojecie wzgledne dla nas graczy)spotykali sie ze soba,mieli rozne wspolne gry,zabawy,grali w pilke,bawili sie w podchody,w chowanego itp.A zobacz na nas,zniewoleni przez cyferki od 1 do 9
No, ale np te dziesci lat temu, wiecej nawet, to niebylo takich rarytasow, oni mieli swoje dziecinstwo i jakos u mnie nikt nigdy teraz tego nieopowiada ze starych itp.
My natomiast mielismy piekne czasy i to co nas wychowalo bylo piekne. Rodzicow trza kochac i szanowac, ale niemozna pozwolic by besztali nasze dziecinstwo, bo to 1 z tych elementow, ktore tak naprawde byly glownym kluczem, albo jednym z glownych kluczy, ktore dawaly radosc zycia itd. Cale szczescie u mnie nikt niesapie, ze grywam na kompie, ale grywam i co? Niektorzy jednak maja z tym problem, ale pamietajcie jedno, ze my wiemy swoje i nikt tego nam nieodbierze. A starszym dziekowac za to, ze nas zrodzili i wydawali kiedys te pieniazki na cos, co bylo piekne i co jest piekne. No to moze tyle heh.
,poziom w szkolach coraz nizszy,GPS-y i kalkulatory,ktore maja nam pomagac w rzeczywistosci nas oglupiaja,wiekszosc mlodych teraz zamiast biegac za pilka woli Lolka zajarac,spedzac czas przed Tv,przed kompem lub przed konsola-moim zdaniem to wcale nie jest lepsze!

