Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Kupię / Odp: [Nieaktualne] Pad z IQ502
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dendy_junior dnia 02.05.2024, 20:12:55 »
Na OLixach są
2
Hyde Park / Odp: Hej.Zróbmy wspólny projekt.TIKTOK Lub YouTube
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jupia12345 dnia 02.05.2024, 09:43:37 »
Dlaczego banują TikToka jak Pan myśli ? :)
3
Hyde Park / Odp: Hej.Zróbmy wspólny projekt.TIKTOK Lub YouTube
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jupia12345 dnia 02.05.2024, 09:42:20 »
Napisałem TikTok lub Youtube ? Youtube to też badziew ? :)

4
Kupię / Odp: [Nieaktualne] Pad z IQ502
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mgos307 dnia 01.05.2024, 19:21:33 »
Ten Pad to po prostu legenda, szkoda, że na Allegro nie widzę takiego -_-
5
Hyde Park / Odp: Hej.Zróbmy wspólny projekt.TIKTOK Lub YouTube
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SebaSan1981 dnia 01.05.2024, 00:54:52 »
TikTok? Uzależniająca zaraza prosto z Chin. Kolejne kraje banują ten badziew. I całe szczęście bo to scrollowanie dupnych filmików robi dzieciakom siekę z mózgu. Nie polecam i jestem zagorzałym przeciwnikiem tejże apki.
6
Hyde Park / Hej.Zróbmy wspólny projekt.TIKTOK Lub YouTube
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jupia12345 dnia 30.04.2024, 09:43:45 »
Cześć wszystkim
Ostatnio postanowiłem zbadać TikToka coś tam niby wrzucam próbuje
Tak sobie myśle jakby zebrał zespół można by wspólnie coś ponagrywać nostalgicznie
Po prostu niech się rozrasta :)
Mój TikTok testowy gierek NES pod nazwą pixelngx418
Nie wiem co o tym sądzicie ?
7
Komputery i Konsole / Grounded - survival w skali micro
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SebaSan1981 dnia 27.04.2024, 02:11:23 »
Witajcie! Tym razem chciałem założyć topik o wspaniałej grze jaką jest Grounded. Tytuł ten pojawił się jakieś dwa lata temu na konsolach Xbox a obecnie jest dostępny także na Playstation5.



O czym jest ta gra? Pamiętacie może taki film z 1989go roku pt "Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki"? Motyw tutaj jest bardzo podobny, ot na skutek tajemniczego eksperymentu naukowego, nasz bohater (jeden z nastolatków) zostaje zmniejszony i umieszczony w ogródku pełnym niebiezpieczeństw i sekretów.



Jakie niebezpieczeństwa czychają na nas? Mrówki, pająki i inne stworzenia pozornie niegroźne dla zwykłego człowieka ale zabójcze dla postaci zmniejszonej do wielkości pinezki. Gra ma mechaniki survivalowe, zatem będziemy jeść, pić, tworzyć przedmioty i odzież ochronną, walczyć, eksplorować i robić wszystko na co pozwalają mechaniki typowe dla takich gier.

[

Co mnie w grze najbardziej urzeka? Chyba klimat, kiedyś jak grałem w MicroMachines to wyobrażałem sobie jakby to było fajnie zagrać ludzikiem zmniejszonym do wielkości tych małych samochodzików.. no i po latach taką grę dostałem z czego bardzo się cieszę.
Ciekaw jestem czy mieliście okazję grać w Grounded. Jeśli nie to polecam a jeśli tak to zapraszam do dyskusji   :)
8
Komputery i Konsole / Odp: Dlaczego nie ma klonów i piratów Master System?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SebaSan1981 dnia 26.04.2024, 04:05:49 »
Być może dlatego że nie ma rynku zbytu albo piracenie tegoż systemu jest nieopłacalne lub najzwyczajniej trudne.
9
Hyde Park / Odp: Czy żywica z chipów typu "glut" pełni jakąś specjalną funcję?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez asphiii dnia 22.04.2024, 20:15:26 »
szukam jakiegoś sposobu by zorientować się co siedzi "pod glutem". Mam parę dziwnych wersji (samego SP-60 dwa rodzaje) i ciekawi mnie co jest w środku, chcę porobić zdjęcia i jakoś to opisać. No ale właśnie, nie wiem jak sprawdzić co siedzi pod glutem
10
Hyde Park / Odp: Czy żywica z chipów typu "glut" pełni jakąś specjalną funcję?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez krzysiobal dnia 21.04.2024, 13:15:12 »
A w jaki sposób wyobrażasz sobie ręczne wykonanie połączeń z płytki do struktury, gdzie struktura ma wymiar ok 5mm x 5mm i dookoła niej jest kilkanaście/kilkadziesiąt pól stykowych w odleglosci ulamków milimetra?

Połączenie struktura-płytka wykonuje się cieniutkim drucikiem za pomocą zgrzewania, bez lutowania..

Jeśli chcez całkowicie pozbyć się struktury razem z glutem, możesz spróbować podgrzać hotairem killkanaśćie sekund, ap otem podważyć np. nożykiem do tapet. Glut powininen odpaść, jak był `słabej` jakości to w cąłości, a jak mocniejszy - to mogą pozostac jakieś resztki, ale struktura układu powinna na pewno się oddzielić od płytki.

MOżna też chemicznie odtrawić, zwłaszca jeśli zależy Ci na nieuszkodzeniu struktury aby potem podejrzeć ją w mikroskopie.
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 10