Autor Wątek: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P  (Przeczytany 349835 razy)

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1140 dnia: 08.01.2012, 12:02:37 »
To sobie pograj w rFactora, jak chcesz zobaczyć trudną ścigałkę ;)

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1141 dnia: 08.01.2012, 15:58:57 »
Wystarczy mi, że dziś JEDEN K...RWA tor męczyłem ponad godzinę, kurna ponad godzinę i jaki rezultat? Za każdym razem OSTATNI, żadnego progresu NIC, ostatni!! Dwa razy byłem przez jakiś czas 3-4, to mnie zestrzelili. Dawno nie byłem tak blisko rzucenia padem w telewizor ..... !!!

10.01.12.
Dziś zaliczyłem ten tor na złoto i przeszedłem parę innych.
« Ostatnia zmiana: 10.01.2012, 22:54:39 wysłana przez Doolo »

henek155

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 155
  • The Dragon
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1142 dnia: 11.01.2012, 16:14:34 »
Dzisiaj udało mi się przejść Mooon Crystal bez użycia continusów.Gierka fajna dużo animowanych wstawek,jedyny minus za zwrotność postaci którą gramy jest troszkę za wolna chodzi o obracanie z lewa na prawo i odwrotnie.No i bossowie 2,3,4,5 to wystarczy praktycznie podejść i wcisnąć przycisk turbo, i po bossie.Wystarczy mieć tylko pełną krew ,co nie jest problemem bo etapy są proste.


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
« Ostatnia zmiana: 18.01.2012, 20:49:59 wysłana przez henek155 »

Spikain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
  • NOW BACK TO THE GOOD PART!
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1143 dnia: 12.01.2012, 20:11:39 »
Pochwalę się nieswoim osiągnięciem - moja kobieta przeszła sobie dziś Duck Talesa 2 :D



OldSchool222

  • NIECH SIĘ INNI WSTYDZĄ!!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 280
  • Pegasus Forever :]
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1144 dnia: 12.01.2012, 21:46:21 »
Pochwalę się nieswoim osiągnięciem - moja kobieta przeszła sobie dziś Duck Talesa 2 :D
niezłą masz kobitke :D

Spikain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
  • NOW BACK TO THE GOOD PART!
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1145 dnia: 12.01.2012, 21:54:59 »
Pochwalę się nieswoim osiągnięciem - moja kobieta przeszła sobie dziś Duck Talesa 2 :D
niezłą masz kobitke :D

Ba, potem przeszła jeszcze Contrę, ale w Mario Karta na SNESie to już ją rozwalam :D

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1146 dnia: 15.01.2012, 20:52:52 »
No kurna, dziś w końcu skończyłem WipEouta HD ... czuję się cholernie zmęczony, bardzo dobra gra ale dla mnie cholernie trudna i męcząca pod koniec. Kampanię ukończyłem z wynikiem 58/87 złotych medali.

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1147 dnia: 18.01.2012, 20:17:16 »
Dziś przeszedłem God of War Ghost of Sparta. Świetna gra. Twórcy wzięli wszystko co najlepsze z odsłon 1,2 i 3. Niestety z powodu na ograniczenia przenośnej konsolki nie jest to "wielki" tytuł i ma swoje ograniczenia ale zdecydowanie druga najlepsza część serii. Bardzo dobra fabuła łącząca niedopowiedzenia z innych przygód no i oczywiście napierniczanka. Trochę łatwa, żałuje że nie przeszedłem na hard.

21.01.12.
Dziś skończyłem GoW Chains of Olympus, tym razem na PS3. Kurna jaka ta gra jest denerwująca i niedopracowana. Przeszedłem na hard. Więcej do tego nie wracam.
« Ostatnia zmiana: 21.01.2012, 13:25:08 wysłana przez Doolo »

foxhoundsnake

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1148 dnia: 25.01.2012, 21:15:18 »
Dziś przeszedłem starego ale nadal jakże grywalnego THPS 3 Bamem Margerą, yeah :)

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1149 dnia: 25.01.2012, 23:56:57 »
JazzJack Rabbit 2 ukończony. Nie było to łatwe ale udało się. Jedyneczke też przeszedłem wiele lat temu na swoim starym IBM 386DX ale screenshoty się żadne niestety nie zachowały. Nie dało się printscreena w DOS-ie zrobić.


Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1150 dnia: 26.01.2012, 18:11:55 »
Świetna gierka o genialnym podkładzie muzycznym, któregoś dnia też będę musiał się do niej przyłożyć.

Ja grałem dziś w Crasha Bandicoota 2. Przejście gry nie jest raczej trudne. Schody zaczynają się przy zdobywaniu gemów/kryształów.

Poza tym od jakiegoś czasu gram w World of Goo. Najpiękniejsza gra logiczna w jaką grałem:) Genialna, polecam.

28.01.12
World of Goo ukończone. Genialna gra, pomysłowe zagadki i do tego klimat gry - filozoficzno humorystyczny, majstersztyk. Za wadę można by uznać to, że momentami bywa denerwująca gdy się człowiek głowi, zaczyna układać te gluty, tworzyć i pod koniec wszystko pier....uderzy i od nowa. Ale poza tym coś pięknego, jedna z lepszych/najlepszych gier w jakie grałem.
« Ostatnia zmiana: 28.01.2012, 22:01:49 wysłana przez Doolo »

ludek

  • 巨根
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1151 dnia: 29.01.2012, 17:44:48 »


World of Warcraft
Wbicie max lv moim magiem. Po raz pierwszy posiadam na jakimkolwiek realmie 3 postacie na max lvl, no i po raz pierwszy osiągnąłem max lvl aliantem.

UczeńCzarnoksiężnika

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 181
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1152 dnia: 29.01.2012, 21:32:23 »
Byłem w Biedronce i znalazłem na półce Sacred 2 za dychę. Se myślę, jedynka była całkiem całkiem, to wezmę. Kurna no nie mogę sobie darować, że nie kupiłem kebaba :D ... Nie polecam :D

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1153 dnia: 02.02.2012, 21:00:15 »
Dziś na PS3 grałem w BlazBlue Continuum Shift... Dobra ja jestem całkiem niezły w mordobiciach. Skończyłem Super Street Fightera 4 na hardest, nieźle mi szło przez sieć, zrobiłem ponad połowę wyzwań ale tu ..... tu nie mogę skończyć tutoriala...TUTORIALA. Arcade? 9 przeciwników rozwaliłem bez straty rundy, a ostatni boss..... a ostatni boss mnie tłukł jak dziecko .... ponad godzinę próbowałem i nic, NIC. Kurna ja rozumiem że gra może być trudna ale co to za skok jakości. Wszystkich innych się rozpiernicza, a tego nic nie rusza. Oczywiście boss w stylu zadaje 2x więcej obrażeń niż inni, otrzymuje 2x mniej obrażeń ode mnie i wszystkie możliwe wskaźniki nabijają mu się 3x szybciej. W skrócie to 2-3 kombosy i po mnie ;] Generalnie gra jest bardzo fajna i bogata w różne tryby ale to nie jest gra dla białych ludzi.

pajdus

  • Fan Pegasusa
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Hardcore Gamer
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1154 dnia: 02.02.2012, 23:53:06 »
Dzisiaj ukończyłem kampanie na prawie najtrudniejszym poziomie trudności w Call of Duty 4 : Modern Warfare.A teraz przesiadłem się w tej grze z singla na multiplayer.Oj trzeba znowu ogarniać multi ;)