Autor Wątek: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P  (Przeczytany 349819 razy)

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #900 dnia: 21.07.2011, 11:58:09 »
Na tegorocznym zlocie "konkurencji" miałem trochę przechodzenia, no i przypomniało mi się wszystko: Battletoads, Super Panda Prince, Dragon's Lair, Perfect Fit (lmao), Seirei Densetsu Lickle (Little Samson), Bonk's Adventure i Mitsume ga Tooru.

Rafi2468

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #901 dnia: 21.07.2011, 20:26:29 »
Przed chwilą ukończyłem TR: Anniversary. Gierka jest znacznie trudniejsza i dłuższa od swojej poprzedniczki. Mam sporo gierek do ukończenia, ale nie wiem czy teraz się za coś zabiorę. Teraz moim priorytetem jest Pegasus IQ-502 i w późniejszym czasie zakup paru dobrych oryginalnych gierek ;)
« Ostatnia zmiana: 21.07.2011, 20:28:20 wysłana przez Rafi2468 »

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #902 dnia: 21.07.2011, 22:17:21 »
TR: Anniversary świetna gierka. Zagadki i zręcznościówki to poezja.

henek155

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 155
  • The Dragon
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #903 dnia: 24.07.2011, 14:34:47 »
Ostatnio przeszedłem turtles manhatan project na 3 życia i normalny poziom trudności ,było ciężko z tym ze całą grę grałem rafaelem  tylko 2 ostatnie bossy super shreder i ten przed nim wybrałem leonarda z mieczami i powiem ze 4 życia straciłem na nich ale udało się przejść.

Dzisiaj grałem w zółwie 1 i jest postęp do 5 etapu doszedłem i wyłączyłem grę bo już czasu nie miałem ale jestem blisko przejścia całej.
Wszystko na konsoli pegasus mt 777 nie gram w nic oprócz pegasusa :)

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #904 dnia: 24.07.2011, 16:03:33 »
Uff...... prawie cały weekend mordowania się, no i wreszcie dzisiaj "trochę" przed śniadaniem, udało mi się przejść Crisis Force. Powiem dwa słowa: zajebisty shooter, no i nieeee, on nie należy do tych typu Gun-Nac, tzn. masz na maxa power up'ów i nic tylko trzymasz B i przechodzisz całą grę za jednym zamachem i do tego nudzisz się, tutaj nawet mając max power up'ów gra wcale nie jest taka łatwa. Musisz omijać milion dziesięc tysięcy kul, uważać na siebie, żeby nie zostać walniętym i jeszcze zażarte walczenie z bossami. Nie ma co... nie dziwne, że ta gra wyszła tylko w Japonii:


Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #905 dnia: 25.07.2011, 19:24:00 »
Ostatnio miałem ochotę na zwykłego, klasycznego RTS'a, i w kastingu wybrany został Act of War. Na początku gry było nudno, ot dużo gadek i misje na zasadzie "zaznacz wszystkich i pruj przed siebie". Potem robiło się coraz ciekawiej, dochodziły nowe rodzaje jednostek: czołgi, artyleria, bewupy, równie delikatne co skuteczne wsparcie lotnicze, do tego całkiem fajnie zdobywać można pieniądze i znalazło się kilka ciekawych patentów. Walki wymagały znajomości charakterystyk oddziałów, czasem trzeba było gnać na szybkiego, innym razem konieczne było rozpoznanie. To wszystko bez konieczności zaznaczania każdej jednostki z osobna i walenia "z czara" jak w Starcrafcie. Przekonała mnie nawet średnia fabuła przedstawiona w postaci scenek z aktorami, ale co ja poradzę, że lubię ramboidy :P Na hardzie grę ukończyłem w 11 godzin z hakiem, bez większych problemów, ale i bez wrażenia, że się samo przeszło - źle poprowadzony atak oznaczał odwrót lub budowę armii od nowa, a przynajmniej nie trzeba było zakuwać mapy na pamięć. A i tak w potyczce średni mnie klepie, więc jeszcze nie skończyłem. Za całokształt takie mocne 7+ ode mnie :)
Na stronie CDP jest w złotej edycji z dodatkiem za 20 zł, więc chyba znalazłem kolejny eksponat na półkę. Do tego ci sami goście robili R.U.S.E., jeden z niewielu głośnych RTSów ostatnich czasów, więc jeśli i tamta produkcja wpadnie mi w łapy, nie omieszkam zbadać :)

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #906 dnia: 29.07.2011, 19:59:19 »
Super Mario Land na GB pękło  :P
Nie spodziewałem się, że gra będzie aż taka króciutka. Wcześniej o tym słyszałem ale nie sądziłem, że aż tak. 12 poziomów przechodzi się jak burza. Polecam każdemu, a dla posiadaczy GB jest to obowiązkowy tytuł w kolekcji.







OldSchool222

  • NIECH SIĘ INNI WSTYDZĄ!!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 280
  • Pegasus Forever :]
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #907 dnia: 29.07.2011, 20:29:27 »
po długich godzinach grania wkońcu ukończyłem gre Assassin's Creed Brotherhood... fajna i przyjemna gierka jeśli ktoś takie lubi ;)

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #908 dnia: 29.07.2011, 20:39:35 »
po długich godzinach grania wkońcu ukończyłem gre Assassin's Creed Brotherhood... fajna i przyjemna gierka jeśli ktoś takie lubi ;)

O tak. Zgadzam się. Kupiłem w dniu premiery i nie żałuję tych 189zł. Jestem maniakiem Assassina. Plakat, figurki i wszystkie trzy części obowiązkowo w kolekcji są.  :F

OldSchool222

  • NIECH SIĘ INNI WSTYDZĄ!!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 280
  • Pegasus Forever :]
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #909 dnia: 04.08.2011, 14:24:23 »
dzisiaj ukończyłem grę Prison Break: The Conspiracy... co tu dużo mówić gra dla ludzi , którzy lubią więzienne klimaty jest w niej sporo skradania się jak i różne walki za kaske dzięki której można robić sobie tatuaże...postacią , którą sterujemy nie jest Michael Scofield , ale to i lepiej :P
przejście gry zajeło mi ok. 6godzin i 20minut. Polecam tym , którzy lubią takie klimaty :)
btw. nie widziałem jeszcze żadnej gry o tematyce więziennej czy jak to nazwać...
« Ostatnia zmiana: 04.08.2011, 17:39:39 wysłana przez OldSchool222 »

Rafi2468

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #910 dnia: 04.08.2011, 16:23:02 »
Odpaliłem sobie dzisiaj Streets of Rage na SMD z nadzieją, że uda mi się go ukończyć. Szło w miarę gładko do momentu kiedy nie spotkałem jednego z bossów. Właściwie były to bliźniaczki. Były bardzo szybkie i skoczne. Z trudem udawało mi się je uderzać. Na otwartej przestrzeni sobie z nimi poradziłem, bo miałem specjalny atak, ale w budynku już go nie miałem i przez to straciłem sporo życia. Poległem w ostatnim etapie przed końcowym bossem. No cóż... i tak bywa.

ForbiddenEvil

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 139
  • Suck my Jamma
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #911 dnia: 04.08.2011, 19:30:55 »
Nie poddawaj się, giera miodzio i do tego świetna muzyka, znajdź sobie jakiegoś kompana i razem oczyśćcie ulice miasta :D
W dalszym ciągu wałkuję Shinobi na PS2, gierka ma świetny klimat, również może poszczycić się kapitalną ścieżką dźwiękową. Trzyma odpowiedni poziom trudności, co dla mnie służy na plus akurat. w Kolejnych planszach pojawiają się nowi przeciwnicy, na których trzeba obrać nowe techniki, tym bardziej że energia schodzi szybko :D

Tycior

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #912 dnia: 06.08.2011, 19:35:03 »
Ja dziś ukończyłem grę na pc SAINTS ROW 2 :-) wielu uważa ją za klona gta ,jednak dla mnie jest dużo lepsza. Dużo humoru,dynamiczna akcja,misję które nie nudzą się jak w przypadku gta 4 gdzie pierwszych 10misji to praktycznie "jedź z punkt A do B". W saints row 2 akcja i walka zaczyna się już od pierwszych sekund gry. Wiem,że to nie simsy ,ale duży plus za możliwość kreacji własnego bohatera,jego wyglądu jak i stylu. Grafika nie powala oraz sterowanie bardzo arcadowe ,ale oprócz tych dwóch wad gra jest jedną z moich ulubionych zaraz po MAFII :-)

Rafi2468

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #913 dnia: 06.08.2011, 19:48:14 »
Dzisiaj wyrywkowo pograłem w kilka gier na Amidze 500, m.in. w Pang!, Alien Breed, Battlesquadron i Afterburner. Niestety w zestawie z komputerem nie było tych gier, na które liczyłem ;/ (oprócz Pang!)

Jimm

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #914 dnia: 06.08.2011, 22:27:00 »
Zagrałem w: River City Ransom
Przeszedłem: Power Blade II

Poległem: Battletoads :P