Autor Wątek: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P  (Przeczytany 349810 razy)

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #450 dnia: 16.08.2010, 21:24:54 »
Mam nadzieję, że nikogo nie zabiłeś :D

Christof

  • Pegasus Veteran
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #451 dnia: 16.08.2010, 21:31:01 »
Dzięki Tycior za starania, ale to nie to. Mam Win7, zainstalowany patch XP do Larry'ego i tryb zgodności ustawiony na XP SP3. Gra wywala się przy konkursie kulinarnym.   

Zardon

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #452 dnia: 16.08.2010, 22:14:10 »
M. in. do SebaSana

A udało Ci się przejść Castlevanię - Symphony of the Night grając Richterem ? Mnie ostatnio też ta gierka wciągnęła niesamowicie. To chyba najlepsza Castlevania w jaką grałem. Druga po niej jest Simon's Quest. Ale wracając... Alucardem przeszedłem... i właściwie nie zrozumiałem do końca fabuły xd. Nie rozumiem postępowania Alucarda. Jego matką była ludzka kobieta a ojcem wampir, ale czy to ma oznaczać że on z góry chce zniszczyć wszystko co złe ? Przecież to "złe" zależy od punktu widzenia (w dużej mierze). Sam Dracula nie był tu przedstawiony jako brutalny potwór pijący krew żywych.

Udało się komuś coś zrobić w komnacie z konfesjonałem i duchami ? Ja wywołałem cztery duchy, dwa dobre, dwa złe. I tyle... czy da się cokolwiek tam zrobić ? Pomóżcie, bo to nie daje mi spokoju  :/

Christof

  • Pegasus Veteran
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #453 dnia: 16.08.2010, 22:30:02 »
Zardon - czasami duch w konfesjonale zostawia Grape Juice (regeneruje trochę HP). Nie pamiętam tylko, gdzie trzeba usiąść, by pojawił się taki duch - możliwe, że niema to znaczenia. 

blablebli

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #454 dnia: 17.08.2010, 16:24:09 »
Super Robin Hood

Nareszcie ukończona
pkt. - 32020

Miałem dziś dwa podejścia. Za pierwszym, doszedłem do czerwonych komnat z ilością punktów około 22000 i dwoma diamentami do zebrania, żeby uzbierać cały skarb. Po nieszczęsnej śmierci postanowiłem jeszcze raz podejść do tej gry i tym razem się udało, choć pod sam koniec śmierć była blisko. Taaa piszę, jakby to nie wiem jaki quest był :P. Po skończeniu Super Robin Hooda wiem na pewno, że nienawidzę nietoperzy.

Sory za słabej jakości zdjęcia, ale robione komórką i chyba jeszcze mi się trochę ręka trzęsła z wrażenia, że to ukończyłem :o.

http://img704.imageshack.us/gal.php?g=picture0602.jpg [nofollow]

wieczorna aktualizacja.
wzięło mnie dziś na robin hooda. tym razem 32150
sory za wycięcia w zdjęciu, ale ciemno już, światło włączone, a ekran tv odbija i widać wszystko w pokoju.

http://img530.imageshack.us/gal.php?g=picture0621b.jpg [nofollow]

« Ostatnia zmiana: 17.08.2010, 20:34:18 wysłana przez blablebli »

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #455 dnia: 17.08.2010, 16:56:21 »
możesz nie wrzucać screenów w załączniku tylko np. na imageshack, bo niektórym kompy sprawiają problemy.

BratPunk

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Veni Vidi Vino
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #456 dnia: 17.08.2010, 18:58:02 »
Nareszcie skończyłem Naruto Uzumaki Chronicles. Bardzo jakoś mi się to przeciągnęło.
Poza paroma misjami z ochroną dóbr i więźniów oraz misją "sensei for a day", to gra była banalnie prosta.
Wystarczyło zdobyć umiejętność Barrage i nikt mi nie podskoczył :)


Dzisiaj może sięgnę po jakiś inny tytuł.
Chyba odpalę sobie i przejdę od początku do końca FFVII.
Dwa razy zaczynałem ale nie mogłem nigdy jakoś skończyć.
Życzcie mi powodzenia ;)
« Ostatnia zmiana: 17.08.2010, 18:59:44 wysłana przez BratPunk »

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #457 dnia: 17.08.2010, 19:14:24 »
życzymy, życzymy :D

Za to ja katuję Painkiller - Overdose. Niezłe jaja, na fabrycznej, tłoczonej płycie znalazło mi trojana :D

Tycior

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #458 dnia: 17.08.2010, 19:39:44 »
Za to ja katuję Painkiller - Overdose. Niezłe jaja, na fabrycznej, tłoczonej płycie znalazło mi trojana :D

Ja jakiś rok temu kupiłem CrashTime II za 19,90zł w sklepie i w pliku rozruchowym .exe też był wirus jakiś Win32.Sality .
Aby offtopa nie budiet to ja powiem w kakoj igru ja dziś popylał :D

Tamtarara... GTA IV: EFLC ,dziękuję za uwagę ;P

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #459 dnia: 17.08.2010, 22:43:43 »
Yeah!! Ninja gaiden ubite właśnie przed chwilą na konsoli :) .

(akurat wygasał ekran, ale jednak zdążyłem zrobić fotkę)

(jeden slajd z cut-scenki)

No i tak na dobrą sprawę no to powiem Wam, że tak naprawdę ta gra wcale nie jest aż taka trudna, jak mogłaby się wydawać. Ostatni boss nie jest taki do końca mega trudny, naprawdę widziałem trudniejszych bossów i trudniejsze gry. Tak na dobrą sprawę, to tą grę odpaliłem raptem tylko 3 razy, jeżeli chodzi o porządne przechodzenie gry a nie przechodzenie tylko 1 levela i wyłączanie :P . A granie w całą grę nie zajęło mi nawet tydzień. Tak an dobrą sprawę, to gdyby człowiek się uparł, to mógłby nawet całą grę bez straty życia przejść.

Zasugerowałem się głównie recenzją AVGN'a no i widać, że on specjalnie robi tragedię albo zupełnie grać nie umie...
« Ostatnia zmiana: 17.08.2010, 22:46:35 wysłana przez MaarioS »

SebaSan1981

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #460 dnia: 17.08.2010, 23:06:48 »
Zasugerowałem się głównie recenzją AVGN'a no i widać, że on specjalnie robi tragedię albo zupełnie grać nie umie...

Zgadzam się z tym. Już gdzieś na którymś forum pisalem ze on specjalnie w wiele gier gra jak ostatnia ciota albo rzeczywiście nie umie grać..

Jako że miałem ostatnio kłopoty z netem, postanowiłem umilić sobie czas na pograniu w jedną z moich ulubionych gier (nie zdobytą jeszcze na carcie ale już niedługo będę miał) na snesa: E.V.O Search for Eden / 40 000 Okunen Monogatari



Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #461 dnia: 18.08.2010, 11:15:18 »
Nie, to po prostu my jesteśmy hardkory i mamy zakrzywione postrzeganie rzeczywistości. Pamiętam, co się działo, gdy pierwsi raz zasiadłem :D

Tycior

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #462 dnia: 18.08.2010, 11:56:05 »
@Mcin

AVE!! Jam jest hardkor nad hardkorami :P Udało się! xD GTA IV przeszło do historii :F



W zakończeniu zabijamy Dimitriego i Pegorino (z tym, że w Deal tego drugiego to nie do końca my, ale w każdym razie ginie). Również ginie Kate, którą postrzelił Pegorino (celował w nas, ale co to nie wie, że Niko ma full pasek zdrowia xd?), więc z zemsty ostatnia misja polega na jego zabiciu. Wcześniej natomiast ginie Roman od wysłannika Dimitriego który chciał nas oszukać, ale to my go oszukaliśmy i się  ładnie mówiąc...wkurzył.

VerminatorX

  • Mroczny Kombajnista
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Jestem Spamistą.
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #463 dnia: 20.08.2010, 00:09:17 »
Tycior k*rwa PO CHOLERĘ SPOILERUJESZ I PSUJESZ ZABAWĘ TYM CO NIE PRZESZLI?!

Znów odkurzam skilla w CS 1.6

PS: nie wiem czy AVGN gra jak ciota, czy nie, natomiast, on stara się przedstawić gry z perspektywy przeciętnego gracza z tamtych czasów - wprawiony gamer każdą grę prędzej czy później przejdzie, znajdzie sposób, natomiast dla typowego gracza z tamtych lat hardcore NG mógł doprowadzić do obłędu.

Rantarun

  • Belmont
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • old player
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #464 dnia: 20.08.2010, 00:42:14 »
Tycior k*rwa PO CHOLERĘ SPOILERUJESZ I PSUJESZ ZABAWĘ TYM CO NIE PRZESZLI?!

Znów odkurzam skilla w CS 1.6

PS: nie wiem czy AVGN gra jak ciota, czy nie, natomiast, on stara się przedstawić gry z perspektywy przeciętnego gracza z tamtych czasów - wprawiony gamer każdą grę prędzej czy później przejdzie, znajdzie sposób, natomiast dla typowego gracza z tamtych lat hardcore NG mógł doprowadzić do obłędu.


zgadzam się więc nie można mówić że AVGN to ciota i kropka

dzisiaj prułem w KILLZONE na PS2 i ciekawa gierka nawet :D