Autor Wątek: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P  (Przeczytany 349748 razy)

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1695 dnia: 24.11.2021, 03:34:05 »
A to tak już bywa że czasami przechodzimy grybi łapiemy fazę na tytuły, których przy zdrowych zmysłach nikt by nie chciał przechodzić. Wiedzą to wszyscy miłośnicy crapów :D

Ja ostatnio nadrabiałem backloga na PS4, troszkę było wbijania "zaległych" platyn a obecnie ogrywam:



Kunio Kun the World Classics Collection - wszystkie klasyczne Kunio Kuny z retro konsol (poza wersjami ze snesa) są dostępne na PS4. No i gra się w to nadal wyśmienicie, choć niektóre trofea są dość wymagające.



Kena Bridge of Spirits - gra wygląda jak nowoczesna animacja od Disneya lub innego Pixara. Gameplay rewelka, eksploracja, sekrety oraz truuudni bossowie.
« Ostatnia zmiana: 24.11.2021, 03:50:17 wysłana przez SebaSan1981 »

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1696 dnia: 07.06.2022, 13:19:26 »
Dzień dobry ludzie konsolowi!

Jako że miałem odrobinę wolnego czasu, wziąłem się za ogrywanie kilku tytułów na PS5. Horizon Forbidden West i Elden Ring zostały wyplatynowane. Tu zwrócę uwagę że Elden Ring uważany za mega trudną grę okazał sie dość latwy, nawet grając solo bez pomocy innych graczy. Jedynie dwóch bossów sprawiło mi nieco kłopotów - smok Placidusax i Mohg Pan Krwi. Ubicie ich zajęło kilka prób. Cała reszta gry należała do łatwych, zwlaszcza na buildzie z krwawieniem..



Obecnie gram w 3on3 Freestyle - bardzo fajną koszykówkę z grafiką w stylu Fortnite. Gra działa jedynie w trybie online ale jest megamiodna. Polecam fanom luzackiego grania w kosza!



Drugą grą jest Snow Runner w wersji na PS5. Ogrywam ponownie, mimo iż przeszedłem całą grę na PS4. Stałe 60fps, poprawiona grafika ale nadal jest to samo genialne taplanie w błocie co wcześniej.
W niedalekiej przyszłosci zacznę bić niemca w kask czyli zmagania skradankowe w grze Sniper Elite 5. Gra już kupiona i czeka na odpalenie. Ale że ogrywam teraz co innego, nie chcę sobie dorzucać jeszcze jednego tytułu.

I tak.. wiem że piszę te wysrywy zupełnie niepotrzebnie bo i tak każdy ma to gdzieś. Ale w sumie też mam to gdzieś że inni mają to gdzieś i postuję bez żadnego większego celu.
Tymczasem!
« Ostatnia zmiana: 07.06.2022, 13:24:22 wysłana przez SebaSan1981 »

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1697 dnia: 07.06.2022, 21:02:58 »
I tak.. wiem że piszę te wysrywy zupełnie niepotrzebnie bo i tak każdy ma to gdzieś. Ale w sumie też mam to gdzieś że inni mają to gdzieś i postuję bez żadnego większego celu.
Tymczasem!

Wielka pogarda do samego siebie i równie wielka do całego otaczającego świata. szanuję.

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1698 dnia: 15.06.2022, 20:06:28 »
No spoko ale nigdzie nie napisałem że to pogarda. Po prostu nikt już tu nie pisze, noe odpowiada, więc to raczej świadomość tego że się pisze samemu ze sobą. Cenię bardzo ludzi (nie wszystkich ale niektórych bardzo) więc pogardy nie odczuwam, chyba że do osobników rozsiewających teorie spiskowe i fanatyków religijnych.

Ale aby nie offtopować, kolejna garść info o giercowaniu.



Jako że nowe Diablo IV wychodzi jakoś w przyszłym roku, naszło mnie odświeżyć sobie serię i pobiegać troszkę w D3, mimo iż grę ukończyłem dawno temu.

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1699 dnia: 10.01.2023, 07:49:59 »
Witam ponownie. Obecnie ogrywam kilka gier, które dostały update do wersji na Playstation5. A co w owym update? Ano 60klateczek, lepsza grafika, dodany content. Tak było w przypadku Wiedźmina3 Dziki Gon oraz Skyrima. Obie gry prezentują się znakomicie, można rzec że przygody Gerwazego z Rivii przeżywają drugą młodość. Skyrin również zyskał na jakości i w dalszym ciągu gra się w niego fantastycznie!





Teraz lekka rozkmina w co grać? Kończyć Wiesława czy trzeci raz wbijać calaka w ukochanym Skyrimie. Przy jednym lub drugim trochę zejdzie bo nie mam już tyle czasu na granie co kiedyś.
« Ostatnia zmiana: 10.01.2023, 07:55:01 wysłana przez SebaSan1981 »

Felek1991

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 120
  • Chip&Dale MASTER
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1700 dnia: 11.01.2023, 13:21:53 »
10 lutego wchodzi Hogwart Legacy, nie wiem jak sie zapatrujecie na RPGa w uniwersum HP ale po oglądaniu ostatnio pierwszych gamingów z gry wygląda naprawdę obiecująco. Wychodzi na PC i wszystkie obecne konsole nowej gen. Ja już nogami przebieram, zapowiada się baaardzo ciekawie :)

siudym

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1701 dnia: 22.01.2023, 21:28:50 »
Mam zaczętego Skyrim SE na XBOX ONE X, ale ciągle nie mogę się jakoś odnaleźć w tym ogromnym świecie :)
Obecnie przechodzę ponownie po sporym czasie Kingdom Come: Deliverance - ale tym razem z wszystkimi dodatkami DLC.
Dla mnie jedna z najlepszych gier EVER, chociaż początki były w ogromnych bulach... Pierwszy kontakt z grą jest OGROMNY próg wejścia... Trzeba dać jej szansę i grać na spokojnie. Grę przechodzę totalnie "inaczej" niż na pierwszy raz i ponownie zaskakuje swoim niesamowitym światem i mechanikami.

No i ta NOC w grze... Chyba jedna z najlepiej oddanych "nocy" w grach:

https://www.youtube.com/watch?v=E6Jp6I0EiLs

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1702 dnia: 26.03.2023, 01:42:29 »
Kingdom Come jest świetne, immersja jest niesamowita, nasz bohater Henio męczy się, musi odsypiać, jest też konieczność jedzenia i picia. Rewelacja, zwłaszcza pod względem fabularnym. Grałem również, nawet daleko zaszedłem ale zostawiłem przygody gdzieś w okolicach klasztoru. Czekam na update do ps5 i odblokowanie 60fps bo granie w trzydziestu klatkach już nie jest na moje oczy.

bodzio

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 112
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1703 dnia: 13.09.2023, 16:49:34 »
Żeby podtrzymać temat - niedawno odkryłem Journey to Silius na NES - dobry gameplay, zajebista muzyka. Fajnie się w to gra, a w szczególności gdy wie się, że to miał być "Terminator" ;) polecam sprawdzić :)

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1704 dnia: 31.01.2024, 16:08:32 »
Obecnie ogrywam Metal Gear Solid V Phantom Pain na ps5. Stara gra ale nadal to najlepsza skradanka z militarnym klimatem.