Autor Wątek: Grounded - survival w skali micro  (Przeczytany 25 razy)

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Grounded - survival w skali micro
« dnia: 27.04.2024, 02:11:23 »
Witajcie! Tym razem chciałem założyć topik o wspaniałej grze jaką jest Grounded. Tytuł ten pojawił się jakieś dwa lata temu na konsolach Xbox a obecnie jest dostępny także na Playstation5.



O czym jest ta gra? Pamiętacie może taki film z 1989go roku pt "Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki"? Motyw tutaj jest bardzo podobny, ot na skutek tajemniczego eksperymentu naukowego, nasz bohater (jeden z nastolatków) zostaje zmniejszony i umieszczony w ogródku pełnym niebiezpieczeństw i sekretów.



Jakie niebezpieczeństwa czychają na nas? Mrówki, pająki i inne stworzenia pozornie niegroźne dla zwykłego człowieka ale zabójcze dla postaci zmniejszonej do wielkości pinezki. Gra ma mechaniki survivalowe, zatem będziemy jeść, pić, tworzyć przedmioty i odzież ochronną, walczyć, eksplorować i robić wszystko na co pozwalają mechaniki typowe dla takich gier.

[

Co mnie w grze najbardziej urzeka? Chyba klimat, kiedyś jak grałem w MicroMachines to wyobrażałem sobie jakby to było fajnie zagrać ludzikiem zmniejszonym do wielkości tych małych samochodzików.. no i po latach taką grę dostałem z czego bardzo się cieszę.
Ciekaw jestem czy mieliście okazję grać w Grounded. Jeśli nie to polecam a jeśli tak to zapraszam do dyskusji   :)
« Ostatnia zmiana: 27.04.2024, 02:15:05 wysłana przez SebaSan1981 »