Autor Wątek: Wystawiłem do sprzedania Kartridże do Pegasusa 27 sztuk - zapraszam  (Przeczytany 507 razy)

Lucas_Mountain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
« Ostatnia zmiana: 17.09.2023, 16:06:44 wysłana przez Lucas_Mountain »

krzysiobal

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 386
  • Naprawie pegasusa każdemu!
    • Zobacz profil
Odp: Kartridże Pegasus Nes Famicom Lata 80's JAPAN - oryginalna kolekcja
« Odpowiedź #1 dnia: 24.08.2023, 22:52:18 »
Ani nie Pegasus, ani NES tylko famicomowe oryginały.

Lucas_Mountain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
Odp: Kartridże Pegasus Nes Famicom Lata 80's JAPAN - oryginalna kolekcja
« Odpowiedź #2 dnia: 25.08.2023, 04:30:55 »
Ok dzięki - nie znam się za bardzo - wróciłem do Pegasusa po 25 latach  ;D I tak próbuje szukać moich starych ulubionych gier, a te dostałem razem z konsolą.
Miałeś racje co do tej różnicy kolorów - rzeczywiście polega ona chyba na innej konstrukcji konsoli i wszystko jest ok.
Po podkręceniu w TV ustawień obrazu ten bledszy Pegasus nie wygląda źle.
Mam wrażenie, że całość celowo została trochę "stłumiona", ponieważ kolory tak nie rażą jak w tym rev. 1, a i dźwięk jest cichszy i mniej przesterowany.
Po prostu po decyzji, żeby kupić drugiego Pegasusa z racji, że poprzedniego stan "bardzo dobry" nie pozwalał za bardzo na granie, gdy dostałem tego drugiego okazało się, że również ma nie opisywane wcześniej mankamenty - a jak zobaczyłem dodatkowo jeszcze wyraźnie widzialną gołym okiem różnice obrazu domniemywałem, że oprócz tego pewnie jest jeszcze zepsute coś w środku.

Kiedyś jako dzieciak miałem ogromną kolekcje tytułów, których dzisiaj widzę nawet już niema do kupienia - niestety włamywacze nie mieli litości - oprócz kosztowności rodziców zabrali również wtedy cały mój świat  :D
« Ostatnia zmiana: 25.08.2023, 04:38:03 wysłana przez Lucas_Mountain »

Lucas_Mountain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
Odp: Kartridże Pegasus Nes Famicom Lata 80's JAPAN - oryginalna kolekcja
« Odpowiedź #3 dnia: 17.09.2023, 16:03:30 »
https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/wjmrp/
Akualizacja mojego stanu do sprzedania - zachęcam do sprawdzenia !!!