Autor Wątek: GamePad, niemożliwe strowanie grami NES w Androidzie.  (Przeczytany 2040 razy)

mio168

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
Witam.
Po 3 dniach walki skapitulowałem. Posiadam Pada Steelseries Stratus XL. Sprzęt to tablet Samsunga Galazy Tab S2 oraz TV box oparty także na Androidzie. Wgrałem soft Nesoid i uruchomiłe gry - działają bez problemu, na ekranie jest wirtual pad - działa...i tautaj aczyna sie problem - na obojętnie jakiej grze mój pad nie chce sterować grami. Z urzadzeniem jest sparowany, w grze działa jeden przycisk a w grze nie da się sterować postaciami. Nie jest to możliwe w żadnej grze. PAd natomiast bez problemu operuje ustawieniami w tych grach. Po wejściui w ustawienia przełaczyłem na sameg PADA, zaprogramowałem na nowo przyciski - ciągle to samo czyli nic. Bez echa. W każdej grze tak samo. Na innym urzadzeniu identycznie.
Identycznie jest z przewodowym padem na USB.
Czy ktoś ma jakiekolwiek pomysły ? Choćby najmniejsze ?
Pzdr

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: GamePad, niemożliwe strowanie grami NES w Androidzie.
« Odpowiedź #1 dnia: 11.03.2020, 22:19:02 »
Próbowałeś innych emulatorów? Nie jestem biegły w Androidach, ale było ich tam zdecydowanie więcej niz tylko Nesoid :)

mio168

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
Odp: GamePad, niemożliwe strowanie grami NES w Androidzie.
« Odpowiedź #2 dnia: 12.03.2020, 13:04:38 »
Hej
Jakby ktos miał podobny problem to pomogło zastosowanie emulatora zwanego nostalgia :-)
Inn bajka - bardzo rozbudowany w stosunku do Nesoida.
Dzięki za sugestię.
Pzdr