Autor Wątek: Witam serdecznie  (Przeczytany 2341 razy)

Wojciech

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
Witam serdecznie
« dnia: 07.09.2016, 23:37:50 »
Dobry wieczór, nie będę się przedstawiać bo imię już znacie.

Zaglądałem czasami na wasze forum, i tak pomyślałem że w sumie fajnie by było założyć konto, pogadać o starych gierkach, może nawet wspólnie pograć. Ja Pegasusa nie mam, gdyż niespecjalnie za nim przepadam, przez co pewnie większość mnie z miejsca nie polubi :P Na emulatorach też nie gram, gdyż w żaden sposób mnie to nie satysfakcjonuje.

W retro gierki pogrywam tylko na konsolach, zwłaszcza moim faworycie czyli NESie. Na Gameboyu praktycznie wcale bo mam tylko dwie gry, no i ostatnio zacząłem pocinać na SNESie, gdyż zakupiłem go bodajże dwa tygodnie temu.

Tak czy siak, miło poznać, mam nadzieję że będzie mi się tutaj przyjemnie spędzać czas wśród innych geeków, takich jak ja :F

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #1 dnia: 08.09.2016, 21:22:54 »
Szykujesz się na wojenkę z fanami swojskiego oldskuklu? Witaj i gorących dyskusji życzę ;)

Amaroute

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 63
    • Zobacz profil
Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #2 dnia: 14.09.2016, 07:36:57 »
Witaj Wojciechu.
Pozwól, że jako niedawny "świeżak" przedstawię Ci magiczne działanie forum. Jednym z nich jest np. to, że napisałeś posta, ale nadal masz 0 postów \(^_^)/  juuupiii! Ach, ta matematyka! <3

machbed: Dla informacji. Posty są naliczane tylko w działach dedykowanych, to nie żadna matematyka tylko taka obrona przed dziećmi neo, które piszą głównie w hyde parku o pierdołach, a potem podniecają się ile to postów natłukli na forum.
« Ostatnia zmiana: 14.09.2016, 18:15:29 wysłana przez machbed »