Autor Wątek: [S] Przedmioty Famicom / Pegasus, NES, Super Famicom, PS1, PS2, PC Engine, PC  (Przeczytany 22500 razy)

VertekS

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 225
    • Zobacz profil
Odp: Gry na Family Computer / Pegasusa, PS 1, NES, PC
« Odpowiedź #30 dnia: 06.11.2018, 19:51:05 »
Wystawiłem jeszcze Famicoma HVC-001 i 3 egzemplarze Fenixa NT-102, kończą się tego samego dnia co wcześniej wystawione przedmioty.

alf

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: [S] Przedmioty Famicom / Pegasus, NES, PS1, PS2, PC
« Odpowiedź #31 dnia: 08.11.2018, 09:10:19 »
Verti, czym roznia sie wlasciwie te modele Fenix Pegasusa ? Widze ze masz tam ich chyba trzy rozne, oznaczone P64, P69, ... Na pierwszy rzut oka wygladaja bardzo podobnie. Czy to w ogole nasz polski pegasus, odtwarzajacy z predkoscia PAL ? W tej uszkodzonej maszynie wspominasz ze gniazdo pada srednio dziala i trzeba nie dociskac do konca. Widze ze kable od padow sa na stale przymocowane do konsoli, to znaczy ze chodzi Ci o jakies wewnetrzne gniazdo ?

Pozdro!

krzysiobal

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 386
  • Naprawie pegasusa każdemu!
    • Zobacz profil
Odp: [S] Przedmioty Famicom / Pegasus, NES, PS1, PS2, PC
« Odpowiedź #32 dnia: 08.11.2018, 10:47:09 »
W biało-czerwonych feniksach można dodać przełącznik PAL/NTSC, polecam. :)

alf

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: [S] Przedmioty Famicom / Pegasus, NES, PS1, PS2, PC
« Odpowiedź #33 dnia: 08.11.2018, 12:00:40 »
Oferowane przez Vertiego sa niestety bialo - szare: https://allegro.pl/fenix-nt-102-pegasus-p64-i7657763589.html [nofollow]

TomasZzz

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 152
    • Zobacz profil
Odp: [S] Przedmioty Famicom / Pegasus, NES, PS1, PS2, PC
« Odpowiedź #34 dnia: 08.11.2018, 12:02:49 »
niektóre są na jednym układzie a niektóre standardowo. Pewnie te na jednym można też przerobić? Tylko co z kryształem?

VertekS

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 225
    • Zobacz profil
Odp: [S] Przedmioty Famicom / Pegasus, NES, PS1, PS2, PC
« Odpowiedź #35 dnia: 09.11.2018, 19:38:52 »
Verti, czym roznia sie wlasciwie te modele Fenix Pegasusa ? Widze ze masz tam ich chyba trzy rozne, oznaczone P64, P69, ... Na pierwszy rzut oka wygladaja bardzo podobnie. Czy to w ogole nasz polski pegasus, odtwarzajacy z predkoscia PAL ? W tej uszkodzonej maszynie wspominasz ze gniazdo pada srednio dziala i trzeba nie dociskac do konca. Widze ze kable od padow sa na stale przymocowane do konsoli, to znaczy ze chodzi Ci o jakies wewnetrzne gniazdo ?
Pozdro!
- Oznaczenia są dla mnie, żeby się połapać co jest co jak mam duble (karteczki na zdjęciach)
- Wszystkie trzy są identyczne, jednoukładowe (UM6561A), w takiej obudowie (jest jakieś określenie konkretne?): http://lh5.ggpht.com/_tbPUSWhIUVo/SyVJpE3roOI/AAAAAAAABaE/mnr_UnK9P_E/s1600/P1020684.JPG
- "Nasz, pegasusowski" region.
- Gniazda są o takie: http://lh3.ggpht.com/_tbPUSWhIUVo/SyVJ8jXra_I/AAAAAAAABaQ/PWUkv6GMXJI/s1600/P1020693.JPG

Zdjęcia są z recenzji AdamStara, polecam nie tylko tą o Fenix NT-102: http://forum.pegasus-gry.com/index.php/topic,1895.0.html ale też pozostałe.

W biało-czerwonych feniksach można dodać przełącznik PAL/NTSC, polecam. :)
Wiem że są dwie różne konsole mianowane "Fenix" - jeden model to który teraz wystawiam, drugi ma dołożoną składankę wewnątrz; innych nie widziałem. Biało - czerwone to jakieś patriotyczne (żart okolicznościowy z okazji 11.11)? Podeślij zdjęcia to dowiem się czegoś nowego.
.

Fixxxer1

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 262
  • Fan Mario
    • Zobacz profil
Odp: [S] Przedmioty Famicom / Pegasus, NES, PS1, PS2, PC
« Odpowiedź #36 dnia: 11.11.2018, 09:26:06 »
Pewnie Krzyśkowi chodzi o Rinco, bo nigdy innych biało-czerwonych nie widziałem.

VertekS

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 225
    • Zobacz profil
Odp: [S] Przedmioty Famicom / Pegasus, NES, PS1, PS2, PC
« Odpowiedź #37 dnia: 11.11.2018, 13:59:03 »
Dzisiaj o godzinie 18 zaczynają się kończyć aukcje, wiele rzeczy nadal jest w niskich cenach i ma małe zainteresowanie. Nawet uwzględniając licytowanie w ostatnich sekundach są szanse, iż niektóre przedmioty sprzedadzą się tanio.

Pewnie Krzyśkowi chodzi o Rinco, bo nigdy innych biało-czerwonych nie widziałem.
Może być, tylko że Fenix kojarzy mi się z zaokrąglonymi wypukłościami na górnej obudowie wokół klawiszy POWER i RESET i nie widziałem podobnej górnej skorupy wśród (szeroko znanych / typowych) famiklonów.
Biało - czerwone też jest coś takiego z tych "typowych" obudów pegasusowych: http://forum.pegasus-gry.com/index.php?topic=2006.15

Vash

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil
Odp: [S] Przedmioty Famicom / Pegasus, NES, PS1, PS2, PC
« Odpowiedź #38 dnia: 11.11.2018, 19:27:09 »
Bardzo fajne gry miałeś na allegro. Udało mi się ustrzelić Heavy Barrel i Jackie Chan's Action Kung Fu  ;)

Fixxxer1

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 262
  • Fan Mario
    • Zobacz profil
Odp: [S] Przedmioty Famicom / Pegasus, NES, PS1, PS2, PC
« Odpowiedź #39 dnia: 13.11.2018, 07:03:01 »
Tanio poszły te Fenixy, żałuję że zapomniałem zalicytować...

VertekS

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 225
    • Zobacz profil
Odp: [S] Przedmioty Famicom / Pegasus, NES, PS1, PS2, PC
« Odpowiedź #40 dnia: 18.11.2018, 17:54:03 »
Bardzo fajne gry miałeś na allegro. Udało mi się ustrzelić Heavy Barrel i Jackie Chan's Action Kung Fu  ;)
Te dwie które wylicytowałeś są w moim top, ograłem je na wiele sposobów; do Heavy Barrela brakowało mi kompana to pewnie byłoby jeszcze fajniej. Życzę dobrej zabawy podczas grania no i niech kartridże ładnie się prezentują na półce.

Przedmioty sprzedane, większość już wysłana do zwycięzców, dziękuję za udział i polecam obserwować konto Allegro / wątek na forum.

VertekS

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 225
    • Zobacz profil
Odp: [S] Przedmioty Famicom / Pegasus, NES, PS1, PS2, PC
« Odpowiedź #41 dnia: 06.03.2019, 15:50:52 »
Dziś od godziny 19 zaczną się pojawiać rzeczy na sprzedaż jako "Kup Teraz" na moim koncie Allegro. Link do aukcji jest zarówno w pierwszym poście oraz tutaj: https://allegro.pl/uzytkownik/VertekS16?order=n
Oferty będą się pojawiać co minutę. Najpierw pokażą się rzeczy na PS1, potem PS2 około 20:00, następnie na Famicoma / Pegasusa po 21:00 i na końcu kilka gier na NES po 22:00.

VertekS

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 225
    • Zobacz profil
Odp: [S] Przedmioty Famicom / Pegasus, NES, PS1, PS2, PC
« Odpowiedź #42 dnia: 07.03.2019, 08:24:15 »
Poprawiłem oferty tak, aby użytkownicy Allegro, którzy biorą udziała w programie "Allegro Smart" mogli skorzystać z darmowej dostawy.

krzysiobal

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 386
  • Naprawie pegasusa każdemu!
    • Zobacz profil
Odp: [S] Przedmioty Famicom / Pegasus, NES, PS1, PS2, PC
« Odpowiedź #43 dnia: 07.03.2019, 19:56:22 »
O co chodzi z `Maxi 15`? To kardridż, który jedną stroną można włożyć do NESa, a drugą do Pegasusa/Famicoma?

VertekS

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 225
    • Zobacz profil
Odp: [S] Przedmioty Famicom / Pegasus, NES, PS1, PS2, PC
« Odpowiedź #44 dnia: 27.03.2019, 09:02:33 »
Nie, to gniazdo u góry obudowy jest po to żeby obejść blokadę regionalną - wkłada się tam oryginalny kartridż od Nintendo z regionu kompatybilnego z konsolą, druga strona normalnie wchodzi tylko i wyłącznie w gniazdo 72-pin.