Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 2785 razy)

lampart

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Witam
« dnia: 17.03.2016, 14:05:02 »
Witam.
Mam na imie Przemek i nigdy nie miałem doczynienia z pegasusem choć uwielbiam grać na Atari 65XE i pc 286.

2 tygodnie temu syn na internecie grał w jakieś minionki która to gra wyglądała jak MArio Bros. Wkurzyłem się ze tak kultową grę niszczą jakimiś minionkami iSyn nawet nie bedzie wiedział kto to jest MArio i Pegasus.
Kupiłem ( proszę bez linczu) na Allegro za pare zł nową konsolę -Chińskiego Pegasusa. Jeśli syn załapie bakcyla( bo ja juz załapałem) to kupimy porządny sprzęt.

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: 17.03.2016, 18:41:23 »
O dzieci trzeba dbać, ale i samemu tzreba sobie pofolgować, także wiesz, zawsze możesz zainwestować ;) Miłego grania i zostań tu na długo!

NKP

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 297
    • Zobacz profil
Odp: Witam
« Odpowiedź #2 dnia: 17.03.2016, 19:42:30 »
Witam.
Mam na imie Przemek i nigdy nie miałem doczynienia z pegasusem choć uwielbiam grać na Atari 65XE i pc 286.

2 tygodnie temu syn na internecie grał w jakieś minionki która to gra wyglądała jak MArio Bros. Wkurzyłem się ze tak kultową grę niszczą jakimiś minionkami iSyn nawet nie bedzie wiedział kto to jest MArio i Pegasus.
Kupiłem ( proszę bez linczu) na Allegro za pare zł nową konsolę -Chińskiego Pegasusa. Jeśli syn załapie bakcyla( bo ja juz załapałem) to kupimy porządny sprzęt.

Jak ja bym chciał móc już pokazać swojemu synowi w co tata grał i gra :) i sprezentować mu porządną konsole...
Niestety jest jeszcze za mały :). Super z Twojej strony. Oby syn również załapał bakcyla, o czym jestem przekonany. WITAJ :)

lampart

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Witam
« Odpowiedź #3 dnia: 18.03.2016, 08:24:52 »
NKP syn ma prawie 11 lat i wczoraj gralismy w Mario i niestety tatuś poległ a syn grał dalej i przeszedł dalej.
Młody już załapał bakcyla to widać.
Córka która ma 6 miesięcy barcznie sie przygląda na ekran tv co tam sie wyprawia.
Witajcie