Autor Wątek: Stylandia Micro Genius IQ-502  (Przeczytany 2346 razy)

Baca

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Stylandia Micro Genius IQ-502
« dnia: 26.09.2013, 17:58:45 »
Witam! Wiele razy zdarzało mi się czytać to forum, jednak jest to mój pierwszy post. Jestem zainteresowany kupnem pegasusa Stylandia IQ-502. Chciałbym się zapytać czy występują w nim jakieś problemy z dźwiękiem. Znalazłem niepokojący mnie wątek o "bzyczeniu" dźwięku. Nie wiem czy jest to faktem, że w tym modelu występuje taki defekt czy to pomyłka lub zbieg okoliczności. Czy oprócz tego powinienem się przejmować czymś jeszcze? Interesuje mnie, czy według was zdołam gdzieś jeszcze dostać oryginalne pady od tego modelu, te z wejściem słuchawkowym. Z góry dziękuję uprzejmie za pomoc! :)

swenson84

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: Stylandia Micro Genius IQ-502
« Odpowiedź #1 dnia: 08.10.2013, 09:41:48 »
Pewnie pady takie to CIĘŻKO będzie znaleźć , masz ewentualną opcię dorobienia kabelka jeśli nie znajdziesz , najłatwiejszą opcją w tym przypadku chinch i kabelek zawitięty wokoło kabelka pada z gniazdem jack na końcu. .   No chyba że 'grzebiesz' troche to mógłbyś kupić każdy pad i zmienić kabel wg schematów tylko problem z końcówkami od padów jest bo takie zwykłe z elektronicznego 15 pin są za płytkie

Fixxxer1

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 263
  • Fan Mario
    • Zobacz profil
Odp: Stylandia Micro Genius IQ-502
« Odpowiedź #2 dnia: 09.10.2013, 20:37:25 »
Jakbyś potrzebował to mam nowe kable z wtykiem 15 pin, w których jest dodatkowy przewód do audio.

kospan

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: Stylandia Micro Genius IQ-502
« Odpowiedź #3 dnia: 10.10.2013, 00:18:06 »
Przewody łatwo można samemu zrobić te gniazda z elektronicznego to nazywają się DB9 ( 9 pin , pasuje do mojego flinstationa i pad działa ) oraz DB15 (15 pin) tylko uwaga należy kupić gniazdo Żeńskie tzn żeby miało w sobie otworki a nie bolce , obudowy też są łatwo dostępne :)

Fixxxer1

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 263
  • Fan Mario
    • Zobacz profil
Odp: Stylandia Micro Genius IQ-502
« Odpowiedź #4 dnia: 10.10.2013, 20:13:46 »
Przewody łatwo można samemu zrobić te gniazda z elektronicznego to nazywają się DB9 ( 9 pin , pasuje do mojego flinstationa i pad działa ) oraz DB15 (15 pin) tylko uwaga należy kupić gniazdo Żeńskie tzn żeby miało w sobie otworki a nie bolce , obudowy też są łatwo dostępne :)
Tak Ci się tylko wydaje. Standardowe DB9 są zbyt płytkie i wypadają z Pegasusowego gniazda, przez co zupełnie się do tego nie nadają.

djwebster

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
Odp: Stylandia Micro Genius IQ-502
« Odpowiedź #5 dnia: 10.10.2013, 22:31:37 »
Ja mam zestaw stylandi tylko karton jest w opłakanym stanie :(, i w jednym padzie brakuje przycisku selekt a przez ostatnie miechy coraz gorzej u mnie więc pewnie niedługo zaś coś sprzedam...