Autor Wątek: Everdrive N8, czyli zagraj w każdą grę na Pegasusie/Famicomie-import i chętni  (Przeczytany 83036 razy)

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Czekasz aż uzbiera się kolejne 10 osób i MaarioS sprowadzi albo napisz temat w dziale giełda i czekaj na ofertę, albo kup zza granicy.

djcasey

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Witam, jestem zainteresowany zakupem N8, ale wybaczcie że zapytam z Pegasus MT 777DX będzie to działało bez problemów ??
Jaki przybliżony termin zakupu, mnie odpowiada chyba najbardziej wrzesień, druga połowa

« Ostatnia zmiana: 29.07.2014, 13:18:25 wysłana przez djcasey »

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Właśnie miałem zapytać czy jeszcze ktoś byłby zainteresowany Everdrivem N8 bo na razie zadeklarowało się jakieś 5-6 chętnych tak więc następna partia 10 sztuk jest całkiem prawdopodobna do zrealizowania niebawem ;) . Zatem, kto już jest w 100% pewny to niech napisze

Co do pytania, no to tak, gdzieś o tym wspomniałem (i nawet foty dawałem), że Everdrive N8 działa na oryginalnych Pegasusach, takich jak np. wspomniany MT-777DX albo IQ-502 (każda rewizja)

djcasey

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
przybliżony termin na kompletowanie 10tki ?? mnie możesz dopisać, kasak pasowałaby mi we wrześniu ale zobaczymy jak się ludzie zbiorą.

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Podbijam temat- ktoś jeszcze jest zainteresowany Everdrivem do NES albo Famicom/Pegasus?? Przypominam, że temat jest nadal aktualny i nadal można się bez problemu dopisać ;)

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Jakby co, na stronie jest wersja 11.1 OSu do EDN8. Działa lepiej, dla mnie największą nowością jest, że po twardym resecie gra pamięta, gdzie znajdował się kursor i nie trzeba ponownie przepierniczać się przez wszystkie foldery.

http://krikzz.com/pub/support/index.php?dir=everdrive-n8%2FOS

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Dobra drogie elementy, oficjalnie ogłaszam, że już praktycznie doszliśmy do końca ponieważ na dzień dzisiejszy uzbierało się już 9 osób!! Jednak to już tylko kwestia niewielkiego czasu bo jeszcze czekam na odpowiedź swojego znajomka ile sztuk ED będzie brać, zatem realizacja nastąpi niebawem. Zatem, szykować swoje $$$ bo realizacja zaraz nastąpi na którą każdy miał bardzo dużo czasu, zatem nawet jak już teraz bym ogłosił zbieranie wpłat to żaden problem bo każdy już do tej pory zdążył uzbierać kasę nawet na 50 Everdrivów ;) . Zatem stay tuned!!

Właśnie, jeszcze jedna sprawa o której chyba zapomniałem wspomnieć- oprócz tego to zbieram chętnych na obudowy do ED!! Cena za 1 sztukę obudowy to jest 20zł.
http://shop.retrogate.com/Famicom-shell-SHELLFC.htm

Zainteresowani obudowami proszę mi dać znać ile chcą SZTUK oraz jakie KOLORY!! Dostępne kolory to są: czarny, biały, czerwony przezroczysty oraz niebieski przezroczysty
Obudowy mogą również kupić osoby kompletnie spoza listy!! (jednak wtedy będzie to koszt obodow(y) + wysyłka)

Obudowa dotyczy TYLKO WERSJI FAMICOM/PEGASUS!!!

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
No to dobra, update w temacie pojawił się szybciej niż przypuszczałem. Na ten moment odnotowałem aż 11 chętnych, zatem nie pozostaje mi nic innego niż oficjalnie ogłosić ZBIERANIE KASY DO WSPÓLNEGO WORKA!!

Trochę gorsza wiadomość jest mianowicie taka, że kurs USD/PLN jest teraz bardzo wysoki, dolar podczas wakacji aż do teraz zdrożał do horendalnego poziomu 3,30PLN, zatem i tym samym ED na ten moment też będzie droższy a dokładnie cena EverDrive N8 już z wliczonymi wszystkimi kosztami i wysyłką w PL do każdego wynosi 320zł. Dane zostały już wysłane każdemu na PW ;)

Termin wysłania płatności-NIEOKREŚLONY. Macie to zwyczajnie zrobić jak najszybciej, im wcześniej uzbieram kasę od wszystkich tym szybciej pójdzie zamówienie. Już i tak było zdecydowanie dużo czasu tak więc zakładam, że do tej pory już każdy uzbierał kasę nawet na 10 sztuk ;)

Podczas gdy jeszcze zbieram wpłaty NADAL istnieje opcja dopisania się do listy chętnych!!

Zatem, do roboty, dawać kasę ;)

mtek9

  • Nes Fan
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Hej ;) a sprawdzał ktoś, czy wersja Famicom'owa działa na NESie pal z przejściówką? i na odwrót? (v. nes na peg)

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Hej ;) a sprawdzał ktoś, czy wersja Famicom'owa działa na NESie pal z przejściówką? i na odwrót? (v. nes na peg)

Jest potwierdzone, że działa na wszystkich NESach, PAL tak samo tyle że rzecz jasna możesz na nim włączać tylko gry PAL (NTSC też ale licz się że będą jakieś chore błędy ze względu na technologiczne różnice pomiędzy NES PAL/NTSC)

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Zatem ze względu na to, że dużo ludzi już mi wpłaciło kasę oznacza, że realizacja zamówienia Everdrive N8 zbliża się wielkimi krokami. Zatem w międzyczasie czekając na resztę ustalam wstępny deadline dopisywania się do listy i wpłacania kasy. Mianowicie wstępny termin ostateczny: 19 października (niedziela). Kto jeszcze się nie zdecydował ma termin końcowy wyznaczony do podjęcia ewentualnej decyzji ;)

Aha właśnie, jeszcze z takich innych istotnych rzeczy- DjCasey oraz Andy2107 oficjalnie otrzymują karnego kutasa za wycofanie się z listy czyli za niedotrzymanie słowa, marnowanie czasu i robienie problemu wszystkim innym uczestnikom przedsięwzięcia

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Oficjalnie ogłaszam wszech i wobec, że tym razem piękne 1100$ poszło na pomoc na Ukrainę ;) . Zatem to oznacza tylko jedno:

================================================================================
SZLABAN!!! LISTA ZAMKNIĘTA!!!

Jeszcze raz serdeczne podziękowania dla wszystkich którzy dołączyli do wspólnego przedsięwzięcia, dotrzymali słowa i wspólnymi siłami się zgrali do osiągnięcia celu!! Oto ostateczna lista osób:

1.pawgal (FC)
2.Vash (FC)
3.nowa_era/reset
4.tomazo-t1 (FC)
5.madnespl (NES)
6.cortez8591 (FC)
7.Sogetsu (FC)
8.Wander (FC)
9.ThomsonQQ (FC)
10.mtek9 (FC)
11.Jackson(nerdynebraskan)(FC)
12.dudek (FC)
13.????? (FC)



Przybliżony czas przybycia towaru: początek listopada

Zatem przygotować się mentalnie na wyżej wymieniony termin. Następna aktualizacja w dniu przybycia paczki i rozesłania wszystkim po całej Polsce!!

AHA JESZCZE JEDNA SPRAWA O KTÓREJ ZAPOMNIAŁEM!! Do tych którzy jeszcze tego nie zrobili- niech każdy mi koniecznie szybko poda swój adres do wysyłki!! Kto bardziej preferuje odbiór osobisty w Wwie i okolicach to mogę zwrócić 10zł.

I to by było na tyle. Stay tuned!!
« Ostatnia zmiana: 29.10.2014, 13:16:23 wysłana przez MaarioS »

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
HIEHIEHIE podczas kiedy robiłem swój biznes w robocie, po prostu nie dowierzałem własnym oczom kiedy nagle kierownik do mnie idzie i prosto od listonosza przekazuje mi takie 2 wielkie paczki!! Aż nie mogłem się powstrzymać i na szybko na moment pobiegłem do domu:



Aż do teraz nie wierzę w to w jak szybkim teraz tempie to doszło. Chociaż, w końcu mieszkamy zaraz obok Ukrainy ;)

NOTKA: dodatkowy tajemniczy EverDrive jeszcze nie doszedł bo został dosłany trochę później. Kiedy dojdzie to wtedy prywatnie skontaktuję się z tą osobą ;)

Zatem, szykujcie się niebawem na gruz przy konsoli!

A właśnie jeszcze jedna sprawa- jeżeli coś Wam się podobało/nie podobało, napiszcie opinię o całej transakcji/Everdrivie w tym temacie ;)
http://forum.pegasus-gry.com/index.php/topic,6109.0.html

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w zamówienie!!

AHA jeszcze jedna sprawa- osoby które się umawiały na odbiór osobisty w Wwie proszę jeszcze raz o kontakt

Dobra koniec tego dobrego, czas wracać szybko do roboty...

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
AJ KUTFA MAĆ ale dałem cztery litery, wiedziałem że coś mi się pochrzani przy takiej ilości!! Zamiast 7 niebieskich i 5 czarnych obudow zamówiłem odwrotnie- 7 czarnych i 5 niebieskich :F

Zatem, serio, ktoś zostanie oszczycony tym pięknym zaszczytem i dostanie zły kolor obudowy niż zamawiany ;) . Zatem, kto się na to zgadza i weźmie czarną zamiast niebieskiej??

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
UPDATE: sorry za potrójne combo post pod postem ale trochę mnie zmieszała ta sprawa z obudowami. Okazuje się, że kolory zamówiłem DOBRZE, to osoba wysyłająca popierdzieliła sprawę.... Zatem, jaka jest decyzja osób?? Mam pisać reklamację czy 2 osoby zamawiające niebieską ustąpią i wezmą zamiast tego czarną??