Autor Wątek: Jewelry multi Cart  (Przeczytany 26801 razy)

Zolyek

  • Gość
Odp: Jewelry multi Cart
« Odpowiedź #15 dnia: 16.09.2011, 15:45:30 »
Jasne, bo co ktoś uwierzy. Zasejwowałeś sobie, zrobiłeś screena, dalej grasz i nabijasz punkty. Takich pseudorekordów nikt nie traktuje poważnie. Poza tym nie podaje się kilku wyników w postach po kolei (wiesz co to edycja posta??) tylko jeden najlepszy wynik a następnie czeka się aż go ktoś inny przebije.  Poza tym rekordy na emulatorze się nie liczą. Widać nie zrozumialeś idei tych zmagań..
yyy a pegasus to niby nie jest emulator?
on emuluje konsole NES...
Poza tym równie dobrze każdy mógł podłączyć pc do tv i zrobić fotę komórką... Pomyślałeś, że każdy z nas to mógł by być oszust?

@down.
ja na ps2 potrafię grać w super mario bros  oznacza to iż jest to konsola?
Nie bo to jest emulator -.-'

@sordan
każdy głupi może grac na jakimś emulatorze nesa, a potem podłączyć pc do telewizora i zrobić screena... Nic trudnego omg... Tak na prawdę każdy mógł tak zrobić a ty im pisałeś gratulacje. A ktoś kto grał uczciwie na emulatorze bez save jest hamsko jechany jak tylko się da ...
« Ostatnia zmiana: 17.09.2011, 11:18:22 wysłana przez Zolyek »

mtek9

  • Nes Fan
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: Jewelry multi Cart
« Odpowiedź #16 dnia: 16.09.2011, 15:54:00 »
nie,
 pegasus to konsola, a nie emulator Oo
« Ostatnia zmiana: 16.09.2011, 22:39:56 wysłana przez mtek9 »

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: Jewelry multi Cart
« Odpowiedź #17 dnia: 16.09.2011, 19:46:14 »
Mówię tylko o tym konkretnym przypadku. Widac że screen jest screnshotem z emulatora. Na emulatorze gdzie można oszukiwać przez sejwowanie, rekordy się nie liczą (przynajmniej takie mam zdanie). A to że pegasus to emulator nesa to już naciągana teoria bo innych argumentów wyciągnąć nie możesz :)

sordan

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 138
    • Zobacz profil
Odp: Jewelry multi Cart
« Odpowiedź #18 dnia: 16.09.2011, 20:58:07 »
Nie wiem w ogole po co komentujecie te smieszne rekordy nabite na emulatorze, ja w ogole nie zwracam na takie posty i screeny uwagi, po prostu je ignoruje. Licza sie rekordy tylko i wylacznie zrobione na kosnoli. Kazdy normalny, szanujacy sie gracz o tym wie. Az milo sie patrzy na screeny gdzie widac TV i niewyrazny ekran najlepiej zrobiony na szybko amatorskim aparatem :)

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Jewelry multi Cart
« Odpowiedź #19 dnia: 22.09.2011, 12:23:19 »
Jasne, bo co ktoś uwierzy. Zasejwowałeś sobie, zrobiłeś screena, dalej grasz i nabijasz punkty. Takich pseudorekordów nikt nie traktuje poważnie. Poza tym nie podaje się kilku wyników w postach po kolei (wiesz co to edycja posta??) tylko jeden najlepszy wynik a następnie czeka się aż go ktoś inny przebije.  Poza tym rekordy na emulatorze się nie liczą. Widać nie zrozumialeś idei tych zmagań..

Rozumiem bulwers, ale bez przesady. Gramy bez sejwów i bez ułatwień, używamy edycji posta, bo po to jest, i przede wszystkim czytamy zasady działu przed wrzuceniem wyniku. Nie wiem tylko, skąd wytrzasnąłeś zakaz podawania screenów z emulatorów, bo 90% rekordów jest tutaj pochodzenia emulacyjnego, a nie każdy ma konsolę i wszystkie gry, które by chciał :)

ForbiddenEvil

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 139
  • Suck my Jamma
    • Zobacz profil
Odp: Jewelry multi Cart
« Odpowiedź #20 dnia: 22.09.2011, 14:47:27 »
Mcin ma rację, czy to konsola, czy emulator... obowiązują pewne zasady, mowa tu głównie o save'ach... rozumiem, że niektórzy mogą oszukiwać, ale po co to robić? Żeby ludzie myśleli że ktoś jest fajny, choć taki nie jest? Wiadomo, nie ma co oszukiwać i robić z siebie super herosa gier komputerowych poprzez oszustwo, bo to zwykłe frajerstwo jak dla mnie ;)


machbed: Nie wiesz po co? Dzieci neo chcą błyszczeć na forach. Taką sobie misję ubzdurali. ;D
« Ostatnia zmiana: 22.09.2011, 14:57:53 wysłana przez machbed »