Autor Wątek: Zamówienie Game boy'a z chin POMOCY!!  (Przeczytany 2361 razy)

Robi

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Zamówienie Game boy'a z chin POMOCY!!
« dnia: 01.08.2012, 01:26:53 »
Witam otóż od dłuższego czasu sprawdzam takie chińskie allegro i trafiłem na klony GBA SP i Game boy'a advance (GBA) i nijak nie umiem sobie poradzić z zamówieniem tego :/ wysyłałem miliony maili to różnych użytkowników z allegro o zamówienie tego ale odpowiadali mi że się nie da i szkoda zachodu to pomyślałem że ostatnią deską ratunku będzie to forum podaję niżej linki (można przetłumaczyć albo w translate'rze google albo jak ma się Google chrome :P to samo powinno przetłumaczyć)

http://item.taobao.com/item.htm?spm=a230r.1.10.2&id=16724728264

http://item.taobao.com/item.htm?spm=2013.1.0.126&id=3445372036

Ps. Te konsolki są dość dobre pierwszy ma podświetlenie ekranu co było bolączką tego modelu no i troszkę pamięci na romy co z kompatybilnością ? 98% gier chodzi normalnie płynnie.... a jak ktoś wgl. grał na GBA (cllasic) to wie jaka jest wygoda gry :)
Co do drugiego to tak samo lepsze podświetlenie no i troszkę pamięci....
Czekam na jakieś propozycję (czy ktoś by umiał ? i za ile by umiał ? :P ) Odp. proszę przysyłać na PW albo odpowiedzieć w ty temacie Pozdrawiam ;)

Hendan

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 460
  • I LOVE NINTENDO ^^
    • Zobacz profil
Odp: Zamówienie Game boy'a z chin POMOCY!!
« Odpowiedź #1 dnia: 01.08.2012, 08:42:04 »
Pewien gość miał te konsole na naszym allegro.. w dziale Allegro - Gry/konsole i automaty/ pozostałe - sprawdź ten dział ''pozostałe'' może tam jeszcze coś jest - a jak nie ma to przeglądaj go bo może kiedyś znowu wrzuci... Koszt tej konsoli to było jakieś ponad 200 zł chyba ale nówki w boksach..Kurde naprawdę powiedziałbym Ci jak on się nazywa ale nie pamiętam :/ Jak chcesz to postaram się jakoś poszukać.. nic nie obiecuje.

PS Ja grałem na wszystkich modelach GB po kolei..zwykłemu GBA faktycznie brakowało podświetlenia a był bardzo wygodny - jak dla mnie idealna konsola - za to GBA SP ma podświetlenie ale jest mega niewygodny!! :( Nie lubię grać na tej ''kostce''. Nintendo już tak ma - zawsze ma ''coś za coś''  np GB Classic miał solidne nagłośnienie ale słaby obraz (choć ja na Classicu gram do dzisiaj) a GB Pocket miał słabe nagłośnienie ale lepszy obraz i był mniejszy.. Nigdy Nintendo nie zrobiło hend-helda który by był wypośrodkowany i idealny do końca - zawsze kombinują - z tymi konsolami NDS jest podobnie :)

Robi

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Zamówienie Game boy'a z chin POMOCY!!
« Odpowiedź #2 dnia: 01.08.2012, 12:08:50 »
No widziałem też to na Allegro (tylko wtedy nie miałem kasy :P ) ale tam był tylko GBA SP a wole już  zakupić tego ''zwykłego'' GBA ale go nie było :/ na tym chińskim allegro kosztował by on niecałe 130zł + przesyłka z chin z powiedzmy 50zł :D to za 180zł mam fajną konsole (a nie np. katować orginała xD ) więc... podjął by się ktoś tego zamówienia ? :)

Hendan

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 460
  • I LOVE NINTENDO ^^
    • Zobacz profil
Odp: Zamówienie Game boy'a z chin POMOCY!!
« Odpowiedź #3 dnia: 01.08.2012, 13:39:16 »
Ja bym nie był taki pewny czy za 180 zł miałbyś dobrą konsolę.. musisz pamiętać, że chińskie rzeczy są bardzo awaryjne.. szczególnie te które wypuszczają za granice - wybulisz kasę a po miesiącu grania stwierdzisz, że sypie się obraz, sypie się głośnik itd.. Trzeba ostrożnie podchodzić do tego typu zabawek.. Tak samo było z przenośnym Pegasusem - pewien użytkownik z forum nimi handluje - nic do niego nie mam ale sprzedaje towar który jest wadliwy - ktoś z forum kupił od niego tą zabawkę okazało się, że produkt nie jest do końca taki super.. nie wiem czy tylko ta jedna sztuka czy inne też - ale ta konkretna okazała się wadliwa i 200 zł poszło do kosza - swoją drogą dziwie się osobie kupującej, że nie starała się o reklamacje i zwrot kasy... :/ no ale to nie moja sprawa..

Cytuj
ale tam był tylko GBA SP a wole już  zakupić tego ''zwykłego'' GBA ale go nie było

No to widziałeś inną konsolę niż ja.. bo ja widziałem GBA Classic taki sam jaki podałeś w tym linku do ''chińskiego allegro'', nawet taki sam box miał. SP też były owszem w grudniu o ile się nie mylę ale to nie miało nic wspólnego z SP - taki niby klon to był..

Robi

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Zamówienie Game boy'a z chin POMOCY!!
« Odpowiedź #4 dnia: 01.08.2012, 16:09:51 »
No te akurat klony Game boy'i są bardzo dobrze zrobione (informację z innego forum) więc na pewno nie padną po paru miesiącach ''intesywnej'' gry więc... będę musiał ''pilnować'' Allegro :D a co do tyh przenośnych emulatorków nes'a to nie ma żadnego pożądnego na Allegro chyba że ktoś ma Game boy'a Advance i może sobie ściągnąć emulator (pocket nes czy jakoś tak) i wtedy ma dobry przenośny nes (pegasus)Pozdrawiam

Hendan

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 460
  • I LOVE NINTENDO ^^
    • Zobacz profil
Odp: Zamówienie Game boy'a z chin POMOCY!!
« Odpowiedź #5 dnia: 01.08.2012, 16:33:36 »
Ale mi chodziło o hendhelda Pegasusowego, normalnie coś ala Game Gear czy Game Boy tyle, że na kartridże od Pegasusa (jest chyba jeszcze na allegro) - żaden emulator. Jeśli chodzi o dobry przenośny emulator to polecam Nintendo DS - niektóre gry co prawda nie działają ale jest ich bardzo mało za to w solidne klasyki się pogra w pociągu czy autobusie :) pozdro!