Autor Wątek: Lonely;(  (Przeczytany 4089 razy)

Dziadu

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 512
  • STARA GWARDIA to the death
    • Zobacz profil
Lonely;(
« dnia: 19.06.2008, 02:55:18 »
ja znowu przed 3 rano ale co poradzić...
nie dość że nikt mi tyłka nie zawraca to i net o taj porze chodzi mi najlepiej ;) poza tym niedługo back to work więc korzystam puki mogę ;D (jak wyłapieci jakieś błedddy w piosowni to od razu usprawiedliwiam że kilka 50-tek bhyło :D ) a że nie za wiele się dzisiak działo na forum a glóp[io tak siedzieć i nic nie robić to sobie napiszę, może coś wpadnie na jutri, jakiś nowy temacik albo pytanie bo jutro zapewne tez będę o tej porze

szkoda że nie ma więcej osób siedzących o tej porze :cry:

Evil

  • Gość
Odp: Lonely;(
« Odpowiedź #1 dnia: 19.06.2008, 18:04:33 »
Masz fantazję :p Jak załatwisz wpis do księgi Guinnessa, to możemy kiedyś zarwać nockę i łupać w coś po sieci od 22:00 do 8:00 :D (oczywiście po pierwszym lipca, gdy mi się sesja skończy)

Dziadu

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 512
  • STARA GWARDIA to the death
    • Zobacz profil
Odp: Lonely;(
« Odpowiedź #2 dnia: 19.06.2008, 23:14:49 »
moje plany legły w gruzach, miałem wracać do pracy w poniedziałek a tu psikus- idę jutro, ale tylko piątek i w sobotę znowu maraton bo niedziela wolna ;D
czuję się prawie jak za łebka tyle że teraz siedzę sam ale chyba zainwestuje w lustro ;)

Evil, jak załatwię ten wpis to będziemy musieli szarpnąć jakiś porządny rekord bo 8 h to za mało, tak z 36 na początek a jak by co to się jeszcze go poprawi ;D

dobra zawijam w komara bo o 5 get up, tylko sie zastanawiam czy wstane bo ostatnio to o tej godzinie dopiero się kładłem

P.S
muszę zgłębić dokładnie lektórę pomykania przez sieć to może coś by się mykło w weekend ;D

Evil

  • Gość
Odp: Lonely;(
« Odpowiedź #3 dnia: 19.06.2008, 23:16:42 »
w łykend mam zjazd z egzaminem w tle :( Przynajmniej w sobotę muszę być.


ed. 8 h to za mało, tak z 36 na początek a jak by co to się jeszcze go poprawi

Na 36 godzin grania, to już chybam za stary ;p albo bym się odwodnił albo zapił :D
« Ostatnia zmiana: 19.06.2008, 23:26:08 wysłana przez Evil »

[R]ay

  • Gość
Odp: Lonely;(
« Odpowiedź #4 dnia: 23.08.2008, 02:22:25 »
Heh, też kiedyś chciałbym z Wami pograć, jakoś nigdy nie mam czasu, ale obiecuję, że nadrobię zaległości. :) Ponieważ temat jest... hm.... dziwny? Tak, to odpowiednie słowo, pozwolę sobie na krótką refleksję.

Otóż będąc tu krótko, już zauważyłem, że na forum panuje miła atmosfera- przyjazna i przede wszystkim odlschool`owa. Nie jest to żadne podlizywanie się, schlebianie, bo ostrzegam- od miesiąca przestałem być miły na forach, widząc spamerów. :D
Fajnie tak poczytać, powspominać... życie jest piękne, nieprawdaż? :)

Evil

  • Gość
Odp: Lonely;(
« Odpowiedź #5 dnia: 25.11.2008, 23:03:42 »
podbiję, bo znowu Dziadu będziesz sam po nocy siedział :F mnie jakoś na sen zbiera. Dobranoc :(

Carnagge - Archeolog...

Ale gość, jeden z najlepszych wątków na tym forum zamknął. Pfff ;p
« Ostatnia zmiana: 26.11.2008, 11:36:58 wysłana przez Evil »