Autor Wątek: Konwenty a "Pedalstwo i Satanizm" - Wasze opinie.  (Przeczytany 22836 razy)

Spikain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
  • NOW BACK TO THE GOOD PART!
    • Zobacz profil
Odp: Konwenty a "Pedalstwo i Satanizm" - Wasze opinie.
« Odpowiedź #15 dnia: 28.02.2012, 01:44:23 »
Nie jestem jakimś bojownikiem mangi, ale pieprzysz strasznie, Roben.
Przedstawiłem tylko swoje poglądy na temat takich zachowań na konwencie, a chciałbym znać wasze opinie, a nie ze "Pieprze".
No bo takie zachowania nie są normalne.

No niestety pieprzysz, nic nie poradzę na to, że twoje poglądy to zwykły ciemnogród.
Z opinią, że "nastolatki interesujące się mangą i anime to sataniści" spotykam się pierwszy raz i, gdyby nie była dla mnie taka skrajnie abstrakcyjna, to może nawet by mnie śmieszyła. Wejdź na pierwsze lepsze polskie forum o mandze i anime.
A co do yuri i yaoi... rozumiem, że jako facet możesz mieć problem z yaoi - sam nigdy nie czytałem yaoi, bo nie kręcą mnie męsko-męskie romanse, nie odpowiada mi też charakterystyczna dla tego gatunku kreska. Ale yuri? Nie jarzę, jak dorosły facet może mieć negatywne nastawienie do całujących się dziewczyn. Nie no, właściwie to rozumiem, bo jak się człowiek uprze to i mleczko w tubce mu nie będzie smakowało, ale człowieku... nie będę poruszał tu tematów czysto erotycznych, ale jeśli faceta podnieca widok dwóch nagich kobiet, to to nie jest zboczenie, tylko czysta natura. Jakby promowali robienie kupy na klatę, to rozumiem, że możesz się wzburzyć.
I błagam, pisz jakoś składniej i nie naparzaj tego shifta przy połowie rzeczowników, jakby ci się odzywał wewnętrzny Niemiec.

pajdus

  • Fan Pegasusa
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Hardcore Gamer
    • Zobacz profil
Odp: Konwenty a "Pedalstwo i Satanizm" - Wasze opinie.
« Odpowiedź #16 dnia: 28.02.2012, 07:22:40 »
Może i nie aż tak super się interesuje mangą,anime ale,nie można mówić,że "nastolatki interesujące się mangą i anime to sataniści" . To tak samo jakbyś powiedział,że fani np : AC/DC to są sataniści...A co do homoseksualizmu to po prostu u nich jest tolerancja w praktycznie każdym zakątku Japonii...trzeba to w końcu zrozumieć..ech ten Polski Katolicyzm...A słowo ,,p*dał"" niestety obraża mniejszości seksualne i jest po prostu niekulturalne.

Spikain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
  • NOW BACK TO THE GOOD PART!
    • Zobacz profil
Odp: Konwenty a "Pedalstwo i Satanizm" - Wasze opinie.
« Odpowiedź #17 dnia: 28.02.2012, 14:32:33 »
nie można mówić,że "nastolatki interesujące się mangą i anime to sataniści" . To tak samo jakbyś powiedział,że fani np : AC/DC to są sataniści

Gorzej. To tak jakby powiedzieć, że nastolatki interesujące się mangą i anime wąchają klej. Bo na upartego związek między AC/DC można sobie wymyślić, a powyższy przypadek to jakiś absurd z dupy wyjęty.