Autor Wątek: Konwenty a "Pedalstwo i Satanizm" - Wasze opinie.  (Przeczytany 22848 razy)

Roben

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Konwenty a "Pedalstwo i Satanizm" - Wasze opinie.
« dnia: 27.02.2012, 15:14:45 »
No Siemka wam, to znowu ja, wasz ulubiony VideoRecenzent xD.
Chciałem poruszyć pewien temat, mianowicie Konwenty Popkultury Japońskiej.
Link to 1 Części - http://www.youtube.com/watch?v=c5v28jO46DE
Link do 2 Części - http://www.youtube.com/watch?v=frgdpSEr50k

Ostatnio głośno sie robi wokół Konwentów tejże kultury, mianowicie:
Jakaś tam gazetka katolicka poruszyła temat konwentów że propagowane są:
-Yuri & Yaoi, czyli Lesbijstwo i Pedalstwo xD
-Okultyzm (oo Szataniee, spraw żebym zakasłał 3 razy nim policze do 5 xD)
 Weaboo bardzo są sfrustrowani konwentami, że im zamykają szkoły i nie będzie sie stukaniem penise i typ podobne xD.

Moje zdanie:
"Konwenty o M&A nic do nich nie mam, owszem sam oglądam anime, a na jednej stronie jestem/Byłem prezenterem, oraz prowadzę strone o Anime, Elo tu neutralność Szwajcaria. Religia Religią, każdy w coś wierzy i jest Jehowa Muzułmanin, Budda, Allachy, Jahwe itp.
Jeżeli na konwentach propagowane jest pedalstwo, to ja z chęcią jestem ZA ZAMKNIĘCIEM TEGO TYPU IMPREZ!
Nasze społeczeństwo w wieku 15-17 lat twierdzi, że Kultura japońska Yuri czy Yaoi jest fajne, no tutaj nie jestem tolerancyjny, i szczerze nie mam zamiaru być. Co do Religii no to wiadomo, że młodzi fani Japonii są satanistkami i nicki typu "SynSzatana, Devil96, Lucyfer666" są w skraju wiekowym 15 lat, lub mniej, bo matka by kopała po ryju za takie coś, a w sobote o 22 schodzą z kompa bo jutro na 11 do kościoła ale bierzmowania to ty przyjmij bo wstyd rodzinie przyniesiesz. Tyle ode mnie ;)"

Chciałbym znać wasze zdanie na ten temat ;)

Dodam od siebie, że nie warto komentować jego filmików, bo niestety boi sie prawdy o tym, i jedynie Kochający Kulture japońską i ich opinie mogą górować pod filmikiem.
« Ostatnia zmiana: 27.02.2012, 15:18:03 wysłana przez Roben »

Spikain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
  • NOW BACK TO THE GOOD PART!
    • Zobacz profil
Odp: Konwenty a "Pedalstwo i Satanizm" - Wasze opinie.
« Odpowiedź #1 dnia: 27.02.2012, 16:19:36 »
Nie jestem jakimś bojownikiem mangi, ale pieprzysz strasznie, Roben.

Roben

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Konwenty a "Pedalstwo i Satanizm" - Wasze opinie.
« Odpowiedź #2 dnia: 27.02.2012, 16:49:11 »
Nie jestem jakimś bojownikiem mangi, ale pieprzysz strasznie, Roben.
Przedstawiłem tylko swoje poglądy na temat takich zachowań na konwencie, a chciałbym znać wasze opinie, a nie ze "Pieprze".
No bo takie zachowania nie są normalne.

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Konwenty a "Pedalstwo i Satanizm" - Wasze opinie.
« Odpowiedź #3 dnia: 27.02.2012, 19:59:56 »
A ja, że nie pisz tym swoim slangiem, bo ciężko momentami rozumiem :)

Roben

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Konwenty a "Pedalstwo i Satanizm" - Wasze opinie.
« Odpowiedź #4 dnia: 27.02.2012, 20:21:52 »
No to ci wytłumacze o co mi chodzi.

"Przewodnik Katolicki" napisał artykuł że na konwentach dochodzi do okultyzmu i do ekscesów Homoseksualnych-inaczej pedalstwa. W szczególności nie chce tu poruszać religii, bo to chce ominąć. Głównie co sądzicie o takich imprezach konwentowych i robienie konkursów dla Gejów, że facet z facetem sie całują (bleee.)

mtek9

  • Nes Fan
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: Konwenty a "Pedalstwo i Satanizm" - Wasze opinie.
« Odpowiedź #5 dnia: 27.02.2012, 21:08:03 »
"Homoseksualnych-inaczej pedalstwa."
Nie wiem czy wiesz ale pisząc tak obrażasz wielu ludzi, nie rozumiem jaki masz problem? Nikt ci nie każe całować się z facetem, sam decydujesz co robisz prawda? To pozwól również innym...

Roben

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Konwenty a "Pedalstwo i Satanizm" - Wasze opinie.
« Odpowiedź #6 dnia: 27.02.2012, 21:32:10 »
Wiesz rozumiem jeżeli osoba jest już pełnoletnia, ale daje tu przykład 15-16 latków.

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Konwenty a "Pedalstwo i Satanizm" - Wasze opinie.
« Odpowiedź #7 dnia: 27.02.2012, 21:38:20 »
@Roben: zdecyduj się i mów trochę bardziej konkretnie i poważnie.... co znaczy do cholery "Elo tu neutralność Szwajcaria"??.... Albo zdanie w stylu "Co do Religii no to wiadomo, że młodzi fani Japonii są satanistkami". Ooooj tutaj to bym uważał na to zdanie, możesz porządnie obrazić szmat ludzi bez powodu. Na dodatek nie rozumiem słowa "wiadomo".

Co do tego konwentu to też słyszałem o tej akcji i jednak dla mnie to jest głupota jeżeli takie coś robili do jasnej k***y w szkołach, jakby tego nie mogli zrobić w jakiejś sali bankietowej czy czymś (i jak dla mnie to było przyczyną tego całego problemu)..... oczywiście zawsze musi się zjawić jakaś superbaba, w tym przypadku pedagożka, która uratuje świat, zrobi z tego niezły sajgon i rozgłośni to, że tam się działo jedno wielkie gejostwo, zło i w ogóle tragedia, trzeba z tym zrobić porządek i cały świat będzie jej po prostu dziękować do końca życia. Tak naprawdę do sytuacji w stylu "całowanie się gejów albo lezbijek" albo puszczanie zboczonych filmów w oddzielnym pokoju tak naprawdę..... nic nie mam i nic mi nie przeszkadza, jeżeli ludzie to lubią i im nie przeszkadza to OK, niech se to robią, nic mi do tego. No gdyby była na konwencie sytuacja w stylu "upity/naćpany nożownik chciał zabić setki osób" albo "banda niebezpiecznych gejów chciała zgwałcić połowę konwentowych nastolatek" to takich akcji absolutnie nie popieram, bo to już jest bardzo niebezpieczna sytuacja ogólnie dla wszystkich i w takich sprawach bym interweniował. Co do tych "wspaniałych rzeczy", które znalazły się w przeróżnych "przewodnikach katolickich" lepiej wolę nie komentować, już się na ten temat wypowiedziałem....

Roben

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Konwenty a "Pedalstwo i Satanizm" - Wasze opinie.
« Odpowiedź #8 dnia: 27.02.2012, 21:45:17 »
MaarioS, "Elo tu neutralność Szwajcaria", chodziło mi o to że nie należę do "łibusów"(Zakochanych po uszy w japońskiej popkulturze), mimo, że oglądam Anime.
Ja wiem co jest w tych "Przewodnikach Katolickich", i częściowo o okultyzmie sie nie zgadzam, bo każdy wielbi kogo chce i w co wierzy.
Napisałem to nawet pod filmikami wyżej danymi, mimo wyrażenia swojej opinii spotkałem się z usunięciem komentarzy. Zgadnij czemu?

"Co do Religii no to wiadomo, że młodzi fani Japonii są satanistkami" - Tutaj nie zmienie zdania, owszem są osoby którzy są takiei i innej wiary. Ale nie w moim przypadku. Na SB Radia, w którym nadawałem audycje wchodziły osoby które takbardzo chcieli być ponad tym.
Twierdzą, że są "Ateistami", dają sobie nicki powiązane z Szatanem, a ich wiek to 13-15 lat. Lecz tu ci daje przykład Dziecka(Tak dziecka!), który to bardzo dumnie odnosił się że nie wierzy w boga...a mimo to mama mu karze (pisząc że dla sakramentu Ślubu) chodzić do kościoła. Więc na tym to polega.
« Ostatnia zmiana: 27.02.2012, 21:51:52 wysłana przez Roben »

mtek9

  • Nes Fan
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: Konwenty a "Pedalstwo i Satanizm" - Wasze opinie.
« Odpowiedź #9 dnia: 27.02.2012, 21:53:39 »
Jeżeli 15-16 latek całuje się z dziewczyną to nie ma żadnego problemu, nikt mu tego nie wypomina, a jeśli z chłopakiem to już problem.

Roben

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Konwenty a "Pedalstwo i Satanizm" - Wasze opinie.
« Odpowiedź #10 dnia: 27.02.2012, 21:56:58 »
Jeżeli 15-16 latek całuje się z dziewczyną to nie ma żadnego problemu.
Z tym i ja nie miałem problemu. Ale jak dochodzi do takich akcji to się nie dziwie że Szkoły odwołują takie "Imprezy".

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Konwenty a "Pedalstwo i Satanizm" - Wasze opinie.
« Odpowiedź #11 dnia: 27.02.2012, 22:04:25 »
Skoro tak to sam nie wiem z czym Wy sami macie problemy. Ponoć człowiek nie wybiera sobie orientacji tylko się taki rodzi, kręci go ta sama płeć i tyle. Heh, nie chcę przytaczać dobitnego przykładu ale gdybyście Wy tacy byli to co?? Od razu bym miał walić teksty w stylu "GEJE GEJE DO PIEKŁA Z NIMI"?? :D  Nie wiem na cholerę ludzie mieliby coś takiego wypominać takim albo coś tylko pewnie głównie problem tkwi w tym, że "to nie wypada" albo "TO JEST NIELEGALNE!!!!!", oczywiście wg większości narodu. Ja do takich nic nie mam, na dodatek takie pary homoseksualistów mogą być wbrew pozorom zajebistymi ludźmi. Może na ogół uważa się takich za "nienormalnych" ale jednak zapewniam, że można się bardzo grubo mylić.
« Ostatnia zmiana: 27.02.2012, 22:06:00 wysłana przez MaarioS »

Roben

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Konwenty a "Pedalstwo i Satanizm" - Wasze opinie.
« Odpowiedź #12 dnia: 27.02.2012, 22:13:25 »
Skoro tak to sam nie wiem z czym Wy sami macie problemy. Ponoć człowiek nie wybiera sobie orientacji tylko się taki rodzi.
Już poznałem na tyle osób popkultury japońskiej, i wiem, że tacy się nie rodzą, bo "idą z modą".

Ale nie ma co, Wolność słowa najlepsza:

mtek9

  • Nes Fan
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: Konwenty a "Pedalstwo i Satanizm" - Wasze opinie.
« Odpowiedź #13 dnia: 27.02.2012, 22:20:38 »
Jeżeli konwent miał tematykę Yaoi to się nie dziwię że były takie pokazy, a czy to w szkole czy nie, to chyba bez różnicy

Roben

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Konwenty a "Pedalstwo i Satanizm" - Wasze opinie.
« Odpowiedź #14 dnia: 27.02.2012, 22:34:17 »
Jeżeli konwent miał tematykę Yaoi to się nie dziwię że były takie pokazy, a czy to w szkole czy nie, to chyba bez różnicy
Konwenty mają charakterystykę kultury Japońskiej, dzielone są na pokazy typu VOCALOID, kuchnia azjatycka(how to make a sushi?), jakieś tam układy taneczne, Cosplay(za co daje tu +), Granie na konsolach, kompach itp.
I mimo że Konwent nazywał się LOVE 3, miał ten sam charakter co inne konwenty, i jedynie co sie zmienia to nazwy, miejsca i Daty. Poza tym, organizatorzy Konwentów tworzą takie "chore" konkursy.
Edit:
"Konwenty mają charakterystykę kultury Japońskiej" - nie zawsze, przykładem jest FamiCON (każdemu dobrze znany, ale nie chce reklamy robić), i jedynie co ma związanego z japonią, to tylko pochodzenie Konsoli xD
« Ostatnia zmiana: 27.02.2012, 22:38:02 wysłana przez Roben »