Autor Wątek: retRoben - Castlevania  (Przeczytany 4002 razy)

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: retRoben - Castlevania
« Odpowiedź #15 dnia: 18.07.2011, 11:19:40 »
Pomysł z Draculą był bardzo dobry według mnie. Tak w stylu AVGN  :D A jak ściągać to tylko z najlepszych  :D Druga sprawa, że wcale nie było słychać co on mówi.

Roben

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: retRoben - Castlevania
« Odpowiedź #16 dnia: 18.07.2011, 11:29:06 »
Materiał nagrywam i muszę go dograć, jakąś minutę, ale Wulgaryzmy się pojawią. Lecz jak obiecałem, Mniej.

Evil18

  • I'm here
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: retRoben - Castlevania
« Odpowiedź #17 dnia: 18.07.2011, 12:08:14 »
ale Panowie za przeproszeniem pier... może filmik nie jest jakiś najwyższych lotów, ale motyw z Draculą jest świetny (przyznaję że połowy nie rozumiem co mówi :/ ) a to że jest to jeden z pierwszych filmików nie oczekiwałem jakiś cudów, włączcie sobie choćby nawet pierwsze odcinki AVGN, moim zdaniem też takie sobie późniejsze są o wiele lepsze, a jak to mówią ludzie "Nie pasuje, nie oglądaj"

alzen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
Odp: retRoben - Castlevania
« Odpowiedź #18 dnia: 18.07.2011, 20:22:42 »
To tak Roben. Mi się recenzja nie podoba, po prostu. Przede wszystkim wziąłeś sobie bardzo ciężki tytuł. Wiesz dlaczego? Bo wszyscy go znają i ciężko powiedzieć coś nowego. Najlepsze wrażenie zrobiła na mnie twoja pierwsza recenzja, mało osób znało tą grę, a ty przedstawiłeś ją profesjonalnie. Castlevanię trochę odwaliłeś, nie podałeś chyba żadnych ciekawostek mogących zainteresować moim zdaniem osoby które grę już znają. Recenzujesz stare gry, więc nie wystarczy że nagrasz cokolwiek aby zebrać pozytywne noty od ludzi którzy w tym siedzą. Oczywiście, pewnie 70% forum obejrzy co nagrałeś, podobnie jak ja bo nowych produkcji w stylu recenzji praktycznie nie ma; zawsze to coś nowego, jakaś radość, że ktoś coś zrobił. I zrobiłeś, ale powalić chyba nikogo nie powaliłeś.

Głos Zelasa jest moim zdaniem tutaj bardzo istotny; myślę, że wszyscy doskonale wiedzą dlaczego.

Co do przeklinania, no młody jesteś, co widać po zachowaniu; nic w tym złego ani nic nowego. Palenie fajki jest zupełnie niepotrzebne ale widzę, że jeszcze chcesz się pokazać, jakoś wykreować; wygląda to trochę śmiesznie ale zobaczysz to za jakiś czas sam pewnie.

Generanie nie jest źle, na pewno lepiej niż ta recenzja tej konsolki MP5 czy coś nie wiem, tej z nesem. Czekam na twoją reckę BSa bo widać, że nie wstydzisz się grania na tym sprzęcie i to mnie cieszy; ciekaw jestem co o nim powiesz - prawdę mówiąc liczę na ciekawą produkcję.

ps. czy ty przy recenzji Castlevanii czytałeś momentami z kartki albo coś w tym rodzaju? Bo miejscami tak brzmi.

ps2. jak robisz film o swojej kolekcji gier to zrób go porządnie, nic tam nie widać i opowiadasz jakoś bez polotu; włączyłem chętnie, wyłączyłem szybko.
« Ostatnia zmiana: 18.07.2011, 20:49:34 wysłana przez alzen »

YAHHA

  • Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 302
  • WAKE UP BITCH
    • Zobacz profil
Odp: retRoben - Castlevania
« Odpowiedź #19 dnia: 19.07.2011, 00:00:09 »
Heh nawet najlepszym czasem zdarza się jechać z kartki, było to dość wyczuwalne  :F ale spox

No i ten dracula  :o

 :F

ForbiddenEvil

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 139
  • Suck my Jamma
    • Zobacz profil
Odp: retRoben - Castlevania
« Odpowiedź #20 dnia: 19.07.2011, 19:37:24 »
Niezły filmik, chociaż rzeczywiście nie słychać co mówi Dracula. Zamiast tego wrzucania sobie z pixelowym hrabią wystarczyłaby jedna, cięta riposta. Nie zniechęcaj się, staraj się lepiej przygotować, żeby nie brzmiało jakbyś czytał z kartki i będzie git. I powieś te krucyfiksy w prawidłowym kierunku!  ;D