Autor Wątek: Samsung Wave 2 Pro z BadaOS + WiFi i dodatki  (Przeczytany 879 razy)

Tycior

  • Gość
Samsung Wave 2 Pro z BadaOS + WiFi i dodatki
« dnia: 17.06.2011, 09:32:21 »
Witam! Sprzedam telefon Samsung Wave S5330 (inaczej Pro 2) . Wziąłem go ze względu na Wi-Fi które posiada, dzieki czemu moge wchodzic do neta ,jednak ten SmartFon jest zbyt delikatny jak na mój tryb życia dlatego chcę go sprzedać. Telefon był kupiony miesiąc temu w Plusie jednak nie ma simlocka. Stan idealny zarówno techniczny jak i wizualny.
Gratis dorzucam kartę pamięci 2GB z wgranymi aplikacjami ,grami i najważniejsze nawigacja w pełni darmowa. Telefon sprawny 100% ,bateria trzyma podczas smsów /rozmow do 6dni (średnio 5) a podczas zabawy z WiFi ,nawigacją około 3dni. Telefon jest dotykowy ,ale posiada również klawiaturę QWERTY.
__________________
Co sprzedaje ?

- Telefon Samsung Wave 2 Pro
- Oryg.ładowarka
- Kabel USB
- Słuchawki stereo
- Karta pamięci 2GB
- Pudełko oryg.
Chciałbym też zwrócić uwagę na to ze Samsung Wave s533 może posiadać kartę pamięci do 16 gb, więc daje juz to domyślenia ze jeżeli może mieć tak pojemną kartę pamięci+ jeżeli jest ona cała zapełniona telefon musi spełniac jej wymagania i działać szybko.
Zdjecia są jakie są ze względu na to ,że w moim drugim telefonie padł tylny aparat i musiałem robic przednim tym do wideo rozmów. Wieczorem zrobię lepsze :)




Zainteresowani proszę pisać tu lub na PW. Jeśli ktoś chce mogę wystawić na allegro :)
Cena jaką chce to 400zł koszty przesyłki pokrywam ja.. Taniej chyba nie znajdziecie w takim komplecie.
///edit

http://allegro.pl/show_item.php?item=1673968247 wystawiłem :)
« Ostatnia zmiana: 18.06.2011, 12:10:57 wysłana przez Tycior »