Autor Wątek: Odp: Echa Allegro  (Przeczytany 1505 razy)

Dred

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« dnia: 19.06.2011, 18:06:23 »
Cytuj
Ja tam jak widzę takiego skręta to mnie trafia, jak kogoś nie stać na postawienie aukcji od jakiejś kwoty niech kurde zbiera butelki makulature, lub odpuści sobie logowanie do serwisu.
A Ty odpuść sobie proszę obrażanie mnie, Panie Yahha... Nie życzę sobie, aby ktoś "radził mi", co mam robić. Szczególnie, jeżeli ktoś mi radzi do kurwy nędzy po dniu bestialskiej pracy w magazynie z książkami robiąc inwenturę, zbierać makulaturę.

Jakbyś nie wiedział, to była moja pierwsza aukcja w życiu na eBay'u. Tak, kurwa, jestem noobem, nie wiedziałem jak wystawiać. Ale wiesz, co? Od czegoś zawsze trzeba zacząć. Uczę się na błędach, następnym razem dobrze wystawię.

Cytuj
Źenada na jabaju jest freee to wow dam za 400, no coment.
Bo mnie się tak podobało. I chuj Ci do tego. Ten zajebisty komentarz mogłeś sobie zostawić. Kurwa.
« Ostatnia zmiana: 19.06.2011, 18:08:42 wysłana przez Dred »

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #1 dnia: 19.06.2011, 18:11:07 »
? ? ? ? ?

Szczerze, za cholerę nic nie wiem o co chodzi, nie tylko mam na myśli Dreda.

Evil18

  • I'm here
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2 dnia: 19.06.2011, 18:43:55 »
Cytuj
Ja tam jak widzę takiego skręta to mnie trafia, jak kogoś nie stać na postawienie aukcji od jakiejś kwoty niech kurde zbiera butelki makulature, lub odpuści sobie logowanie do serwisu.
A Ty odpuść sobie proszę obrażanie mnie, Panie Yahha... Nie życzę sobie, aby ktoś "radził mi", co mam robić. Szczególnie, jeżeli ktoś mi radzi do kurwy nędzy po dniu bestialskiej pracy w magazynie z książkami robiąc inwenturę, zbierać makulaturę.

Jakbyś nie wiedział, to była moja pierwsza aukcja w życiu na eBay'u. Tak, kurwa, jestem noobem, nie wiedziałem jak wystawiać. Ale wiesz, co? Od czegoś zawsze trzeba zacząć. Uczę się na błędach, następnym razem dobrze wystawię.

Cytuj
Źenada na jabaju jest freee to wow dam za 400, no coment.
Bo mnie się tak podobało. I chuj Ci do tego. Ten zajebisty komentarz mogłeś sobie zostawić. Kurwa.


spokojnie Panie Dred to kulturalne forum :) więc rzucanie na prawo i lewo kurami nic nie da
takie wiadomości pisze się na prywatę a nie tu  :F

Dred

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3 dnia: 19.06.2011, 18:47:39 »
Bo jak widzę takie bezkarnie pisane posty, to mnie cholera bierze. Guzik mnie obchodzi, że się "ładnie" pokazałem.

Z kulturalnym forum, to bym się kłócił, skoro przy każdej wystawianej aukcji, wyzywa się wystawiających od debili i nie wiadomo kogo.

YAHHA

  • Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 302
  • WAKE UP BITCH
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #4 dnia: 19.06.2011, 18:51:54 »
Wiedz Pan że za krótki Pan jesteś ażeby do mnie nawet próbować pisać to raz, dwa dziękuje że piszeszesz Pan do mnie jako per "Pan" jeszcze cie Panie nawet nie obraziłem mogłbym zacząć ale jak babcia mówiła nie ruszaj heheh Wszak tylko wyraziłem swoją skromną subiektywną opienie. Poki co to pracuj Pan sobie spokojnie nawet w rozlewni gęstego moczu - mnie to lotto. Jak będziesz mieć Pan jeszcze jakies pytania zapraszam na ubitą ziemie chętnie zobacze przerażenie w oczach. Bo wały to trzeba umieć robić a nie zwalać winy na swoją Pańską nieudolność że niby praca taaa 8) Bo jak ktoś jest mało efektywny w pracy to sie nie bierze za inne zajęcia bo mogą się zwieracze rozjechać i wychodzi KLOPS.

BEZ ODBIORU = na ew wypadek gdybyś miał Pan zamiar coś napisać odpowiem z góry KŁADE NA TO .... sugeruję również dodanie mojej skromnej osoby do czarnej listy żebym broń nie zamierzał licytować tych CUDÓW  ;D a najlepiej całej populacji allegro żeby nie musieć odwoływac aukcji, i z wmawiać wszystkim że to przecież była tylko dla sprawdzenia do ilu dojdzie.


Ps. a Panie lekkich obyczajów to nie tutaj oczywiscie płytkośc nie pozwoli zrozumiec co poniektórym ALUZJI


Forum służy do wypowiedzi, fakt faktem każdy może odebrać opinię jako obelgę, atak. Rada nie mierz innych swoją płytką miarą.
« Ostatnia zmiana: 19.06.2011, 19:30:07 wysłana przez YAHHA »

Hendan

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 460
  • I LOVE NINTENDO ^^
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #5 dnia: 19.06.2011, 19:01:15 »
Wysłany przez: Dred
Cytuj
Z kulturalnym forum, to bym się kłócił, skoro przy każdej wystawianej aukcji, wyzywa się wystawiających od debili i nie wiadomo kogo.

Nie wszystkich, ale zdarzają się takie ''kwiatki'' na allegro, że nie sposób tego nie komentować nie zaprzeczysz, pewnie, że każdy zaczynał kiedyś pierwszy raz na Allegro lub Ebayu ale jak się czegoś nie wie to zawsze można poczytać o tym w informacjach danych portali aukcyjnych lub spytać kogoś kto ma dłużej konto bo później zdarza się tak, że ktoś komentuje dziwne aukcje i wychodzą niemiłe rzeczy.. Ze słownictwem się opanuj, tutaj nikt nigdy nie przeklina kolego, a forum i dany temat jest od tego, żeby komentować to co komuś się nie podoba lub podoba, ty też możesz się obronić naturalnie ale nie w taki sposób, a to że pracujesz gdzie pracujesz to Twój wybór i nie musisz się wyżywać przez to jeśli Cie to drażni, każdy gdzieś pracuje i ma swoje problemy z tym związane ale tak naprawdę nikogo to nie interesuje..

Dred

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #6 dnia: 19.06.2011, 19:20:28 »
Cytuj
Wiedz Pan że za krótki jesteś Pan żeby do mnie nawet próbować pisać to raz
Prosiłbym o napisanie tego po Polsku, bo to co tu widzę to bełkot.
Cytuj
dwa dziękuje że piszeszesz Pan do mnie jako per "Pan"
Proszę bardzo.
Cytuj
jeszcze cie Panie nawet nie obraziłem tylko wyraziłem swoją subiektywną opienie.
HAHA, to miała być subiektywna opinia? Sugerowanie komuś pracy w formie zbierania makulatury mi ubiża, a jeżeli Twój mały umysł nie potrafi tego zrozumieć, to już nie moja wina.
Cytuj
Poki co to pracuj Pan sobie spokojnie nawet w rozlewni moczu - mnie to lotto.
Wiesz chociaż, co to mocz?
Cytuj
Bo wały to trzeba umieć robić
Jaki, kurna, wał? Jak jeszcze się nie domyśliłeś, realna wartość wystawionego przeze mnie zestawu oscylowała właśnie w kwocie zaproponowanej! Nawet ludzie na zagranicznych forach mi mówili, że to dobra cena, jak za famicomowych Jetsonów. Jak myślisz, że kosztują 5 zeta, to..... właśnie.


Tyle.

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #7 dnia: 19.06.2011, 20:15:53 »
Szczerze, to nie wiem na cholerę powstał ten syf (wg mnie). Jeżeli ktoś robi jakieś wały (w tym przypadku nie Dred, tylko tamten sprzedawca Jetsonów na alleg*wnie), no to w sumie wszelkie komentarze i jechanki lecą na sprzedawcę, przez to, że tak chamsko wykiwał i zrobił inne różne jajca, ale co ma do tego wszystkiego Dred, który to kupił?? To jest absolutnie w 100% tylko jego sprawa, co z tym zrobi. Może to nawet spuścić do kibla, zrobić fotkę, wydrukować ją i przykleić na drzwiach Cześka z parteru, no a mi nic do tego :F .