Autor Wątek: Dyskietki  (Przeczytany 59609 razy)

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: Dyskietki
« Odpowiedź #45 dnia: 11.04.2011, 23:17:48 »
O w mordę !
Normalnie jaja jakieś czy c? Panie Kuracjusz nie pograsz pan se za kratami w Pegasusa oj nie, sp******j pan z forum, natychmiast.
Przepraszam za bluzga ale.... inaczej nie mogłem.
Aaa i myślałem, że koleś na serio ma Marcin na imię a tu proszę, Łukaszek.
Nie złe ściemy walił z nieposiadaniem konta na allegro :D
No nieźle nieźle.
Nie ma litości dla ch'owych gości, wypad złodzieju.
« Ostatnia zmiana: 12.04.2011, 13:45:31 wysłana przez Mcin »

polancky

  • imperator 7
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 100
  • IQ-502 rev.2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskietki
« Odpowiedź #46 dnia: 11.04.2011, 23:25:02 »
Powiem delikatnie, jeśli to prawda kuracjuszu masz przejebane i u mnie...  wiedz mój drogi, że twój kwadrat nie jest mi obcy
« Ostatnia zmiana: 12.04.2011, 00:41:11 wysłana przez polancky »

Fureiex

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Odp: Dyskietki
« Odpowiedź #47 dnia: 12.04.2011, 00:13:21 »
K... Od razu można było domyślić się, że "wszystko po 5 zł" to podejrzana akcja. Jeśli wkrótce nie otrzymam gry, to i ze mną będzie miał do czynienia :angry:

Buu

  • Gość
Odp: Dyskietki
« Odpowiedź #48 dnia: 12.04.2011, 07:14:08 »
I właśnie dlatego nie należy kupować u nowych sprzedających okazyjnie userów. Już raz dymał tranzakcyjnie, zrobił to po raz drugi. Najsmutniejsze jest to że dali się w bambo zrobić starzy wyjadacze. W sumie sam myślalem żeby jedną, dwie gry kupić ale coś mi powiedziało żebym dał sobie spokój.
Warto by też dać cynk na innych forach by się na cwaniaka nie nacięli.
« Ostatnia zmiana: 12.04.2011, 13:48:12 wysłana przez Mcin »

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: Dyskietki
« Odpowiedź #49 dnia: 12.04.2011, 07:36:04 »
K... Od razu można było domyślić się, że "wszystko po 5 zł" to podejrzana akcja. Jeśli wkrótce nie otrzymam gry, to i ze mną będzie miał do czynienia :angry:
Fureiex raczej mało prawdopodobne, że dostaniecie to co od niego wzięliście. Gnoja za mordę i na policję z tym. Kurna, się porobiło. Wczoraj przeczytałem temat gdzie oszukał Machbeda i se myślę no ładnie. A ten jego byle jaki opis kartridży to po prostu śmiech na sali. Byle jak na odp się. No cóż, teraz wystarczy by dosięgła go ręka sprawiedliwości i po Łukaszku.

meffcio

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 63
    • Zobacz profil
Odp: Dyskietki
« Odpowiedź #50 dnia: 12.04.2011, 07:38:23 »
U mnie nie tak dużo, bo 61,50, ale to w końcu pieniądze wrzucone w błoto...
Informujcie jak się sprawa ma, i wspomnijcie jak coś, że jednak sporo osób z tego forum zostało oszukanych.

[EDIT]
Miśki, może by wrzucić ten temat na wykop? Dla potomnych, a może też zgłosi się ktoś, kto już miał z nim do czynienia.
« Ostatnia zmiana: 12.04.2011, 09:11:13 wysłana przez meffcio »

YAHHA

  • Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 302
  • WAKE UP BITCH
    • Zobacz profil
Odp: Dyskietki
« Odpowiedź #51 dnia: 12.04.2011, 08:43:01 »
I właśnie dlatego nie należy kupować u nowych sprzedających okazyjnie userów. Już raz dymał tranzakcyjnie, zrobił to po raz drugi. Najsmutniejsze jest to że dali się w bambo zrobić starzy wyjadacze. W sumie sam myślalem żeby jedną, dwie gry kupić ale coś mi powiedziało żebym dał sobie spokój.
To z tym załatwianiem kolesia to mało prawdopodobne mi się wydaje żeby pół ekipy z pegasus-gry wybralo się w jego rodzime strony by kolesia dojechać i mu wpi***olić. Może jeden, dwóch się do niego wybierze ale napewno nie całą czeredą. Warto by też dać cynk na innych forach by się na cwaniaka nie nacięli.

Już mają, oby nie naciał już nikogo więcej, a jego ZAD skończył jako poletko do zabaw w pierdlu na dłuższa chwile.

« Ostatnia zmiana: 12.04.2011, 09:33:34 wysłana przez YAHHA »

Martin

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Oldschool come back!
    • Zobacz profil
Odp: Dyskietki
« Odpowiedź #52 dnia: 12.04.2011, 13:31:44 »
Panowie - przede wszystkim spokojnie. Każdy z Was chwilowo potracił trochę kasy, ale odzyskacie ją. Najważniejsze to:

- wszyscy razem zbierają do kupy zeznania i dowody - maile, rozmowy gg, dowody wpłat na konto itp.
- dokładne dane wszystkich oszukanych osób - osobowe i dane do kontaktu

Jedna osoba - proponuje Machbeda albo Vasha - zgłasza tą sprawę na policje, wykładając jej wszystko to co ma o sprawcy i poszkodowanych.

Pamiętajcie - tą sprawą zajmą się bardzo szczegółowo - nie macie się co obawiać! Policja gospodarcza bardzo, ale to bardzo chcę się wykazać, i na miejscu tego śmiecia oszusta stanąłbym już na dworcu i świadczył usługi każdemu kto się nawinie - finansowo ma przesrane do końca życia.

Sam rok temu zostałem wezwany w/s oszustwa na Allegro. Wiedząc, że nigdy nikogo nie oszukałem, spokojnie udałem się na komisariat, a tam miła Pani policjant przesłuchała mnie w/s uwaga! DOMNIEMANEGO POSZKODOWANIA NA TOWAR O WARTOŚCI 15 ZŁ Z WYSYŁKĄ!!! :)
Chodziło o żółty, paskudny pad do NES'a, od sprzedawcy, który oszukał kilka osób na jakieś małe wartości. Nawet sam nic nie zgłaszałem, a PG dotarła do mnie jako do klienta i sama zatroszczyła o moje dobro. Oczywiście - mnie nie oszukał, bo dostał takie środki perswazji, że ze sraką leciał wysłać pada na pocztę po 2 tyg czekania.

Na koniec wiadomość do tego śmiecia: Marcinie Kuracjusz vel Łukasz Kaczmarek - pewnie to przeczytasz, więc masz jeszcze ostatnią szansę - oddaj tutaj oszukanym wszystko co do złotówki, za towar i wysyłkę, zrób to jeszcze dzisiaj, i każdego gorąco przeproś, inaczej będziesz naprawdę bardzo cierpiał - i finansowo, i psychiczno-fizycznie - widziałem Twoje zdjęcia - jesteś zwykłą padliną, i tam gdzie trafisz za te wałki, a trafisz - bo jesteś zerem i śmieciem i się z tego nie wywiniesz, z dupy zrobią Ci jesień średniowiecza. Więcej Ci chyba tłumaczyć nie muszę - a i nawet w przypadku oddania wszystkich pieniędzy z 3 zł na wazelinę na Twoim miejscu bym sobie szykował.
« Ostatnia zmiana: 12.04.2011, 13:34:15 wysłana przez Martin »

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Dyskietki
« Odpowiedź #53 dnia: 12.04.2011, 13:45:06 »
Raz, że kolesia na razie nie banuję, coby się pokajać mógł w przyszłości.
Dwa, że lepiej by było bez tzw. gróźb karalnych.
A trzy, bez bluzgów i wyzwisk. Zachował się bezczelnie, tym niemniej - nie zniżajmy się do jego poziomu.

Evil18

  • I'm here
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Dyskietki
« Odpowiedź #54 dnia: 12.04.2011, 14:18:28 »
to ja też coś dorzucę
straciłem 25zł i czekam na odzew Pana kuracjusza o zwrot pieniędzy mam nadzieję że nie okażesz się zwykłym naciągaczem, ponieważ jeśli chcesz problem będziesz go miał
pozdrawiam Evil18

YAHHA

  • Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 302
  • WAKE UP BITCH
    • Zobacz profil
Odp: Dyskietki
« Odpowiedź #55 dnia: 12.04.2011, 14:34:57 »
Każdy znas niestety mu zaufał, w dobrej wierze chciał coś kupić a ON poprostu nas okradł bez mrugnięcia okiem. Padalcu okradłeś drugiego człowieka, możesz już odliczać dni do mego przyjazdu. Przykre ale teraz wiemy to był OGROMNY BŁĄD. Ja i mam nadzieje inni użytkownicy tego forum nie popuscimy tej kasy. Nie zamierzam cie sponsorować ...... Dobrze Martin poiwedział zwróć te kasę jeszcze dziś. Przynajmniej nie będzie aż tak bolało, a uwierz mi będzie. Nie będe do ciebie dzwonic ani wysyłać ci PW maili czy nic z tych rzeczy wiesz na ile mnie OKRADŁEŚ i tyle masz zwrocić. Nie chcesz hmm w takim razie oddasz gdy już znajdzie cie policja.
« Ostatnia zmiana: 12.04.2011, 23:35:50 wysłana przez YAHHA »

MNK666

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Konsolowy Pierdoła @(0_o)@
    • Zobacz profil
Odp: Dyskietki
« Odpowiedź #56 dnia: 12.04.2011, 14:54:24 »
Oddaj pieniądze łobuzie za "dyskietki" bo pójdziesz do więzienia!
Panowie oraz reszta znerwicowanego towarzystwa, niestyty realia sa takie, że nikt nie idzie do paki za takie rzeczy. Tak jak martin pisał owszem policja zainteresowała się ta sprawa bo doszło tutaj do transakcji w mysl przepisów KC na jakich opiera się regulamin allegro. W waszym przypadku była transakcja praktycznie " na słowo". Gosc może się wszystkiego wyprzeć i szlus. Proponuje wyciagi z banku pobraći dowody wpłaty na wszelki wypadek i wrazie draki żadać zwrotu nienaleznego świadczenia.

A tak zupełnie na marginesie trzeba byc niezłym baranem albo dzieckiem neo żeby oszukiwać na cartridgach do pegasusa...normalnie ręce opadaja.
« Ostatnia zmiana: 12.04.2011, 14:56:30 wysłana przez MNK666 »

YAHHA

  • Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 302
  • WAKE UP BITCH
    • Zobacz profil
Odp: Dyskietki
« Odpowiedź #57 dnia: 12.04.2011, 15:05:24 »
Tu na forum oszukuje na cartach, ale zobacz sobie co wystawia na aukcje fm gruby sprzęt tam idzie.
Poczytaj jak wyr.... ludzi na innych forach. Taki ma charakter ........ i tyle żyje z tego jaki trzeba mieć tupet żeby pojawić sie na forum olać wszystkich i zniknać jakim trzeba być hmm.... żałosne.
« Ostatnia zmiana: 12.04.2011, 23:36:36 wysłana przez YAHHA »

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Odp: Dyskietki
« Odpowiedź #58 dnia: 12.04.2011, 15:19:37 »
Ja ze swojej strony oferuje wszystkie logi IP z forum tego uzytkownika. Zrobcie tak jak pisze Martin - jedna osoba zglasza na policje, podaje innym dane zgloszenia i pozniej one ida na swoj komisariat i sie dolaczaja do tej sprawy. Wy niczym sie nie musicie przejmowac, bo sprawe przejmie prokurator z policja i go beda scigac.
« Ostatnia zmiana: 12.04.2011, 15:25:12 wysłana przez Carnagge »

MNK666

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Konsolowy Pierdoła @(0_o)@
    • Zobacz profil
Odp: Dyskietki
« Odpowiedź #59 dnia: 12.04.2011, 15:22:33 »
Jeżeli twierdzisz, że ten kolezka robi ludzi w balona na gruba kasiore to moim zdaniem napewno nie robi tego ten szczawik ze zdjecia. mozliwe ze ktos z wiekszym rozumkiem posługuje się jego danymi.