Autor Wątek: jaką konsole polecacie ?  (Przeczytany 77373 razy)

mrówek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
jaką konsole polecacie ?
« dnia: 29.01.2011, 20:18:24 »
Witam ponownie :)
Chciałbym kupić naprawdę dobrą konsolę, właśnie zaczynam polowanie, może to trochę potrwać i pewnie potrwa, więc jak myślicie za czym powinienem zacząć się rozglądać ?

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: jaką konsole polecacie ?
« Odpowiedź #1 dnia: 29.01.2011, 21:53:17 »
Są już takie tematy. Szukanie na forum nie boli.
Osobiście polecam standardowo Pegasus MT-777DX, Pegasus IQ-502, te 2 modele można spotkać najczęściej na allegro - to jeśli chodzi o te klony z wyższej półki.

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: jaką konsole polecacie ?
« Odpowiedź #2 dnia: 29.01.2011, 22:09:18 »
Ja dodam, że jeszcze FENIX i THOMPSONIC zaliczają się do dobrych konsol. Ewentualnie SP-60 lub jakiś ACTION SET.
Zajrzyj, tu jest wszystko http://forum.pegasus-gry.com/index.php/topic,2045.0.html

Martin

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Oldschool come back!
    • Zobacz profil
Odp: jaką konsole polecacie ?
« Odpowiedź #3 dnia: 30.01.2011, 02:49:52 »
Famicoma i dać komuś do przeróbki AV lub Famicoma AV. Z klonów to coś typu Thompsonic/Action Set osobiście polecam. Jeśli zależy Ci na zupełnie nowej konsoli Pegasus IQ-502, to takowe znowu są na Allegro. Fotorelacje wszystkich znaczących modeli konsol (prócz Famicoma AV - ale jego naprawdę nie trzeba rekomendować) masz na stronie - wybór pozostaje tylko i wyłącznie Twoją decyzją!
« Ostatnia zmiana: 30.01.2011, 02:51:43 wysłana przez Martin »

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: jaką konsole polecacie ?
« Odpowiedź #4 dnia: 30.01.2011, 10:44:33 »
Relacjonując po łebkach Famicoma AV, to żadna konsola się do niego nie umywa, ta konsola ma uzupełnione wszystkie niedoskonałości poprzedników. Ale niestety cenę swoją ma, szczególnie Rantarun może to potwierdzić.

Kot

  • Miau!
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Miau!
    • Zobacz profil
Odp: jaką konsole polecacie ?
« Odpowiedź #5 dnia: 30.01.2011, 11:01:07 »
Tak, najlepiej Famicoma AV, ewentualnie MT777DX (chyba najpopularniejszy model) albo Fenix.

mrówek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: jaką konsole polecacie ?
« Odpowiedź #6 dnia: 30.01.2011, 17:30:07 »
Tak dzięki już poczytałem trochę o konsolach orientacje mam teraz porostu cierpliwie czekam aż coś interesującego sie pojawi

Kot

  • Miau!
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Miau!
    • Zobacz profil
Odp: jaką konsole polecacie ?
« Odpowiedź #7 dnia: 30.01.2011, 17:54:12 »

Vash

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil
Odp: jaką konsole polecacie ?
« Odpowiedź #8 dnia: 30.01.2011, 18:00:35 »
Po co wklejasz link do allegro? Od tego jest dział echo allegro. Każdy myślący człowiek sobie znajdzie na allegro.

mrówek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: jaką konsole polecacie ?
« Odpowiedź #9 dnia: 31.01.2011, 11:41:09 »
:)

Vladzimierz

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 123
  • Pegasus/MS-DOS/Commodore
    • Zobacz profil
Odp: jaką konsole polecacie ?
« Odpowiedź #10 dnia: 21.04.2011, 12:35:51 »
Ja mam konsole typu Victor-100 od 4 miesięcy i wszystko gra i tańczy. Jej koszt to 35zł jestem z niej zadowolony i na nic bym jej nie wymienił.

Kot

  • Miau!
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Miau!
    • Zobacz profil
Odp: jaką konsole polecacie ?
« Odpowiedź #11 dnia: 24.04.2011, 15:45:24 »
Ja mam konsole typu Victor-100 od 4 miesięcy i wszystko gra i tańczy. Jej koszt to 35zł jestem z niej zadowolony i na nic bym jej nie wymienił.

Przestań ty ciągle wyskakiwać z tym szitem. Za nic? Gwarantuję że za Famiego, czy chociażby IQ wymienił byś się bez chwili zastanowienia.

Konsole z ruskiego targu to gówno i nie zmienisz tego. Pogódź się z tym.

Evil18

  • I'm here
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: jaką konsole polecacie ?
« Odpowiedź #12 dnia: 24.04.2011, 17:20:37 »
nie ma się co kłócić każdy gra na czym lubi z wiekiem wymagania są inne i nic na siłę niestety ale ja również uważam że dobra konsola to taka którą polecają doświadczeni gracze :) sam bym wolał odłożyć więcej kaski niż kupować badziewnego klona

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: jaką konsole polecacie ?
« Odpowiedź #13 dnia: 24.04.2011, 18:28:44 »
Proponuję zakończyć dyskusję i tłumaczenie młodziakom bo oni kochają szmelc jeszcze wspomną posty doświadczonych i prawdziwych fanów. Powtarzałem się za dużo razy na ten temat już.
W temacie zostało już raczej wszystko polecone jeśli chodzi o klony z najwyższej póleczki więc... Kolega chyba już może i dokonał wyboru.

machbed: A ja proponuję Vladzimierzowi, żeby nie wypowiadał się w tym temacie bo nie ma o konsolach zielonego pojęcia. Koniec tematu. W tym temacie mają się wypowiadać ci użytkownicy, którzy mają jakieś nieco szersze pojęcie na temat DOBRYCH klonów.
« Ostatnia zmiana: 24.04.2011, 21:29:31 wysłana przez machbed »

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: jaką konsole polecacie ?
« Odpowiedź #14 dnia: 26.04.2011, 13:25:53 »
Nie róbcie mi tu podziału na "lepszych" i "gorszych" fanów, bo schłostam! Na jakiej zasadzie, będziecie oceniać dobrych userów mówiących dobrych klonach? Że lubią to, co wy? Ma swoje zdanie, wytłumaczył to i możecie się z nim niezgadzać, ale nie zabraniać mu wypowiadać. Zero Pegasusowego faszyzmu ;)