Autor Wątek: Pay Pal  (Przeczytany 4128 razy)

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Odp: Pay Pal
« Odpowiedź #15 dnia: 19.01.2011, 23:06:06 »
No wlasnie nie zrobil zle. Jakby przelal ktoremus z forumowiczow to by nie przeszla taka kasa. Z tego co piszecie PayPal wymaga aby kasa byla wplacona z Twojego konta, a wiec dane nadawcy musza sie zgadzac z danymi PayPal. Na poczcie mozna na druku wpisac dane nadawcy kasy, natomiast jak sie sle przelew ze swojego konta internetowego to nie mozna zmienic danych nadawcy, sa to dane osoby, ktorej jest konta. Wtedy PayPal by zobaczyl, ze na koncie sa dane mtek9, a w przelewie sa dane Vash'a i lipa, nie zgadza sie osoba wlasciciela konta.

Ja mam do Paypala podpiete karty internetowe (Inteligo oraz mBank) i dziala ok, zadnych problemow.
Kolega natomiast robil przelewy ze swojego konta i tez zero problemow.

Vash

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil
Odp: Pay Pal
« Odpowiedź #16 dnia: 19.01.2011, 23:19:28 »
Carnagge: Nie zrozumieliśmy się ;) Ja bym jak coś przelał tą kasę jako gift, więc ta kasa byłaby na czyimś koncie paypal (po prostu jako przelana z mojego konta paypal), a to oczywiście nie jest problemem. Kasa by nie przepadła:) Przecież można swobodnie płacić paypalem i przelewać kasę na konta znajomych:) W ten sposób myślałem:)  Ktoś wpłaca na moje konto bankowe kasę, którą chciałby, abym mu przelał na paypal-> Mam kasę na koncie mbankowym, więc wówczas robię przelew z mojego paypala na paypal osoby, która mi wpłaciła kasę i po chwili kasa jest na jego paypalu. Lepiej robić to w ten sposób niż przelewać przez pocztę polską na paypal, bo to pewniejsze i  szybsze rozwiązanie.
« Ostatnia zmiana: 19.01.2011, 23:25:36 wysłana przez Vash »

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Odp: Pay Pal
« Odpowiedź #17 dnia: 19.01.2011, 23:48:59 »
Masz racje Vash :) Myslalem, ze chodzilo Ci o to zeby przelac z konta na PP. Oczywiscie mozna z PP na PP i to by bylo najszybsze i najpewniejsze rozwiazanie :)

mtek9

  • Nes Fan
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: Pay Pal
« Odpowiedź #18 dnia: 21.01.2011, 01:25:08 »
Przelew z rachunku bankowego zrealizowany

Szanowny Użytkowniku! (Adresatem tej wiadomości jest Mateusz Pająk).

Przelew z rachunku bankowego na Twoje konto PayPal w kwocie 10,00 PLN został zrealizowany. Środki zasiliły saldo Twojego konta PayPal.

Z poważaniem
PayPal
haha a jednak się udało (to prezent na urodziny:D) i to w 2 dni! Jednak poczta nie jest taka zła