Autor Wątek: seriale  (Przeczytany 67028 razy)

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: seriale
« Odpowiedź #105 dnia: 16.09.2010, 23:51:30 »
Na POLONII 1 leciało także świetne Kaiketsu Zorro i Tygrysia Maska - to były świetne seriale animowane.

dragon

  • Gość
Odp: seriale
« Odpowiedź #106 dnia: 17.09.2010, 06:51:15 »
Dawniej to ja za szczyla oglądałem zawzięcie Power rangers na Polsacie. Pamiętam, że byłem tak wkręcony w ten serial, że potrafiłem nagrywać sobie każdy oglądany odcinek na vhs. To były czasy. Nieukrywam, że gdyby puścili te początkowe odcinki to bym znowu oglądał a co. Nie będę się wstydzić czegoś co nadal lubię i coś co mnie wychowało ;D.
A i kiedyś jak miałem kablóweczkę, to non stop oglądałem jeszcze na Jetix wirtualnych jeźdźców, nie wiem czy ktoś z was to oglądał, pamięta, ale to było też na wzór Power rangers tyle że po Pl. Zresztą, sporo tego było na podobnej zasadzie.
No bardzo dużo się oglądało tych bajek, seriali.

mtek9

  • Nes Fan
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: seriale
« Odpowiedź #107 dnia: 19.09.2010, 11:08:14 »
Na POLONII 1 leciało także świetne Kaiketsu Zorro i Tygrysia Maska - to były świetne seriale animowane.
One lecą nadal na poloni 1 :D zawsze o 6.30 i 7.00 one się powtarzają w kółko kończy się jedno-zaczyna drugie :D

nox

  • FrankAndStein
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: seriale
« Odpowiedź #108 dnia: 01.02.2011, 10:40:51 »
Polecam o 9:00 na Polsacie chodzą Miodowe Lata.

pajdus

  • Fan Pegasusa
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Hardcore Gamer
    • Zobacz profil
Odp: seriale
« Odpowiedź #109 dnia: 01.02.2011, 10:53:20 »
Dawniej to ja oglądałem  na Fox kids Denisa Rozrabiakę,Spidermana,X-menów i Gęsią Skórkę,której się trochę bałem.A aktualnie polecam Oggy i karaluchy (ale niestety w sieci,bo na polskich kanałach nie emitują od 4 lat ) i Świat według Kiepskich na Polsacie 2 od Poniedziałku do Piątku o 23:00.

ForbiddenEvil

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 139
  • Suck my Jamma
    • Zobacz profil
Odp: seriale
« Odpowiedź #110 dnia: 27.09.2011, 15:14:58 »
Skończyłem dziś oglądać pierwszy sezon Sons of Anarchy... i muszę przyznać że serial jest naprawdę dobry, sporo akcji, zawiła intryga i przede wszystkim ten rebeliancki klimacik, sprawiają że serial fajnie wchodzi. Jak na razie nie spodziewam się po nim żadnych głębokich idei i motywów, kilka z nich wydaje się być całkiem przewidywalna, jednak nie jest to gatunek, od którego oczekuję takich rzeczy :p

http://www.youtube.com/watch?v=v_XFvVjaKrw

Ceglas

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
Odp: seriale
« Odpowiedź #111 dnia: 30.09.2011, 23:31:00 »
Jeśli o mnie chodzi to dziś będę kończył 3 sezon "Z archiwum X", a i od czasu do czasu obowiązkowo Kiepscy, ale większość odcinków znam już na pamięć :)

zbyszekwaw88

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: seriale
« Odpowiedź #112 dnia: 27.04.2014, 21:59:11 »
Jestem uzależniony od "Revolution" i "The Walking Dead"