Autor Wątek: Barcelona vs Real, czyli wasze ulubione kluby  (Przeczytany 10487 razy)

szulczek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Barcelona vs Real, czyli wasze ulubione kluby
« dnia: 05.04.2013, 16:02:02 »
Może tak się podzielimy na tych białych i niebiesko-czerwonych?
Nie sugerujcie się tylko tematem. Piszcie o swoich ulubionych klubach nie tylko hiszpańskich gigantach.
P.S. Moje ulubione to FC Barcelona i Borussia Dortmund. :D
« Ostatnia zmiana: 05.04.2013, 22:53:26 wysłana przez Mcin »

nox

  • FrankAndStein
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: Bracelona vs Real
« Odpowiedź #1 dnia: 05.04.2013, 21:26:53 »
Moim ulubionym klubem był zawsze Liverpool F.C. ;), a z między tymi dwoma hiszpańskimi ciężko zdecydować...

spopielarr

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Napie.....c tepe h..e
    • Zobacz profil
Odp: Barcelona vs Real, czyli wasze ulubione kluby
« Odpowiedź #2 dnia: 06.04.2013, 13:37:24 »
Od zawsze najbardziej lubilem Real ale rowniez nie gardze takimi klubami jak AC Milan czy Manchester United.

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: Barcelona vs Real, czyli wasze ulubione kluby
« Odpowiedź #3 dnia: 14.04.2013, 02:19:12 »
Ja za Barcą trzymam już z 17 lat. Miałem ok 14 lat jak zacząłem interesować się klubowym futbolem, tym bardziej że sam w tamtych czasach starałem sie rozwijać piłkarsko grywając z kolegami po szkole czy to w reprezentacji szkolnej. I jakoś tak ta Barcelona z tamtych czasów z grającym Abelardo, Guardiolą, Luisem Figo, i trenującym ją Johanem Cruyff'em wpadła mi w oko i tak juz zostało.

Nie zawsze grają dobrze, wiele sezonów mieli słabszych i kilka dotkliwych porażek, mimo obecnej fali krytyki jaka spada na ten klub (szczególnie z klawiatur hejterów w wieku gimnazjalnym i zwolenników innych klubów) za nudnawą tiki-takę (20-30 podań i strzał na bramkę) oraz niezbyt eleganckie czasem pojawiające się teatralne zachowania na boisku - Barca od lat jest moim ulubionym klubem sportowym :) I czyjeś marudzenie/groźby/trollowanie tego nie zmienią bo większość tych co krytykuje to nawet nie zna nazwisk trenerów i graczy ze swego "ulubionego" klubu, nie wspominając już o jego historii, a taką każdy porządny kibic znać powinien.


gotek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Barcelona vs Real, czyli wasze ulubione kluby
« Odpowiedź #4 dnia: 03.07.2013, 11:11:30 »
JUVENTUS TURYN !

zbyszekwaw88

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Barcelona vs Real, czyli wasze ulubione kluby
« Odpowiedź #5 dnia: 27.04.2014, 21:55:32 »
Ja przepadam za Ac Milanem :), a w temacie tych 2-ch klubów to jestem po obu stronach, ponieważ obydwa kluby mają wyczesanych graczy, zgranie, i styl gry.