Autor Wątek: W co nadłużej graliście w dzieciństwie  (Przeczytany 57913 razy)

slawekwch

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: W co nadłużej graliście w dzieciństwie
« Odpowiedź #75 dnia: 04.08.2011, 13:15:55 »
Goal 3 - zdecydowany faworyt :) Kumple z podwórka przychodzili i potrafiliśmy grać cały dzień.

companiero

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: W co nadłużej graliście w dzieciństwie
« Odpowiedź #76 dnia: 12.10.2011, 23:32:55 »
Miałem z 16 lat gdy kupiłem pegasa więc to takie późne dzieciństwo :) .Generalnie to nie wiem czy te gry były takie trudne ..czy ja byłem taki gułowaty ale ciężko mi było którąkolwiek przejść do końca .Najczesciej i najdluzej męczyłem Ultimate Stuntman ze złotej piątki ,gra mi się podobała ale nie mogłem nigdy za daleko dojść :( .

Wander

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
Odp: W co nadłużej graliście w dzieciństwie
« Odpowiedź #77 dnia: 24.10.2011, 14:50:19 »
A ja miałem w zeszycie zapisane tytuły gier. Gdy przechodziłem grę poprawiałem nazwę gry zielonym mazakiem. Czy crap czy klasyk było bez znaczenia, każdą chciałem przejść. W tym samym zeszycie prowadziłem obliczenia, jedne dotyczyły tego ile procent gier przeszedłem i pamiętam, że wychodziło coś około 90%.

Mogę nie pamiętać, w które najdłużej grałem w dzieciństwie, więc wystawiam tylko trójkę.

Battletoads.
 Gra była ekstra, ale niezwykle trudna jak dla mnie. Męczyłem się nad kilkoma poziomami, o ile Level 3 przechodziłem z łatwością, kolejne sprawiały mi niezwykłą trudność. Pewnego dnia gdy zacząłem grać wieczorkiem, przeszedłem grę około 4 nad ranem otulony w koc z podkrążonymi oczami.

Back to the Future II & III.
 Niezwykle długa i nudna gra. Na 3 kartkach z bloku rozrysowaną miałem przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Pozaznaczane wszystkie drzwi i gdzie one prowadzą, a także zaznaczone miejsca z rebusami. Na 4 karce miałem właśnie wypisane łamigłówki i gdy nie grałem, siedziałem ze słownikiem od angielskiego i je rozszyfrowywałem. Oczywiście nie dało się wszystkich, ale nadal wierzyłem, że uda mi się ją przejść. Gdy już mapy czasowe miałem gotowe, przystąpiłem do przechodzenia. Grałem od rana, potem zrobiłem przerwę, potem znowu grałem do wieczora, zostawiłem pegasusa włączonego na noc, rano dalej grałem, zrezygnowałem dopiero wieczorem i wyłączyłem konsole. Tej gry nie udało mi się ukończyć ;/

F1 Hero.
 Wybierając nazwę gracza po podaniu imienia dodałem liczbę, ot tak sobie, bo akurat spojrzałem na kalendarz. Był 26 sierpnia. Nie sądziłem wtedy, że ta gra będzie aż tak długa. Pół zeszytu zapisanego japońskimi krzaczkami, które były po to by można było kontynuować grę od tego momentu. Zapisywałem co runda w razie jakbym przegrał wyścig. Trwały one strasznie długo. Co jakiś czas robiłem przerwy w sezonie, a grę ukończyłem calutką przed świętami. Albo to było boże narodzenie albo Sylwester. W końcu mogłem ją podkreślić na zielono :]

gnomiuszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Odp: W co nadłużej graliście w dzieciństwie
« Odpowiedź #78 dnia: 03.11.2011, 18:26:38 »
Najdłużej siedziałem przy Yie ar kung-fu. Obijałem swoich przeciwników bez opamiętania i tak dochodziło się do setnego lewela :D, nawet jeśli posiom trudności w grze już nie narastał. walkę z wangiem na pierwszym poziomie miałem opanowaną do perfekcji, waliłem go nogą po łbie bez zadraśnięcia zdobywając dodatkowe 5000 pkt za perfekt. Kolejna gra to porter z carda asder 1993. To była gra polegająca na przesuwaniu brązowych skrzyń na czerwone gwiazdy w wyznaczonym czasie. Mój rekord to 22 poziom i dalej nigdy nie dotarłem :D

ProPanbutan

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: W co nadłużej graliście w dzieciństwie
« Odpowiedź #79 dnia: 11.11.2011, 12:34:43 »
Ja najdłużej grałem w Power Blade 2 ale nigdy jej nie przeszedłem dochodziłem do ostatniego budynku ale nigdy go nie przeszedłem :D Drugą grą była chyba chip&dale rescue ranger jeszcze było na pewno parę gierek ale nie pamiętam już ich.

KiK-NintendoFan

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: W co nadłużej graliście w dzieciństwie
« Odpowiedź #80 dnia: 12.01.2012, 21:52:44 »
Można powiedzieć...że we wszystko co miałem, grałem z siostrą dłuuuugo, do znudzenia. No i niezapomniana eksploracja WSZYSTKICH gier z tych głupich 9999999in1. Zawsze siedzieliśmy do ciemnej nocy.

djwebster

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
Odp: W co nadłużej graliście w dzieciństwie
« Odpowiedź #81 dnia: 12.01.2012, 23:20:32 »
nie bede orginalny mowiac ze poprostu w mario i contre najwiecej sie kiedys gralo

FamiClone

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: W co nadłużej graliście w dzieciństwie
« Odpowiedź #82 dnia: 13.01.2012, 21:56:53 »
Grywało się grywało, niestety co do tytułów w które grałem nie jestem pewien, ponieważ miałem wtedy 5-7 lat...
Jednakże jeżeli się nie mylę to było to looney tunes, tmnt manhatan project, tank 1990 iii.... Mario!!!
Pamiętam, że zawsze wcześnie rano wstawałem, uruchamiałem moją białą konsolkę (niestety nie wiem co to był za klonik. Mózg zapamiętał tylko kolor biały QQ) i grałem grałem i grałem cały dzień z babcią, dziadkiem i wujaszkiem ^^ Jeśli się nie mylę to pegasus z grami został wyrzucony na śmietnik, a jego miejsce zastąpiło n64 z zeldą... ahh to były czasy :)
« Ostatnia zmiana: 14.01.2012, 09:13:27 wysłana przez FamiClone »

OldSchool222

  • NIECH SIĘ INNI WSTYDZĄ!!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 280
  • Pegasus Forever :]
    • Zobacz profil
Odp: W co nadłużej graliście w dzieciństwie
« Odpowiedź #83 dnia: 13.01.2012, 22:51:26 »
Pamiętam, że zawsze wcześnie rano wstawałem, uruchamiałem moją białą konsolkę (niestety nie wiem co to był za klonik. Mózg zapamiętał tylko kolor biały
prawdopodobnie IQ-502

mlody92

  • Gość
Odp: W co nadłużej graliście w dzieciństwie
« Odpowiedź #84 dnia: 23.02.2013, 13:03:31 »
mario, ta gra była bez końca :d

Gustlik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: W co nadłużej graliście w dzieciństwie
« Odpowiedź #85 dnia: 24.02.2013, 01:20:16 »
Najdłużej to chyba w Lode Runnera, i poza tym w Contrę i SMB, a na 2 osoby to najczęściej Contra i Legendary Wings szły w slot.

Andrewww

  • Gość
Odp: W co nadłużej graliście w dzieciństwie
« Odpowiedź #86 dnia: 13.11.2013, 16:58:26 »
Dużo tego było, bardzo lubiłem Circusa, Islandera, rewelacyjny Goonies, Ghostbusters, Olimpiada :)
« Ostatnia zmiana: 14.11.2013, 15:55:23 wysłana przez Andrewww »

willy_poodle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: W co nadłużej graliście w dzieciństwie
« Odpowiedź #87 dnia: 21.11.2017, 23:16:00 »
SMB, Fantastic Dizzy, oba Big Nose'y, Willow, Bucky O'Hare, Street Fighter III Turbo, Prince Of Persia, Micro Machines

Legenda

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: W co nadłużej graliście w dzieciństwie
« Odpowiedź #88 dnia: 20.02.2018, 21:53:22 »
SWOS, Sid Meier's Civilization, The Settlers, FM