Autor Wątek: W co nadłużej graliście w dzieciństwie  (Przeczytany 57929 razy)

Pangia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 148
  • Pang(i)a
    • Zobacz profil
Odp: W co nadłużej graliście w dzieciństwie
« Odpowiedź #30 dnia: 16.06.2010, 18:51:47 »
Gdy ostatnio grałem (a było to parę miechów temu), nie mogłem się oderwać od Tennisa.

April Black

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: W co nadłużej graliście w dzieciństwie
« Odpowiedź #31 dnia: 20.06.2010, 12:12:52 »
Zdecydowanie najdłużej grałam w Super Mario Bros. Raz nawet udało mi się spalić na tym zasilacz ;) Zresztą do dziś w to gram na potęgę (a raczej grałabym, gdyby nie to, że moja konsola jest aktualnie zepsuta i czekam na naprawę, ew. na kupno nowej :( )
Oprócz tego dużo czasu spędzałam przy takich grach jak Contra, Chip&Dale, Riki Kunio.

spopielarr

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Napie.....c tepe h..e
    • Zobacz profil
Odp: W co nadłużej graliście w dzieciństwie
« Odpowiedź #32 dnia: 23.06.2010, 19:32:24 »
ja najdluzej gralem w contre i do dzis w to gram.gralem tez w chip&dale1 i 2 big nose micro machines z bracmi mario i takie tam

Zelas12

  • Fan Famicoma i Castlevani!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 327
    • Zobacz profil
Odp: W co nadłużej graliście w dzieciństwie
« Odpowiedź #33 dnia: 23.06.2010, 20:18:29 »
Było sporo tych gier ale tak naprawdę najwięcej grałem w Built to Win,Castlevanie,Blades of Steel,Dream Master,G.I.Joe,nie zapomnę tych chwil jako dzieciak kiedy zagrywałem się w te gierki to było coś pięknego!

SebaSan1981

  • Gość
Odp: W co nadłużej graliście w dzieciństwie
« Odpowiedź #34 dnia: 24.06.2010, 20:16:12 »
Najdłużej?? Odpowiedź jest oczywista: Fantastic Adventures of Dizzy (ze Złotej Piątki). Chyba z pół roku grałem (z małymi przerwami na Kunio Kuna) by w końcu odkryć wszystkie zagadki i ukończyć grę.
Niewiele krócej bo ok 4 miesiące zajęło mi rozpracowanie na konsoli SuperRobinhooda.

Carmen

  • Crazy werewolf.
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
  • ひぐらしのなく頃に
    • Zobacz profil
Odp: W co nadłużej graliście w dzieciństwie
« Odpowiedź #35 dnia: 28.06.2010, 23:10:54 »
Oj, Adventure Island III dała mi się we znaki. Do tej pory jej nie przeszłam. Do 2 w nocy grałam itd., ale nic.
Ja ją kiedyś przejdę zobaczycie xD

Ranger

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: W co nadłużej graliście w dzieciństwie
« Odpowiedź #36 dnia: 30.06.2010, 21:15:44 »
Najdłużej pykałem w Laser invasion. Jakieś 4 miechy, powaga. Raz że mało czasu a 2 że to gra masakrycznie trudna i częście trafiał mnie pindolec przy przechodzeniu, więc wyłączałem grę i po jakimś czasie odpalałem by naspokojnie przechodzić dalsze poziomy.

Mozart

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: W co nadłużej graliście w dzieciństwie
« Odpowiedź #37 dnia: 11.08.2010, 15:05:41 »
Nie wiem, czy gry na amigę też się liczą, ale ja od 15 lat gram namiętnie w sensible world of soccer. Jeśli chodzi o jedną sesj,e to oczywiście swos - przed maturą z dwoma kumplami ok. 40 godzin non - stop, z małą przerwą na zlutowanie kabelka w joysticku. Z pegasusowych gierek to najchętniej grałem w mario, tetrisa, bombera (genialna muzyczka) oraz w gierkę, której nazwy nie pamiętam, ale przechodziło się obhaterem po ciemnej planszy i zbierało coś na kształt złotego piasku w usypanych kupkach. Ta gra była dostępna na cardridgu 168 in 1.
Pozdrawiam!

Vanessa

  • Gość
Odp: W co nadłużej graliście w dzieciństwie
« Odpowiedź #38 dnia: 11.08.2010, 19:57:52 »
Najdłużej grałam w Adventure Island 2 i w Super Mario Bros. Mario udało mi się przejść a w Adventure Island2 byłam bardzo daleko. Niestety ostatnio jak grałam na emulatorze to nawet do połowy gry nie mogłam dojść.

Heniek97

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Spamer :)
    • Zobacz profil
Odp: W co nadłużej graliście w dzieciństwie
« Odpowiedź #39 dnia: 14.08.2010, 08:23:30 »
mario, 1000000in1, 999999in1

Mister Pegasus

  • Gość
Odp: W co nadłużej graliście w dzieciństwie
« Odpowiedź #40 dnia: 14.08.2010, 09:10:41 »
Ja najdłużej grałem w Contre i Battle City (czyli w sumie tanki). Znów będę mógł grać w te gry na konsoli :D, bo niedługo dostanę Pegasus iq-502 ;D!

LISTI

  • Contra MasteR : )
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: W co nadłużej graliście w dzieciństwie
« Odpowiedź #41 dnia: 15.08.2010, 12:22:23 »
Ja najczesciej gralem w Chip 'n' Dale Rescue Rangers 2 :D. Caly czas z kuzynem gralismy. Przechodzilismy gre, potem na dwor grac w noge czy cos a potem znow to samo ;). czasem to tak wygladalo :)

Mister Pegasus

  • Gość
Odp: W co nadłużej graliście w dzieciństwie
« Odpowiedź #42 dnia: 23.08.2010, 16:50:57 »
@LISTI

A ja zawsze myślałem, że ty cały czas grałeś w Contrę ;), jednak się myliłem :F.

jarasb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: W co nadłużej graliście w dzieciństwie
« Odpowiedź #43 dnia: 03.09.2010, 14:52:24 »
Ja najdłużej grałem w POW i Contra na nesie. Na A500 Mortal Kombat II, całymi dniami :D

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: W co nadłużej graliście w dzieciństwie
« Odpowiedź #44 dnia: 03.09.2010, 19:47:23 »
Najwięcej czasu spędziłem przy Batman Returns i Tiny Toon a na dwóch graczy to standardowo: Mario, Contra, Goal 3.