Autor Wątek: Jakie kanały tv oglądacie  (Przeczytany 22308 razy)

1990_in_1

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: Jakie kanały tv oglądacie
« Odpowiedź #15 dnia: 06.07.2013, 12:32:58 »
od skończenia gimnazjum nie oglądam telewizorni - wszystko czego chcę jest w internecie bez reklam. Jak mi się coś podoba i nie jest już popularne (jeszcze nie zarabia na siebie) to w miarę możliwości płacę twórcom. I to się tyczy filmów, seriali, książek i muzyki z pierwszeństwem dla rodzimych tworów.
W którymś z filmów Piątek był motyw z oglądaniem discovery, by poczuć się intelektualistą:D Czasem, gdy ktoś ogląda to się przysiądę, ale jak odcinek trwa 30 minut, a przekazane w nim informacje i zdjęcia trwają niecałe 10 minut to szlag człowieka trafia jak po raz piąty powtarzają mu tą samą informację..

Pegasus Family Game

  • Mam IQ-502 i przeszedłem Mario. Grozisz mi?
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Pegasus był, jest i będzie w sercach Polaków...
    • Zobacz profil
Odp: Jakie kanały tv oglądacie
« Odpowiedź #16 dnia: 08.07.2013, 19:58:38 »
Od jakiegoś (dość dłuższego) czasu, telewizora używam do grania na konsolach.

to tak jak u mnie. Ja nawet odbiornika nie mam podpiętego do anteny, ba, nawet jej nie mam.

salviador

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Jakie kanały tv oglądacie
« Odpowiedź #17 dnia: 09.07.2013, 00:11:59 »
same here, na crt'ku tylko pegasus i ps2 ;]

MEDIA KŁAMIĄ! ;>

Stinger

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
Odp: Jakie kanały tv oglądacie
« Odpowiedź #18 dnia: 08.10.2013, 14:13:43 »
Ja oglądam Discovery Channel, History Channel, i BBC Knowladge. Interesują mnie tam głownie "Wojny magazynowe", "Top Gear" i "Gwiazdy Lombardu".

salviador

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Jakie kanały tv oglądacie
« Odpowiedź #19 dnia: 21.10.2013, 05:31:12 »
apropos bajek na CN to śmiem twierdzić, że za naszych czasów były bardziej ryjące banie np. - krowa i kurczak czy jam łasica ;] nie powiesz mi ze teraz leci coś bardziej porytego ;D

Matisek

  • Gość
Odp: Jakie kanały tv oglądacie
« Odpowiedź #20 dnia: 21.10.2013, 07:04:15 »
McGoris, ja niestety nie mam kanału History a bardzo bym chciał zamiast któregoś Discovery. To co ktoś wyżej wspomniał, odcinki mają po pół godziny i drugie tyle reklam, a informacje powtarzają się po 2-3 razy. Jedyne co trzyma poziom taki jaki powinno to Pogromcy Mitów, ale to dlatego, że wyraźnie widać w co ten program celuje. :) Ja nie oglądam ostatnio w TV praktycznie nic poza filmami, ale i tak rzadko to robię.

zbyszekwaw88

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Jakie kanały tv oglądacie
« Odpowiedź #21 dnia: 27.04.2014, 21:52:43 »
Ja oglądam wszystkie Discovery, Animal planet, nickelodeon, tvp1/2, polsat, tvn, Extreme sports i czasami jak znajdę to pokera na jakimś zagranicznym kanale