Autor Wątek: Zrzęda online czyli wszystko co nas wkurza in one pack  (Przeczytany 19202 razy)

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Zrzęda online czyli wszystko co nas wkurza in one pack
« Odpowiedź #30 dnia: 27.02.2010, 20:40:15 »
Dobrze powiedziane MaarioS. Siedzi ich tam ciup że tak powiem z 6 na zapleczu, w kantorkach czy ciul wie jak tam się te pomieszczenia nazywają a przy jednym okienku nieraz i 10 osób stoi, które obsługuje jakaś stara baba która robi wszystko 5 razy wolniej od jakiejś młodej i na dodatek jest tych okienek z 5 z czego 1 czynne od wysyłek i jedno czynne od wpłat/wypłat. A przy reszcie jest tabliczka - przepraszamy przerwa techniczna czy jakoś tak... I jak tu się nie wkurzyć??

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Zrzęda online czyli wszystko co nas wkurza in one pack
« Odpowiedź #31 dnia: 27.02.2010, 20:49:20 »
co ty od nich chcesz, wiesz w ogóle,m ile się kawę parzy?? a słodzi?? nie mówiąc o dolewaniu mleka, piciu czy sikaniu po niej!! każdy urzędnik powinien mieć co 10 minut godzinę przerwy na takie sprawy!!! :P

arczix

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: Zrzęda online czyli wszystko co nas wkurza in one pack
« Odpowiedź #32 dnia: 16.03.2010, 23:00:17 »
A mnie wnerwia... Eeemm... "Ostra selekcja" u kobitek :D . Niektóre (żeby nie było, że wszystkie ;) ) uważają się za bardzo wartościowe, a są ch**a warte za przeproszeniem. A jeszcze inne , jakby to powiedzieć, nie potrafią dojrzeć prawdziwych wnętrzności faceta :/ Dobra kończę, bo prawię jak jakiś Emo-lec :P

SebaSan1981

  • Gość
Odp: Zrzęda online czyli wszystko co nas wkurza in one pack
« Odpowiedź #33 dnia: 17.03.2010, 15:54:14 »
Do Emo Ci daleko. Mnie wk**wia w radiu RMF FM "piosenkarka" Lady Gaga i jej pijacki bełkot Blah Blah Blah w kawałku Bad Romance. Co oni za gówno promują w tym radiu!!! Normalnie uszy więdną i na wymioty się zbiera... to samo mam z Feel'em i jak słysze te jego skowyty i jęki to jestem bliski pójścia po siekierę...

VerminatorX

  • Mroczny Kombajnista
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Jestem Spamistą.
    • Zobacz profil
Odp: Zrzęda online czyli wszystko co nas wkurza in one pack
« Odpowiedź #34 dnia: 17.03.2010, 16:04:06 »
Peja, Firma i ich JP, upierdliwi ludzie, Taniec z Gwiazdami...

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Zrzęda online czyli wszystko co nas wkurza in one pack
« Odpowiedź #35 dnia: 17.03.2010, 18:58:46 »
taniec z gwiazdami przeżyje, bo u mnie w domu nikt tego nie ogląda. gorzej z "kocham cię polsko"... misja TVP na 100%

R3zar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 66
  • かめはめ波
    • Zobacz profil
Odp: Zrzęda online czyli wszystko co nas wkurza in one pack
« Odpowiedź #36 dnia: 17.03.2010, 19:38:24 »
Nie cierpię jakieś peje te firmy i całe inny szajs włącznie z wiejskim disco polo i jego zwolennikami bo myślą że jak na festynie non stop to gówno leci to jak pójdą do jakieś np. WZetki to też będzie to samo. A do tego jeszcze wszystkie takie seriale na TVP 1 i 2, każdy wie o co chodzi i jak można zapomnieć o tych jeb*nych emo, a i bym zapomniał o parszywej służbie zdrowia z parszywymi harpiami na poczcie w okienku. Seba masz racje ten gówniany bełkot w radiu a jak nie to, to kawałek męczący od 5 lat i puszczany kilka razy w jedną godzinę to naprawdę masakra do tego skowyt jakiś jak by był Bob Marley to bym się nie obraził.
« Ostatnia zmiana: 18.03.2010, 17:23:32 wysłana przez R3zar »

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Zrzęda online czyli wszystko co nas wkurza in one pack
« Odpowiedź #37 dnia: 18.03.2010, 16:15:07 »
jakość tych... ehm... utworów można przeboleć. chodzi raczej o częstotliwość ich puszczania. ja prawie radia nie słucham, a mimo to jestem nimi katowany regularnie.

Buu

  • Gość
Odp: Zrzęda online czyli wszystko co nas wkurza in one pack
« Odpowiedź #38 dnia: 29.03.2010, 07:02:23 »
Ja staram się zagłuszać radiowe skowyty i jęki muzą którą bardzo lubię. Np muzyka klasyczna która relaksuje i pozbawia nagromadzonej przez cały dzień wściekłości. Lubuję się też w klimatach folkowych bo tylko takie działają na mnie pozytywnie.

Co do rzeczy aktualnych to ostatnio poruszyła mnie sprawa częstych napadów na policjantów. To jednego pobili, innego zadźgali, teraz w Koninie byla zadyma na meczu gdzie hooligans rzucali w kordony unowocześnionego ZOMO cegłami, ławkami butelkami i czym tam popadło..Policja straciła całkiem reputację bo o ile wczesniej łepki bali się do nich podejść to teraz biją gliniarzy bo wiedzą że to przyniesie im chwałę i szacun w przestępczym półświatku. Panowie policaje - weźcie się w garść i nie dajcie się gnojom w kapturach pomiatać!!!

Pangia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 148
  • Pang(i)a
    • Zobacz profil
Odp: Zrzęda online czyli wszystko co nas wkurza in one pack
« Odpowiedź #39 dnia: 29.03.2010, 12:59:24 »
Było to dość dziwne - JP rzuca cegłami, policja zakrywa się tarczami i wycofuje.

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Zrzęda online czyli wszystko co nas wkurza in one pack
« Odpowiedź #40 dnia: 29.03.2010, 14:44:22 »
bo jakby poszli do przodu, to zaraz by było 1000 spraw o nadużycie i pobicie, "bo mój synek grzeczny i nie wierzę, żeby coś takiego robił". swoją droga wcześniej też były ataki na policjantów, tyle, że po tym zadźganiu w warszawie zrobiło się to "modne" i mówią o każdym incydencie, w którym ofiarami padają panowie w granatowych mundurkach. bo media muszą na nośnych tematach popularność zdobywać.

Pangia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 148
  • Pang(i)a
    • Zobacz profil
Odp: Zrzęda online czyli wszystko co nas wkurza in one pack
« Odpowiedź #41 dnia: 29.03.2010, 16:02:44 »
Po to mają broń. Ustrzelić jednego skur**syna z drugim i się uspokoiłby. Pod blokiem nie raz mam taką "zbiórkę kolesi" i sam bym ich chętnie powystrzelał. A przynajmniej z siekierą wyskoczył.

Maxwell

  • Gość
Odp: Zrzęda online czyli wszystko co nas wkurza in one pack
« Odpowiedź #42 dnia: 30.04.2010, 14:47:18 »
Poza tym, co już tu wymieniłem, to jeszcze mnie wkurza(ją):
- pasożyci
- przestępcy
- homoseksualiści
- gdy coś mi nie wychodzi

Maxwell

  • Gość
Odp: Zrzęda online czyli wszystko co nas wkurza in one pack
« Odpowiedź #43 dnia: 07.03.2011, 22:04:15 »
Mnie jeszcze wkurzają ludzie którzy niby wiedzą wszystko lepiej od innych.

YAHHA

  • Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 302
  • WAKE UP BITCH
    • Zobacz profil
Odp: Zrzęda online czyli wszystko co nas wkurza in one pack
« Odpowiedź #44 dnia: 07.03.2011, 22:56:14 »
 ;D

Generalnie ciężko mnie wyprowadzić z równowagi ale ... naturalnie nikt i nic mnie nie wkurza, może prócz gości którzy obrabiają ci du.... za plecami, szkoda że takich na tym forum nie ma wtedy mogłbym powiedzieć oo tacy to mnie ho ho dopiero co wkurzają  8)


ps.  ;)
« Ostatnia zmiana: 07.03.2011, 23:04:37 wysłana przez YAHHA »