Autor Wątek: Wasze pasje...  (Przeczytany 40658 razy)

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #75 dnia: 31.08.2009, 10:43:54 »
Batman (filmy, seriale aniomowane, figurki, komiksy), Dragon Ball (serial, filmy, figurki), G.I.Joe (figurki, film), Geografia polityczna (flagi, godła państw), Aktualne wydarzenia na świecie, Elektronika, Gry na PC, PSX, Pegasus, GameBoy Color, trochę Pokemony jeszcze, Język angielski i hiszpański, Sport: głównie piłka nożna i skoki narciarskie (maniak :!: :F).

Buu

  • Gość
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #76 dnia: 31.08.2009, 10:46:40 »
Zabijanie ludzi, jedzenie czekoladek, absorbowanie przeciwników, walka z Son Goku i resztą.. heh a tak poważnie to wszystkiego po trochu. Mam bardzo wszechstronne zainteresowania..

Pegasus300

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Oto jest spółka zło dundersztycaaa!
    • Zobacz profil
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #77 dnia: 31.08.2009, 13:24:58 »
a ja nie mam zadnej pasji, na serio

Zylok

  • Gość
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #78 dnia: 31.08.2009, 13:36:47 »
Mnie też wszystko po trochu interesuje. Trochę tego, trochę tamtego i jest :P

VerminatorX

  • Mroczny Kombajnista
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Jestem Spamistą.
    • Zobacz profil
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #79 dnia: 01.09.2009, 20:05:07 »
Mnie interesują postacie z uniwersum Marvela a najbardziej to Spider-Man, mam wszystkie komiksy wydane przez Tm-Semic (1990-1998), niestety w formie e-booka ale jestem za młody żeby je zdobyć "na żywo" (1990-1998) i ściągam też serial (1994-1998).

Pegasus Master 2

  • Gość
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #80 dnia: 01.09.2009, 20:20:06 »
moja pasja?

słuchafony jak dzwony na uszach mikser przed sobą i włączony pegasus...

..co mi to daje? piękne remixy nut 8bit (a raczej 5 kanałowych)

CZACHA

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Kto ma pada ten ma władze !!!!!
    • Zobacz profil
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #81 dnia: 29.10.2009, 20:12:34 »
ja  interesuje się 2 wojną światową motoryzacją telefonami elektronikom i oczywiscie konsolami

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #82 dnia: 29.10.2009, 21:12:33 »
ja  interesuje się 2 wojną światową
czyli swój :P

Buu

  • Gość
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #83 dnia: 30.10.2009, 11:09:57 »
ja się interesuję trzecią wojną światową. Wiadomo powszechnie że masońscy żydzi i bogaci amerykanie wraz z bojówkami z Tadżykistanu będą próbowali zaburzyć nasz idealny porządek świata. U nas niestety coraz bardziej zajadłe są moherowe oddziały ojca redaktora i postanowiłem z nimi skutecznie walczyć. W tym celu już udało mi się swymi manipulacjami wywołać zadłużenie w ZUS i NFZ by instytucje te nie mogły płacić dziadygom świadczeń...

Kaptuch

  • !!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 398
  • !!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
    • Zobacz profil
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #84 dnia: 30.10.2009, 12:51:59 »
telefoni komorkowa,Piłka nożna,ogolnie sport,Kiedys samochody,teraz jeszce emulacją,Muzyka jest spoko

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #85 dnia: 30.10.2009, 14:51:19 »
ja się interesuję trzecią wojną światową. Wiadomo powszechnie że masońscy żydzi i bogaci amerykanie wraz z bojówkami z Tadżykistanu będą próbowali zaburzyć nasz idealny porządek świata. U nas niestety coraz bardziej zajadłe są moherowe oddziały ojca redaktora i postanowiłem z nimi skutecznie walczyć. W tym celu już udało mi się swymi manipulacjami wywołać zadłużenie w ZUS i NFZ by instytucje te nie mogły płacić dziadygom świadczeń...
widzę king kong jest w tobie silny http://www.youtube.com/watch?v=tk_IRzUmNDM :D

CZACHA

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Kto ma pada ten ma władze !!!!!
    • Zobacz profil
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #86 dnia: 30.10.2009, 15:45:45 »
Mcin jakies konkretne zainteresowania np broń pancerna,ręcxzna czy ogulnie =?

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #87 dnia: 30.10.2009, 15:55:56 »
ogólnie, ale z naciskiem na brań indywidualną i Pancerną, trochę taktyka i strategia no i pozostałych rzeczy pokroju marynarki, polityki, wywiadu czy lotnictwa też się liznęło :)

CZACHA

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Kto ma pada ten ma władze !!!!!
    • Zobacz profil
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #88 dnia: 30.10.2009, 18:44:48 »
ja prawie tak samo nawet ostatnio staram sie o dostanie do grupy rekonstrukcyjnej

cyklop22

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #89 dnia: 30.10.2009, 18:54:12 »
Moje 3 najwieksze,ale nie jedyne pasje to:
-Motoryzacja(mechanika pojazdowa,tuning),uwielbiam zapodac glosno muze i zapierdzielac(a jezdze mnostwo,wszedzie autem,bo to kocham:)
-Pilka nozna,(czynnie i biernie)moglbym grac codziennie ale nogi nie pozwalaja:(bo jeszcze trzeba pracowac wiec gram w  poniedzialek i srode,a i meczyki w telewizji chetnie ogladam z browarkiem w garsci oczywiscie:P raz bylem nawet na meczu Barcy.
-Gry wideo,ktore sa moja pasja od dziecka,jednak moja aktywnosc jako gracza spada wprost proporcjonalnie do wieku:) jednak dalej pogrywam,chociaz juz nie tak czesto...
Tak wogole to wlasnie nasze pasje czynia zycie ciekawym bo niestety jak spiewal DZEM "W zyciu piekne sa tylko chwile" wiec trzeba sobie ich stwarzac jak najwiecej AMEN:P