Autor Wątek: Wasze pasje...  (Przeczytany 40663 razy)

Dziadu

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 512
  • STARA GWARDIA to the death
    • Zobacz profil
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #15 dnia: 17.06.2008, 15:06:53 »
ja też aż tak bardzo nie mogę się oddawać najprzyjemniejszej z uciech gracza ale pamiętam jak kiedyś z kumplami sie grało po kilkanaście godzin, jak już któryś nie dawał rady to cisnął komara budziło się go po 2-3 godzinach i jechał dalej ;D ah to były czasy

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #16 dnia: 19.06.2008, 19:06:30 »
No dokładnie - takie maratony były zabójcze :D Dzisiaj to już bym nawet tyle nie wytrzymał pewno ;) Chyba najwięcej nocy to samemu zarwałem na Diablo 2 i GTA 3 i Vice City. Ten drugi szczególnie miał klimat taka gangsterka i poczatek zabawy od 22 ;)
Dobre też było jak z kumplem maniakalnie przez pół wakacji graliśmy codziennie od 24 do 5 rano w CS'a i Warcrafta w necie. I te teksty - dobra jest 2 przełączamy się na serwery amerykańskie, bo tam jest dopiero 20, a u nas już ludzi nie ma do gry :D Codziennie oglądałem wschód słońca ;)

[R]ay

  • Gość
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #17 dnia: 23.08.2008, 02:17:30 »
Hobby? Oj, dużo by wymieniać. Interesuję się cieżką muzyką, ostatnio militarystyką, Air-Soft-Guns, choć nie mam z kim wyjechać, strzelectwem tradycyjnym (wiatrówy), konsolami, filmami i przede wszystkim GRANIEM.
Żeby nie było, że jestem sam- ja też wiele nocek zarywałem, z resztą, na wakacje NIGDY się nie wysypiam. :D

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #18 dnia: 27.08.2008, 22:02:20 »
a ja od wójka zdobyłem poradnik mechanika lotniczego z 1957:)

Staszker

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #19 dnia: 01.09.2008, 19:03:22 »
Final Fantasy, Final Fantasy i jeszcze raz Final Fantasy. :)

A i lubię jeszcze wkurzac ludzi i to bardzo (ale mam hobby ;D).

paula9410

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #20 dnia: 01.09.2008, 19:15:41 »
Staszker, masz bardzo oryginalne hobby ;D Ja o swoim lepiej się nie wypowiem, nie chcę przez panów zostać wysmiana :D

Evil

  • Gość
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #21 dnia: 01.09.2008, 19:22:26 »
skoro napisałaś, że się nie wypowiesz, to znaczy że chcesz się wypowiedzieć, tylko najpierw chcesz żeby Cię ktoś o to poprosił - mam rację? :P

paula9410

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #22 dnia: 01.09.2008, 19:28:14 »
Nie, bo skoro już skomentowałam hobby Staszker'a, to zaraz pewnie by się ktos spytał (pewnie Ty :D) o moje hobby, więc z góry uprzedzam, że się nie wypowiem ;P

jagodzia

  • Gość
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #23 dnia: 01.09.2008, 21:42:04 »
Więc ja się zapytam, jakie masz te ciekawe hobby? Ja zajmuje się pisaniem powieści ( Jak narazie nikt nie czytał tylko psiapsióła, mówiała że fajne ) mniej typowe dla dziewczyn, to kompami ale bardziej na częsciach się znam niż na tych wszystkich programach i programikach, intersuje się tez włamami na gg  i hakowaniem czyjś kont pocztowych, ale to inna bajkaxDD A tak po za tym z zamiłowania i to jest moje największe hobby to gotowanie, dlatego też poszłam w tym kierunku do szkołyxD

szasza31

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #24 dnia: 02.09.2008, 16:31:27 »
Ja lubię ale piec, popykać w szachy czy eurobussines. Uwielbiam też sklejać modele itp.
No i sport przede wszystkim.

Wydaje mi się że ktoś mi skasował posta w tym temacie ;) :angry:

ed. pomyliło mi się jednak
« Ostatnia zmiana: 03.09.2008, 14:57:22 wysłana przez szasza31 »

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #25 dnia: 02.09.2008, 16:41:42 »
a ja też lubie pichcić, ale mi to nie wychodzi. no i nastawiam się na lekture clausevitza.

Teti

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #26 dnia: 05.09.2008, 18:16:00 »
A ja interesuje się Indiami, Bollywood i filmami indyjskimi. Wielu panom może to się wydać beznadziejne ale powiem wam że jest kilka fajnuch filmów indyjskich które spodobałyby się chłopakom. Oprócz tego lubię Harry'ego Pottera, a szczególnie Snape'a i dużo czytam. Lubię też wszystkiego po trochu- trochę męskie upodobania też mam bo się wychowałam z samymi chłopami, moimi kuzynami :P

Dziadu

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 512
  • STARA GWARDIA to the death
    • Zobacz profil
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #27 dnia: 11.09.2008, 23:19:18 »
jagodzia a gdzie chodzisz do tej szkoly bo jak we wrocku to tak sie sklada ze ja juz ogolem 5 rok szkoly gastronomicznej robie(aktoalnie ostatni) a w mojej okolicy jest tylko ta ;D

PegazusMaster

  • Gość
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #28 dnia: 11.09.2008, 23:34:29 »
SHMUPY ! Kocham te gry. Mam na PC kolekcję około 100 najulubieńszym jest:
Blue Wish Ressurection.
Emulacja - Wszystkie bardziej znane konsole i Shmupy oczywiście. Na Segę króluje u mnie:
Alien Soldier, Contra Hard Corps.
FinalFantasy, Chrono Trigger, Cyber Knight - Czyli RPG/jRPG na SNES !
Muzyka: Tworzenie cięęężkiej muzyki :P
Gry: Tworzenie jrpg/horrorów (początki)
Rysowanie, ale to już trochę odłożyłem na bok.
Horror/S-F/thiller - w formie filmowej/komiksowej ULUBIONY: Blade Runner/Lśnienie
Amatorskie gry fabularne - tym warto się zainteresować polecam: Blurred Line - Genialna gra RPG - najlepsza jaka powstała wg. mnie. (Jeśli ktoś gra dla fabuły i docenia jej potencjał)
Dla fanów FF polecam Final Fantasy Endless Nova również amatorska gra RPG, ale ile ciekawych w niej pomysłów. Nie powstydził, by się jej twórca serii.







B@Q

  • Gość
Odp: Wasze pasje...
« Odpowiedź #29 dnia: 12.09.2008, 13:18:04 »
Hmmm. Teraz parkour mi się podoba... Wolfenstein Enemy Territory, Starcraft, piłka nożna już trochę mniej, siatkówka, muzyke Hard Rock, COMA System of a Down, Lao Che, Serj Tankian'a, Filmy kriminalne i seriale komediowe np. Oficer, Świat według Bundych, Swiat według Kiepskich, i chyba tyle...