Autor Wątek: Ho ho ho Mikołaj...  (Przeczytany 2283 razy)

YAHHA

  • Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 302
  • WAKE UP BITCH
    • Zobacz profil
Ho ho ho Mikołaj...
« dnia: 13.11.2011, 11:12:03 »
Jako że niebawem, coś będzie uwierać was pod poduszką postanowiłem spytać jakie były wasze najbardziej hardcorowe prezenty które dostaliście ? Naturalnie wszystkie te wyczekane upragnione za dzieciaka, każdy z nas tak miał i te super duper praktyczne jak 64 paczka rękawic czy szalik w krate. Jaki prezent waszym zdaniem idealnie pasuje na tę jakże okoliczność nadająca się z racji "spuszczania w kominie" dla dzieci bo cieżko to nazwać świętem dla dorosłych. Mile widziane porady, może ktoś je wykorzysta w zakupach przed mikołajkowych jak i gwiazdkowych o ile oczywiście takowe tradycje obchodzicie.
Ja osobiscie zawsze mam z tym problem tj albo ide na spontan i biorę co mi się podoba buy now, spodoba się dobrze nie upsss. Albo o zgrozo to drugie szukam, wertuje szukam wertuje szlag mnie trafia po klikunastu godzinach a co dopiero kilku dniach jeśli czegoś konkretnego nie wybiore.

Moim najbardziej wyczekanym prezentem heh, był (własciewie miał być) komputer każdy chciał go mieć nie będę się chwalić kiedy to było. Dodam tyle że został zakupiony tymy ręcami za kasę z kolędy - Mina starszych bezcenna 2 tygodnie kolędy = pensja matki i ojca razem :) plus lekka górka... Niestety małolaci prawa głosu nie mają, poddany hipnozie  :F doszedłem do wniosku że zapłace haracz starszym, za pozostała sumę zakupiłem MT-777DX wraz z 168 in 1 oraz 2 in 1 i tak zaczeła się moja przygoda z nintendo to były czasy.
Najbardziej oklepanym prezentem jaki udało mi się wcisnąć była czekolada plus bilet narodowego banku polskiego, ot brak czasu, finezji porażka.

Aktualnie przygotowuje się do zooragnizowania prezentów, część już skompletowałem tj te łatwiejszą = 100% taniej niż w SMYK

http://allegro.pl/auta-cars-mack-transporter-maniek-sally-zygzak-a32-i1918830967.html

http://allegro.pl/disney-mack-maniek-warsztat-myjnia-cars-tir-i1913740669.html

Zostaje jeszcze płeć piekna i tu zaczną się schody :((

Ho ho ho ....

« Ostatnia zmiana: 14.11.2011, 00:43:08 wysłana przez YAHHA »

DarkwindDuckRules!

  • Weteran Darkwinga
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 66
  • I Am Darkwing Duck!
    • Zobacz profil
Odp: Ho ho ho Mikołaj...
« Odpowiedź #1 dnia: 13.11.2011, 11:46:17 »
no moim najambitniejszym prezentem był chyba karabin ASG M4A1 huehe

Roben

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Ho ho ho Mikołaj...
« Odpowiedź #2 dnia: 14.11.2011, 00:44:36 »
Moim  najlepszym prezentem było, gdy dostałem KLOCKI LEGO, pamiętam to jak dzisiaj że dostałem od mikołaja:

A wiadomo, że reszta jest za szafą, bo tam najwięcej sie znajduję xD
Rok potem Kupili nam PolyStation XD i gry, Brat najstarszy dostał Super Contrę 6, Średni Mortal Kombat, a ja, dostałem najbardziej Epicka grę, 2 in 1 (Sonic the hedgegog i Lion king)
« Ostatnia zmiana: 14.11.2011, 00:49:45 wysłana przez Roben »

YAHHA

  • Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 302
  • WAKE UP BITCH
    • Zobacz profil
Odp: Ho ho ho Mikołaj...
« Odpowiedź #3 dnia: 14.11.2011, 00:52:12 »
Dziś pewnie niejednego z nas  ucieszyły by takie prezenty uwierające w głowę :F
« Ostatnia zmiana: 14.11.2011, 00:58:29 wysłana przez YAHHA »

ForbiddenEvil

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 139
  • Suck my Jamma
    • Zobacz profil
Odp: Ho ho ho Mikołaj...
« Odpowiedź #4 dnia: 14.11.2011, 11:01:29 »
Dziś pewnie niejednego z nas  ucieszyły by takie prezenty uwierające w głowę :F


No bo praktyczne prezenty są przecież najlepsze ;)
A propos trunków, pamiętam że rok temu BARDZO ucieszył mnie prezent od koleżanki... listonosz przyniósł mi paczkę, stwierdzając że jest tam chyba jakiś płyn. Przez moment zaświtało mi w głowie co tam może się znajdować i chaotycznie rozerwałem kartonik na strzępy. Już po kształcie butelki wiedziałem że to jest to, co mi zaświtało w głowie, czyli zawinięty w ręcznik Jack Daniels 0,7 :D

nox

  • FrankAndStein
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: Ho ho ho Mikołaj...
« Odpowiedź #5 dnia: 14.11.2011, 12:06:48 »
Najbardziej się ucieszyłem jak za dzieciaka dostałem kasetę VHS z bajką Sąsiedzi.
« Ostatnia zmiana: 14.11.2011, 15:41:11 wysłana przez nox »

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: Ho ho ho Mikołaj...
« Odpowiedź #6 dnia: 14.11.2011, 15:39:21 »
Pamiętam jak byłem dzieciakiem to co roku pod choinkę dostawałem książki popularnonaukowe od rodziców a od jednego z wujków resoraki Matchboxy. Do dziś zachowały mi się wszystkie ksiązki ale tylko trzy resoraki z lat dzieciństwa (choć wszystkich matchboxów mam około dziesięciu), w tym jeden - RollsRoyce w stanie wręcz idealnym. Dziś o matchboxy nawet te stare made in Macau lub Thailand nie jest trudno, sporo ich na allegro (nie licząc tanich jak barszcz matchboxów made in China). Ale te 20 lat temu można było je dostać tylko i wyłącznie w sklepach Pewex, dlatego wujkowo-mikołajowe resoraki mają dla mnie tak wielką wartość, zwłaszcza wspominany RollsRoyce i Porshe Matchbox made in England-Lesney z 1978 roku ;)

miniaturka zdjęcia poniżej:



Dziś na mikołaja staram się kupować prezenty praktyczne lub jakąś bizuterię (tylko swojej kobiecie). Gry komputerowe lub programy kupuję tylko swoim nastoletnim kuzynom. Robię to też po to by nie ściągali wszystkiego na torrentach ale nacieszyli się niektórymi grami w oryginale.