Autor Wątek: Wytropmy carty  (Przeczytany 100408 razy)

Tycior

  • Gość
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #45 dnia: 28.08.2010, 16:58:16 »
W mieście 15km ode mnie(Terespol) pare km od granicy Białoruskiej widziałem czarne BS`y i składaki 99999 in 1 ,ale na
Alejach Tysiąclecia w Białej Podlaskiej (również przygraniczne miasto 10km od mojego) były kartridże min. 6 in 1 , 168 in 1 oraz z takich ciekawszych Castlevania III . Kartridże widać ,że używane ,ale solidne po wyglądzie. Sprzedawał jakiś młody łepek (18lat) z Ukrainy.

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #46 dnia: 28.08.2010, 17:26:10 »
oraz z takich ciekawszych Castlevania III

?????????????????............

....nie uwierzę, zanim nie zobaczę :D . No chybaże chodzi Ci mniej więcej o coś takiego ;) :


Jeżeli tak, to szybko gnaj do tego miasta i kupuj, hehe :D .

Hendan

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 460
  • I LOVE NINTENDO ^^
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #47 dnia: 28.08.2010, 17:30:24 »
Wysłany przez: pajdus
Cytuj
A co do zdjęć cartów to nie miałem przy sobie telefonu to bym wam dał więcej informacji.

Kolego, MaarioSowi chodziło o zdjęcia kartów które kupiłeś za te 45 zł ,,Ninja Gaiden 168 in 1 i złotą piątkę'' ;)

Tycior, dałbym wiele żeby się tam znaleźć i obadać sprawę, szczególnie jeśli chodzi o Castlevanie III - bo jak żyję nigdy nie widziałem pirackiego karta tej gry, może sprzedawał wersje na Famicoma? :) Czasami przeglądam aukcje z Rosji lub Ukrainy i żałuje, że nie chcą wysyłać przedmiotów poza swój kraj, bo niektóre karty są naprawdę ciekawe.
« Ostatnia zmiana: 28.08.2010, 17:31:59 wysłana przez Hendan »

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #48 dnia: 28.08.2010, 17:37:18 »
@Hendan: CV3 nigdy nie wyszła w wersji pirackiej. W sensie, że nikt o niej nic nie słyszał, ani nic nie widział, tak więc o to to się nie obawiaj ;) . No chybaże tam na tym bazarze 10km od Tyciora serio jest taki cartridge, który jest prawdopodobnie jedyną piracką CV3 na całym świecie :D .

No i dlatego przez to, że CV3 na 99,99% nie ma w wersji pirackiej, no to piraci zamiast tej gry dali sobie za piracką CV3 dokładnie Boku draculę. Przyjrzyj się temu cartowi, który pokazałem wyżej a zobaczysz, że jest właśnie podpisany Castlevania III no i sądzę, że właśnie o taki cartridge Tyciorowi chodziło, ale to i tak jest naprawdę perełka ;) .

Tycior

  • Gość
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #49 dnia: 30.08.2010, 10:04:06 »
No więc tak... Byłem u kolesia o 8.00 na bazarze,żeby nikt nie wykupił i miał tą grę jeszcze ,ale inny egzemplarz, tak wygląda kartridż:



Mówił mi,że połowa z jego towaru to jego prywatna kolekcja którą wyprzedaje,zaś inne kartridże to smoróbki,tzn.on zajmuje się labelami a jego kolega z Ukrainy ma osprzęt do nagrywania. Gdy zapytałem o konsole to zaprowadził mnie do swojego "Magazynu" ,gdzie moim oczom ukazały się przeróżne gry ,ale głównie na Pegasusa i PS2. Konsole miał nie za bardzo...

Terminator 3 - BS ,jakiś nowy wytwór na rok 2010



Oraz używane PolyStation ,a w tle jego "arsenał" :D



Co do gier na PS2 ,widnieje na nich napis "For Sale in India Only" czyli w tłumaczeniu "Sprzedaż tylko w Indiach" . Koleś mówił,że na ebay`u kupuje za psie grosze gry z Indii a sprzedaje niekiedy 2x drożej w Polsce :F Kupiłem u niego fajny gadżet za 30zł,bo mojego pada wczoraj kot pogryzł :F





Kontroler jest podłączany na USB, tak więc można podłączyć go do każdego kompa i popykać po staremu z najbardziej kanciastym kontrolerem w rękach. Jest kompatybilny z Nestopią i pewnie jeszcze zadziała z innymi emulatorami NES.:
Dodatkowo za free mogłem wybrać jednego kartridża :D Taki bonus :P Wybrałem tego (widać,że samoróbka,chyba ,że label sam zjechał)



Edit///

Tego bonusa rusek może se wsadzić w du*e ,bo to jakieś 7600 in 1. Dziękuję za uwagę
 
« Ostatnia zmiana: 30.08.2010, 10:36:45 wysłana przez Tycior »

Hendan

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 460
  • I LOVE NINTENDO ^^
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #50 dnia: 30.08.2010, 16:44:37 »
No to ładny towar koleś ma Tycior :D swoją drogą każdy orze jak może, zaciekawiło mnie to, że gdzieś koleś z bazaru także zajmuje się samoróbkami, tak czy siak, chciałbym mieć takiego sprzedawce w swojej okolicy, zawsze coś może mieć ciekawego co wyjął z ''zakamarków szafy''. Co do Double Dragon 3 to jak najbardziej oryginalny piracik tej gry, po prostu ktoś niechlujnie label nakleił, kart ten nie przeszedł kontroli końcowej i trafiło na rynek ;) A to, że akurat na PCB znajduje się jakaś składanka a nie Double Dragon 3 to już peszek, nie narzekaj, w końcu dostałeś to za darmo ;)

Tycior

  • Gość
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #51 dnia: 31.08.2010, 10:31:48 »
Co do Double Dragon 3 to jak najbardziej oryginalny piracik tej gry, po prostu ktoś niechlujnie label nakleił, kart ten nie przeszedł kontroli końcowej i trafiło na rynek ;) A to, że akurat na PCB znajduje się jakaś składanka a nie Double Dragon 3 to już peszek, nie narzekaj, w końcu dostałeś to za darmo ;)

W sumie masz racje,ale ten 7600 in 1 to nic innego jak 1200 in 1 tylko w nowej oprawie ,więc po co mi 2 takie same carty?:F
Jedynie z padów jestem w 100% zadowolony :P

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #52 dnia: 31.08.2010, 11:17:05 »
Tycior, wiesz może po ile ma te czarne TERMINATOR-y ??

Tycior

  • Gość
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #53 dnia: 31.08.2010, 12:48:41 »
Tycior, wiesz może po ile ma te czarne TERMINATOR-y ??

PolyStation 35zł a Terminator 30zł. (wg.mnie to terminator powinien być droższy,ale jego sprawa:D)

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #54 dnia: 31.08.2010, 22:53:13 »
No dokładnie tak powinno być. Chciałbym zobaczyć tego TERMINATORA na własne oczy bo z tego co widać na pudełku to przypomina te TERMINATORY z dawnych lat, kiedy to jeszcze tego typu sprzęt był w miarę dobry.

Tycior

  • Gość
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #55 dnia: 01.09.2010, 08:19:07 »
No nie wiem,być może,ale na pudle widnieje "New 2010" ,czyli jeżeli temu wierzyć to nowy model,nie starszy.

CromFeyer

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #56 dnia: 22.09.2010, 20:19:07 »
A z Wrocka jest tu ktoś. Bo chciałbym wybadać jakieś miejsca gdzie karty mógłbym kupić. Mieszkam tutaj od niedawna a więc sam nie za bardzo znam miasto. Słyszałem dużo o świebodzkim? Da coś tam radę znaleźć??

R3zar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 66
  • かめはめ波
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #57 dnia: 22.09.2010, 21:02:03 »
Nie bo ja zawsze filtruje Świebodzki z rana, ale i tak tylko raz pare rodzynków znalazłem, a po za tym to nic się tam nie znajdzie troszke bazarowych cartów i nic po za tym. :P Tak samo ze wszystkimi komisami, w których też pustka więc lipa. :/ W końcu na forum ktoś z Wrocka. ;)
« Ostatnia zmiana: 22.09.2010, 21:05:50 wysłana przez R3zar »

patryk17

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #58 dnia: 04.10.2010, 16:10:40 »
W Legionowie na targu babka z garnkami miała bsy chyba te starsze bo z białymi napisami i wejsciami na pady  i sporo gierek kilka składanek ale miałą też 168in1 prince of Persja jungle book i jeszcze kilka fajnych ja kupiłem 168in1 za 12 zł hehe tanio nie?

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #59 dnia: 04.10.2010, 16:48:06 »
Byłeś tam niedawno jakoś czy coś?? Dużo gier i konsol ogólnie tam było?? Którego dnia byłęś na tym targu, jaka ulica itp. Podaj coś więcej, na pewno tam się również zjawię :) .