Autor Wątek: Wytropmy carty  (Przeczytany 100427 razy)

pegazbicz

  • superwoman!
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 125
  • od pegza czuje sie irie!
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #30 dnia: 29.01.2010, 13:45:17 »

'Bazar Osiedlowy Bloki' w Ciechanowie,
czyli totalnie gowniane carty i podroby pegasusow.
(jeden pegaz od nich nawet mi sie dobrze trzymal).
czasami ma je taki Chiniec. carty nie sa za ladne ;P

dabek8789

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #31 dnia: 12.02.2010, 14:20:48 »
Ostatnio byłem u rodziny niedaleko od Białegostoku i postanowiłem sprawdzić czy może tam da się coś ciekawego znaleźć. Oprócz wymienionego już rynku Madro byłem na rynku na ulicy Kawaleryjskiej. Znalazłem tam kilka dziadowskich klonów. Juz miałem wychodzić gdy natrafiłem na kolesia który sprzedawał radyjka  i miał też jakiegoś klona więc zapytałem czy ma też gy. Powiedział zebym zaczekał i gdzieś podszedł. Nagle patrze  a on z jakimś kartonem wraca. juz widziałem jak mi nieświadomie jakieś perełki za bezcen sprzedaje a on mi przyniósł karton   wypełniony 4 dziadowskimi grami w n kopiach  :D Miał też jakieś gry na Segę ale na tym się kompletnie nie znam więc ciężko mi powiedzieć co to było

laserbeam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Lej te Cole!
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #32 dnia: 21.02.2010, 18:47:42 »
U mnie na Ostrowcu- krucho strasznie. Zarówno ze sprzętem jak i z grami. Było parę gier pojedynczych, a reszta to dziadostwo. Konsolki- tylko klawiatury/PolyStation/BS500-AS i podobne kupska..

Dzięki za zwrócenie uwagi, oczywiście chodziło o Polystation.
« Ostatnia zmiana: 09.03.2010, 19:21:01 wysłana przez laserbeam »

Kis93

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 110
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #33 dnia: 21.02.2010, 23:03:36 »
Kolego Laserbeam, pewnie na myśli miałeś "PolyStation", a nie "PlayStation", prawda?
W Częstochowie na ul. Wały Dwernickiego, jest ryneczek gdzie można znaleźć "Bs-y", lub tzw. "klawiaturki". Nie tak dawno temu, widziałem tam nowe, zapakowane w folię kartridże z beznadziejnymi składankami.
Właśnie przypomniały mi się czasy, gdzie na odpustach, ryneczkach kupowało się gierki ;D To były czasy fajne.

Hamster

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 234
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #34 dnia: 22.02.2010, 08:42:13 »
W Przemyślu aktualnie cartridge można znaleźć pod wiatą targową na ul. Sportowej. Ale to same badziewia. Sprzedaje je jakiś rumun obok zegarków. Ostatnio jak przeglądałem to były: kilka sztuk Jungle Book, Home Alone, jakieś badziewne składanki 9999 in 1. Za jednego liczy sobie 15zł :D. Natomiast na ukraińskim bazarze przy Wilsona, ani jednego cartridge'a. Dziwne to bo większość handlujących tam to właśnie 'ruscy', ale nic nie mają.
No i 'bazar polski' znowu przy Sportowej. Wzdłuż ulicy budki z telefonami, naczyniami, pomiędzy tymi rzeczami tanie chinole EndingMany (jednego kupiłem rok temu, nadal działa, miał wymieniany stabilizator napięcia, kolory jak na chinola z glutem są soczyste i ostrość jest super. Lepsza niżw zakupionym ostatnio przeze mnie IQ-502 od martina) i mutanty z klawiaturką.

Ehhhh. Jeszcze 10 lat temu w Przemyślu był wysyp gier na pegasusy. Bazar znajdował się w miejscu stadionu sportowego, dziś jest w tym miejscu market Billa. Na tzw. 'wale', wokół stadionu było pełno ruskich i na rozłożonych ławkach, kocach mieli furę cartridge'y. Ale było minęło.

Przyszła mi do głowy jeszcze taka myśl. Pochodzić po komisach, może coś tam ze sprzętu by się znalazło?

witek

  • Master Of Flamaster
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #35 dnia: 08.03.2010, 15:00:34 »
Na śląsku koło Bielska są " starocie" otwarte tylko w niedziele dokładny adres dam za parę dni.

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #36 dnia: 14.03.2010, 18:47:16 »
W Łodzi na giełdzie samochodowej (w niedziele na widzewie) - jak sie krzyzuja te dwie glowne alejki |- to jak sie troche pojdzie w ta alejke - to babka miala stoisko (w rzedzie na srodku alejki) i z 20 kartow po 7zl/sztuka.

bodzio

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 112
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #37 dnia: 27.03.2010, 16:37:14 »
Jeśli chodzi o Łódź, to można jeszcze spotkać na rynku Bałuckim jakieś gry, nie raz całkiem niezłe i konsole też się trafiają :]

Radioactiv

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #38 dnia: 12.04.2010, 21:43:20 »
Warszawa- Bazarek na kole (WOLA)
             - Bazarek na płycie (Powstańców śląskich, niedaleko starego lotniska bemowo i carrefoura)

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #39 dnia: 12.04.2010, 21:46:10 »
Warszawa- Bazarek na kole (WOLA)
             - Bazarek na płycie (Powstańców śląskich, niedaleko starego lotniska bemowo i carrefoura)

To tam jeszcze coś jest z cartów na pega??? Hehe, wielkie dzięki, na pewno się tam wybiorę ;) . Swoją drogą, nareszcie trafił się jakiś kolejny tropiciel cartów z Wawy ;) .

I jeszcze przy okazji: uups. Zapomniałem o samej mapce. Trzeba będzie ją zaktualizować -_-.....

Radioactiv

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #40 dnia: 12.04.2010, 22:10:53 »
na kole, dobry kolega mojego ojca jeszcze niedawno sprzedawał tam :)
"Gena" ma na imie... zazwyczaj stoi pod parasole z wielkim stoiskiem, typu baterie itd. :)

Mozart

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #41 dnia: 28.08.2010, 15:39:07 »
Od kilku tygodni chodzę po Poznaniu i nie mogę znaleźć żadnych kardridźy. Nie pogardziłbym nawet 168 in 1. I tak: na ul. Taczaka w rupieciarni kardy bywają, ale obecnie nic, na Bema handlował tym jakiś gość z Kaukazu,ale mówił mi, że od 4 m-cy nic nie miał. W antykwariatach też nic. Może ktoś wie, gdzie jeszcze w Poznaniu można złowić cardridge'a?  Pozdrawiam!

pajdus

  • Fan Pegasusa
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Hardcore Gamer
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #42 dnia: 28.08.2010, 15:44:52 »
Od paru miesięcy chodzę po całym Przemyślu w poszukiwaniu cadridży i ich nie znalazłem.Paru moich kumpli radziło mi szukać cartów w lubaczowie i wytropiłem tam ,,Ninja Gaiden'' 168 in 1 i złotą piątkę za 45 zł.

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #43 dnia: 28.08.2010, 15:53:07 »
Hmmm. Dasz trochę więcej informacji o tym miejscu?? No i czy dałbyś jeszcze może zdjęcia zdobytych cartów??

pajdus

  • Fan Pegasusa
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Hardcore Gamer
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #44 dnia: 28.08.2010, 15:58:59 »
Ten bazar w Lubaczowie (Z tego co pamiętam) znajduje się w centrum miasta.A co do zdjęć cartów to nie miałem przy sobie telefonu to bym wam dał więcej informacji.