Autor Wątek: Do Maxwella, Matiego, Persia i Virusa  (Przeczytany 1152 razy)

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Do Maxwella, Matiego, Persia i Virusa
« dnia: 04.10.2009, 11:05:43 »
Mati:rozumiem, że maksiu potrafi być wkurzający. to pewnego czasu stałem po twojej stronie, ale temat był zamknięty, a ty zacząłeś go wczoraj od nowa. nie wiem po co, skoro uważasz maxwella za kogo uważasz, ściągałeś ludzi z Twojego forum do pomocy?? I tutaj zacząłeś tworzyć gromadę "zasługujących na twój szacun", czyli gnębiących maxwella. i do tego pisanie mu, żeby uciekał ze wszystkich forów o pegasusie... hmm, muszę komentować  :/
Persiu, Virus: jak przyszliście na to forum tylko po to, żeby cisnąć Maxwella, to chętnie wasze konta pokasuje. piszecie niby o tej waszej wyższości moralnej, a ścigacie go po innych forach żeby mu naubliżać, co jest żałosne. jak chcecie się z nim pokłócić, to odbanujcie go u siebie.
Maxwell: od ciebie się wszystko zaczęło. nie wiem po jaką cholerę pisałeś tu o rzeczach z ich forum, biorąc pod uwagę, że nie tak dawno i tutaj ludzie mieli do ciebie zastrzeżenia. zresztą wy wszyscy. setki razy pisałem, żebyście takie sprawy na PW załatwiali. że nie skomentuje jak groziłeś ze zabijesz persia:/

Mimo wszystko w pewnym momencie postanowiłem , że nie będę was powstrzymywał. w sumie miałem rację. będę szczery, ale chamski: miałem przedni ubaw czytając wasze kłótnie. niemal jak Świat Według Kiepskich na żywo. z tego też względu żadnych konsekwencji nie wyciągam.

Case is Closed! następne kłótnie o dotyczące spraw z waszego forum będę kwitował najpierw warnami, a potem banami, bo już nawet ja mam dosyć. i nie piszcie mi pw w których się tłumaczycie: i tak nie będę ich czytał.

A przy okazji radzę na przyszłość osobom postronnym nie wtrącać się w tego typu gadki. sami się domyślicie do kogo mówię.
« Ostatnia zmiana: 04.10.2009, 11:07:32 wysłana przez Mcin »