Autor Wątek: Echa Allegro  (Przeczytany 782233 razy)

Evil18

  • I'm here
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2055 dnia: 20.03.2011, 18:07:19 »
Evil18: http://allegro.pl/ninja-gaiden-shadow-warriors-rzadka-nes-i1519661162.html  ;) Tanioszka.

wiem miałem go kupić, ale zakupiłem znów coś innego :D a tracić prawie całą kasę na gry to wiesz :)



edit:
famicom

http://allegro.pl/nintendo-famicom-6-gier-av-pudelko-komplet-i1519477268.html

niestety te kabelki z tyłu wyglądają okropnie :/
a może mi ktoś powiedzieć po co przy drugim padzie volume i głośniczek? dźwięki z gry czy coś?
« Ostatnia zmiana: 20.03.2011, 18:23:24 wysłana przez Evil18 »

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2056 dnia: 20.03.2011, 20:06:49 »
O tej konsoli było już mówione w tym temacie. Nikt tu na głowę nie upadł, żeby dać tyle kasy za ten model Famicoma...
Co do pada numer 2 to mikrofon. Możesz do niego mówić i będzie cię słychać z głośnika telewizyjnego.

Evil18

  • I'm here
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2057 dnia: 20.03.2011, 20:36:36 »
O tej konsoli było już mówione w tym temacie. Nikt tu na głowę nie upadł, żeby dać tyle kasy za ten model Famicoma...
Co do pada numer 2 to mikrofon. Możesz do niego mówić i będzie cię słychać z głośnika telewizyjnego.

wiem że temat był już wałkowany ale kwestia przypomnienia :P ciekawił mnie właśnie ten drugi pad dzięki za odp.

Vash

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2058 dnia: 23.03.2011, 00:43:03 »

Fureiex

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2059 dnia: 23.03.2011, 07:55:04 »
Żadna ściema. Takie klony były produkowane, ale do Polski nie dotarły, bo kto miał wtedy gry NESowe? :D
Jest to praktycznie to samo, co klony, które mają jedno gniazdo na "wbudowane" karty 60-pinowe, a drugie (dostępne bez rozkręcania obudowy) na karty 72-pinowe.
W tym klonie, gniazdo na karty 60-pinowe jest po prostu w innym miejscu. Dostępnym dla zwykłego użytkownika. I tyle na ten temat ;).

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2060 dnia: 23.03.2011, 15:55:09 »
Heh, pytanie tylko dlaczego wystawia to od 10zł i zastrzega, że jeżeli na tym się zakończy to i tak sprzeda. Za taki sprzęcior cena minimalna to tak ze stówka przynajmniej. Poza tym przez 16 lat miał konsolę z wejściem NES-owym i nie kupił żadnego kartridża z grą? Trochę to dziwne dla mnie. Po fachowym i przejrzystym opisie widać, że koleś zna się na rzeczy. Czyżby nie korciło go nigdy sprawdzić nawet na byle jakim NES-owym karcie działania tego slotu?

Moloch

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2061 dnia: 23.03.2011, 16:39:23 »
Z tej strony stefan_w. z Allegro. Powiedzcie mi, dlaczego miałbym nie wystawiać od 10 zł? Kiedyś wystawiałem inne sprzęty od tej kwoty i ceny zaczęły mocno windować w górę. Wystarczyło tylko przyłożyć się do opisu. Wtedy dostawałem mnóstwo maili z wulgarnymi nawet zarzutami, że sam sobie podbijam, że mam znajomych, że w nieuczciwy sposób zarabiam i nie pozwalam kupować tanio. Choć tak naprawdę wstawiłem na aukcję i zostawiłem sprawę swojemu losowi. Dlatego teraz wolałem napisać, że nie ingeruję w licytację, sprzedam za tyle, za ile pójdzie. Nieważne, czy za 10, 50 czy 500 zł. Ale jak widać takie coś też się może niektórym wydać podejrzane :) Konsolę kupiłem 16 lat temu ale od 8 lat leżała nieużywana w szafie. Gdy byłem dzieckiem, nie miałem pojęcia o czymś takim jak NES, a tym bardziej nie wiedziałem, że można to kupić w Polsce. Kupowałem na bazarkach żółte kardridże, jak wszyscy. Teraz przy okazji przeprowadzki odkopałem, podłączyłem, sprawdziłem, że działa, następnie usiadłem do neta, żeby wyszukać jak najwięcej fachowych informacji (między innymi znalazłem Wasze forum) i wystawiłem. Faktycznie mnie nie korciło, żeby sprawdzić karty od NESa, bo od lat się tym nie interesuję. A obecnie na wyszukiwanie i testowanie kartów nie mam już czasu, ani ochoty. To tyle w kwestii rozwiania ewentualnych podejrzeń :) Jeśli macie jakieś konkretne pytania do mnie w sprawie konsoli, możecie je zadawać przez aukcję.

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2062 dnia: 23.03.2011, 17:09:32 »
No i wszystko już jasne  :P

meffcio

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 63
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2063 dnia: 25.03.2011, 21:52:17 »
Ładnie, 147,49 zł... Gratuluję sprzedawcy i nabywcy ;)

swenson84

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2064 dnia: 25.03.2011, 23:25:10 »
Przegapiłem :( ale za taka cene to i tak dobry interes moim zdaniem. Ciekawy okaz rzadko spotykany i sam miałem na niego chęć :)
a tu fenix co gdzieś było poruszane pod nazwą mt777 :P http://allegro.pl/oryginalny-pegasus-mt-777-dx-oryginal-gry-i1507675876.html

Hendan

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 460
  • I LOVE NINTENDO ^^
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2065 dnia: 26.03.2011, 08:25:54 »
Już był podawany link do tego Fenixa.. stronę wcześniej bodajże. Co do Pana Stefana to wcale a wcale mu się nie dziwie, że nie chciało mu się i nie sprawdził czy to gniazdo dobrze odbiera gry do NES - każdy z nas jakby przestał się interesować grami i był zabiegany; praca, dom rodzina to by też tego nie sprawdził - nie ma w tym nic podejrzanego i można się było domyśleć po czytaniu opisu aukcji...

http://allegro.pl/konsola-mega-power-2-gra-i1524203703.html <- Gratka dla fanów składanki 42 in 1 i to wcale nie w dziale ''Pegasus'' ;)

Hamster

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 234
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2066 dnia: 26.03.2011, 09:00:13 »
Ten 42in1 jest na dwóch glutach i jednym scalaku. Wiem bo mam identycznego tyle, że w niebieskiej obudowie.

Na innej aukcji sprzedaję w pełni "scalakowatego" 42in1  :P tylko, że tamtemu musiałem dorobić labele na tył i przód bo nie miał...tzn miał ale 76in1 :angry: (labelek czeka na lepsze czasy).

Hendan

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 460
  • I LOVE NINTENDO ^^
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2067 dnia: 26.03.2011, 09:32:17 »
Wysłany przez: Hamster
Cytuj
Ten 42in1 jest na dwóch glutach i jednym scalaku. Wiem bo mam identycznego tyle, że w niebieskiej obudowie. Na innej aukcji sprzedaję w pełni "scalakowatego" 42in1

Nie możesz być jednak tego pewien - to, że jest podobny do Twojego nie znaczy, że ma taką samą konstrukcje jak Twój - takich piratów było od groma, póki nie zajrzysz do środka nie możesz być pewien czy to faktycznie kart z taką konstrukcją jak opisałeś.. z resztą nie widzę związku, jak komuś zależy na tej składance to kupi sobie ją nawet zrobioną z papieru byle by działało :)

Hamster

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 234
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2068 dnia: 26.03.2011, 14:08:10 »
Ok Ok, spoko. Konsolka też fajna, miałem okazję zobaczyć ją na żywo w działaniu u kolegi.

Roben

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2069 dnia: 26.03.2011, 20:36:57 »