Autor Wątek: Echa Allegro  (Przeczytany 782240 razy)

MNK666

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Konsolowy Pierdoła @(0_o)@
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #765 dnia: 25.02.2010, 08:13:53 »
Mariusz Parys kolekcjonuje katridże Bic'a, wydaję o wiele pieniędzy mniej na carty (Mariusz - wnioskuję z Twojej kolekcji, możliwe, że nie pokazałeś nam wszystkiego), niż my - kolekcjonerzy wszystkich ładnych okazów, to dlaczego nie miałby sobie kupić takiego carta z boxem za takie pieniądze, skoro taka okazja może się już nie powtórzyć. :)
Nie ujawniaj danych osobowych bo do kryminału pójdziesz....oczywiscie kolega Parys moze sobie kupic na co ma ochote, kazdy jest kolekcjonerem na ile pozwala mu portfel.
Ja tylko uwazam ze jest to kosmiczna cena, pomijajac fakt ze kilka miesiecy temu poszla identyczna za ok 27-35 zl, to pamietajmy ze jest to nadal pegasus, oryginalne gry na famiego sa czesto duzo tansze full boxy

Zelas12

  • Fan Famicoma i Castlevani!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 327
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #766 dnia: 25.02.2010, 08:55:00 »
W 100 % się zgadzam z tobą!
O tym albo zapomniejiśmy albo...........no właśnie nie wiem co się stało.

Odpowiedz może być tylko jedna niektórzy poprostu nie wiedzą gdzie szukać,jedyną droga pozostaje Allegro i stąd te ceny.

Przytocze przykład pan x kupił grę za 38 +7 wysyłka karta zwykłego możliwe że na scalakach a np Zelas kupił orginalnego kunio hokej za mniej  8) gdyby pan x miał możliwośc kupowania z innych żródeł to by się tak nie szarpał to jest moje skromne zdanie.

A teraz czas na spam :P
Panie z mojego miasta gratuluje zaje...ej kolekcji!!
Koniec spamu!

Parys

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #767 dnia: 25.02.2010, 09:00:36 »
Nie ujawniaj danych osobowych bo do kryminału pójdziesz....oczywiscie kolega Parys moze sobie kupic na co ma ochote, kazdy jest kolekcjonerem na ile pozwala mu portfel.
Ja tylko uwazam ze jest to kosmiczna cena, pomijajac fakt ze kilka miesiecy temu poszla identyczna za ok 27-35 zl, to pamietajmy ze jest to nadal pegasus, oryginalne gry na famiego sa czesto duzo tansze full boxy

Sam byłem lekko zaskoczony ceną za ten zestaw bo doskonale pamiętam za jaką został sprzedany podobny box kilka miesięcy temu.
Kolega MartinPn słusznie zauważył, mówiąc że taka okazja może się nie prędko powtórzyć. "Big nose Freaks Out" wraz z instrukcją i pudełkiem, z tego co pamiętam, pojawił się na allegro bodajże drugi raz.

Przytocze przykład pan x kupił grę za 38 +7 wysyłka karta zwykłego możliwe że na scalakach a np Zelas kupił orginalnego kunio hokej za mniej  8) gdyby pan x miał możliwośc kupowania z innych żródeł to by się tak nie szarpał to jest moje skromne zdanie.

A teraz czas na spam :P
Panie z mojego miasta gratuluje zaje...ej kolekcji!!
Koniec spamu!


Z tego co mi wiadomo to Big Nose (jak i inne gry bica) nie były wydane na "famikonowskich kadridżach".
« Ostatnia zmiana: 25.02.2010, 09:05:33 wysłana przez Parys »

Zelas12

  • Fan Famicoma i Castlevani!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 327
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #768 dnia: 25.02.2010, 09:13:15 »
Panie Parys a kto tu mówi o Bic-ach podałem przykład tylko.

Martin

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Oldschool come back!
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #769 dnia: 25.02.2010, 13:34:18 »
MNK666 - na Allegro kolega Parys ma taki nick, myślałem, że tutaj też, także za mocno się z tym nie kryje. :)

MaarioS - każdy kolekcjonuje to co lubi, jeden zbiera Bic'i, drugi gry na Famicom. Gdyby dał za to nie wiem, z 500 zł, to ok, trochę dużo, ale do 200 zł za takie wydanie, które prawdopodobnie na Allegro nigdy się już nie pojawi, jeśli ktoś kolekcjonuje właśnie Bic'i - to jeszcze tak źle nie jest.

Co do cen - to ostatnio na Allegro za 30 zł nie poszedł Adventures Island III, aukcja zaczynała się od 30 zł. Gość wystawił od 15 zł, skończyło się na 32 zł, bo ja dałem max 31, a Rantarun jeszcze mnie przebił. Także z cenami to różnie jest! :)
« Ostatnia zmiana: 25.02.2010, 13:38:04 wysłana przez MartinPn »

MNK666

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Konsolowy Pierdoła @(0_o)@
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #770 dnia: 25.02.2010, 20:05:44 »
ale chyba kazdy sie ze mna zgodzi ze tendencja cenowa jest raczej rosnaca. Ciekaw jestem jak to bedzie za kilka miesiecy jak coraz mniej ciekawych aukcji bedzie.

Martin

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Oldschool come back!
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #771 dnia: 25.02.2010, 22:55:33 »
Uwierz - jest zmienna. Kilka miesięcy temu za Złotą 5 w pudełku w średnim stanie ludzie płacili 120-150 zł.
A ja sobie kilka dni temu kupiłem za 91 zł zestaw w stanie prawie, że idealnym, jedynie jedna z książeczek była leciuteńko zagięta, a tak to jak nówka!

dabek8789

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #772 dnia: 25.02.2010, 22:56:50 »
no z tymi cenami to różnie bywa  bo cena takiej na przykład  168 in 1 według mnie spadał w  porównaniu z tym co było 1-2 miesiące  temu
http://www.allegro.pl/item938384841_168_in_1_contra_mario_pegazus_pegasus_polecam.html [nofollow]

Martin

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Oldschool come back!
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #773 dnia: 26.02.2010, 00:40:17 »
Racja - ale jest ich naprawdę porażająca ilość na Allegro. Akurat ta czarna to wersja mieszana, ma także gluta, nie ma takiej wartości kolekcjonerskiej.

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #774 dnia: 26.02.2010, 14:45:55 »
poza tym kiedy 168 in 1 zdrożały, ludzie zaczęli je masowo wrzucać. zwykłe prawo popytu i podaży zadziałało.

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #775 dnia: 26.02.2010, 15:31:53 »
Akurat ta czarna to wersja mieszana, ma także gluta, nie ma takiej wartości kolekcjonerskiej.
Ja mam czarną i nie ma żadnego gluta.

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #776 dnia: 26.02.2010, 20:14:02 »
o LOL -----> http://allegro.pl/item939730097_konsole_pegasus_i_inne.html
Adamstar, może się skusisz? Ponaprawiasz i odsprzedaż z 5-krotnym zyskiem :D

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #777 dnia: 26.02.2010, 20:17:32 »
jest nawet MT-888DX w wersji czytającej gry z nesa, a nie z pegaza. o to z tyłu z odwrotnie ułożonym wejściem na carty ;)
znaczy się kiedyś to już było na allezło e niby nesówki śmigają na tym, ale w sumie nie używałem, więc jak się mylę to nie bić ;)

IceMan

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Pegasus Will Never Die!!!
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #778 dnia: 26.02.2010, 20:35:38 »
Jak bym miał hajs to już tego by nie było na allegro :)

A jak już jestem na echa allegro... http://www.allegro.pl/item939220697_chanel_chance_100ml_na_dzien_kobiet.html  chyba nie dostane po uszach za to
<?> :) zbliża się wkońcu DZIEŃ KOBIET i wypadało by coś kupić naszym Panią ;)

Martin

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Oldschool come back!
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #779 dnia: 26.02.2010, 20:40:09 »
Machbed - dzięki za info, bazowałem na relacji Spazz'a, który u Miłosza zakupił takie i w środku znajdowało się PCB z glutkiem. Widocznie wychodziły też pełne scalaki w tych boxach.