Autor Wątek: Domena?  (Przeczytany 34221 razy)

CZACHA

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Kto ma pada ten ma władze !!!!!
    • Zobacz profil
Odp: Domena?
« Odpowiedź #30 dnia: 31.10.2009, 21:31:24 »
Buu  wiesz nie przecze ,że niema ale jestem zalogowany na około 15 i to jest pierwszy taki administrator który robi tyle żeczy sam dla mnie jest kimś bo mugłby olac wszystko i kupic to piwo więcej a my musieliubyśmy się przenieś na wiecie jakie forum gdzie normalnie wypowiedziec się nie można Carnagge jest kimś i tyle
« Ostatnia zmiana: 31.10.2009, 21:36:37 wysłana przez CZACHA »

Buu

  • Gość
Odp: Domena?
« Odpowiedź #31 dnia: 01.11.2009, 15:41:42 »
...a my musieliubyśmy się przenieś na wiecie jakie forum gdzie normalnie wypowiedziec się nie można...

Jakie forum masz na myśli?? Ja się domyslam chyba ale tam teraz taka padaka że szok. Tylko handel im w głowie. Zresztą nieważne, grunt że na pg jest ożywienie, coraz więcej ciekawych tematów. To zasługa nas wszystkich :)

Mati

  • Gość
Odp: Domena?
« Odpowiedź #32 dnia: 01.11.2009, 15:50:11 »
Ja bym jednak radzil nieobmawiac tego forum, pozniej kurcze znowu beda jakies niepotrzebne konflikty. Kazde forum zyje swoim zyciem i niech tak pozostanie, a przeciez nie chodzi o to, by pozniej jezdzic sobie nawzajem i wytykac palcami. Juz jedna wojna byla to po cholere ma byc droga? To nie ma sensu. Niepodoba wam sie tamto forum to dajcie spokoj, niezagladajcie tam. Niech kazdy robi swoje i niech panuje Nesowa brac, jesli mozna tak powiedziec.
Edit.
Zdaje sie, ze ten temat jest o czyms innym, wiec pozostanmy w temacie a nie narzekacie, ze to forum ble, tamto jeszcze inne....tyle w tym temacie ode mnie.
« Ostatnia zmiana: 01.11.2009, 15:52:00 wysłana przez Mati »

CZACHA

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Kto ma pada ten ma władze !!!!!
    • Zobacz profil
Odp: Domena?
« Odpowiedź #33 dnia: 01.11.2009, 17:17:50 »
Mati masz racje.Więc jak to powiedział Buu " Zresztą nieważne, grunt że na pg jest ożywienie, coraz więcej ciekawych tematów. To zasługa nas wszystkich" Ale nie można zapomniec o tym kto to forum stworzył i kto je opłaca.

pizzerman

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Odp: Domena?
« Odpowiedź #34 dnia: 17.02.2010, 02:01:25 »
Jak dla mnie to wielki szacun za stworzenie tego miejsca Carnagge,jednak wiem że finanse sa istotne sam kiedyś opłacałem domene i serwer własnej pizzerii by promować produkt.A ty robisz to z pasji ,gdyby kiedyś zaistniała potrzeba by pomóc finansowo  w utrzymaniu strony to pisz.. wartość tego forum jest bezcenna:)

Darkhog

  • Władca MyCrossSoftu i MTDW
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: Domena?
« Odpowiedź #35 dnia: 27.03.2011, 17:44:51 »
Na OVH.pl domeny .pl są za 12 złotych z groszami z VAT a odnowienie to 55 z groszami (też vat wliczony), więc może u nich zarejestrować "peelkę" o ile ciągle jest wolna? Zmniejszą się koszty, bo domenie comowskiej pozwoli się wygasnąć a Carnagge będzie miał więcej na (brązowy napój zwykle reklamowany po 22), czy co on tam pije.

YAHHA

  • Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 302
  • WAKE UP BITCH
    • Zobacz profil
Odp: Domena?
« Odpowiedź #36 dnia: 27.03.2011, 17:47:34 »
Carnagge
 Administrator
Odp: Domena?

Odpowiedz #2 : 19.07.2009, 18:38:14

Cytuj

Kupilem .com bo jest tansza, tylko to zawazylo. Jak dla mnie czy .pl czy .com to nie ma wiekszej roznicy.

 8) A może zostaw deczyje w gesti Carn .... bo temat wałkowany ponad pół roku temu był.

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Odp: Domena?
« Odpowiedź #37 dnia: 27.03.2011, 17:54:16 »
Jak sie wedlug Ciebie zmniejsza koszty jak odnowienie w OVH .pl to 55zl, a .com to 25zl? Domena zostaje taka jaka jest, bo to nie ma zadnego znaczenia, a .pl w niczym nie jest lepsza. Poza tym obecnie domena jest zaplacona do 2013r.